завантаження...

Весілля в Греції

Весілля в ГреціїГреція - одна з найтепліших і найкрасивіших європейських країн, яка пропонує необмежені можливості для проведення вашого весілля. Античні руїни Афін, південний Пелопоннес з його безкрайніми білими піщаними пляжами, сонячний Крит, казковий Санторіні, що потопає в зелені Корфу, - все це Греція!

Нещодавні зміни у законодавстві Греції спростили вимоги для реєстрації шлюбу між іноземцями. Тепер для вашого весілля в Греції потрібен мінімальний пакет документів:

Копії свідоцтв про народження нареченого і нареченої - з апостилем та перекладом на грецьку мову;

  • Свідоцтво про те. Що ви не перебуваєте в шлюбі (оформляється в українського нотаріуса) з апостилем та перекладом на грецьку мову;
  • Ксерокопії закордонних паспортів;
  • У необхідних випадках - свідоцтво про розірвання попереднього шлюбу.

Романтичну весільну церемонію в Греції можна провести як в мерії, так і в готелі або ж прямо на березі моря в променях призахідного сонця. Також на Греції можна провести обряд православного і католицького вінчання.

Кращий час для весілля в Греції - з травня по жовтень. Клімат в материковій частині Греції - сухий і помірний. На Криті, а також центральній і східній частині Пелопоннесу середземноморський клімат. Море зазвичай прогрівається до 20-23 ° C. до травня, а до вересня температура піднімається до 27-29 ° C. Тур в Грецию зараз можна замовити без проблем в будь-якій туристичній компанії. Та й ціни, скажу чесно, привабливі.

Весілля на Санторіні

Санторіні - острів унікальної краси з білосніжними іграшковими будинками, прозорим синім небом, найчистішим морем і неповторними заходами. Санторіні - острів вулканічного походження, його скелі піднімаються майже на 400 метрів над морем. Тільки в Санторіні ви можете побачити різнобарвні пляжі - червоного, білого або чорного кольору.

Весілля на Санторіні може бути організоване в муніципалітеті, в готелі, на пляжі або навіть біля кратера вулкана. Також можливо православне вінчання в одній з найкрасивішій православній церкві Греції.

Весілля на Криті

Крит - найбільший і найвідоміший острів Середземного моря. Крит знаменитий своїм блакитно-синім морем і протяжними пляжами, багато з яких відзначені блакитним прапором.

Ідеальний час для весілля на Криті - з травня, коли на острові починається пора цвітіння, по жовтень, коли море ще тепле, а сонце по-літньому гріє. Саме на Криті намагаються влаштувати своє одруження зірки грецького шоубізнеса, політики та спорту. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

завантаження...


Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Варіанти запрошення на весілля

Запрошення нареченого Дорогі (імена гостей)! Одруження - найважливіша з подій у моєму житті. Я...

Інтернет магазин