завантаження...

Весільний форс-мажор: як вирішити всі проблеми?

Весільний форс-мажорЩоб ваше весілля пройшло ідеально, потрібно заздалегідь продумати всі дрібниці. І мова йде не тільки про те, як зробити свято красивим і хлібосольним, а й те, як уникнути небажаного форс-мажору.

Змиріться: проблеми на весіллі неминучі. Ваша задача - вийти з курйозної або неприємної ситуації з гідністю. Давайте разом розглянемо найчастіші весільні казуси і продумаємо «План Б».

Форс-мажор з сукнею

Мабуть, найчастіша патова ситуація на весіллі - це проблеми з сукнею нареченої, яка так і норовить забруднитися або не застібнутися. Але на кожну з бід у нас є відповідь! Неодмінно тримайте при собі моментальний плямовивідник, сіль або дитячу присипку - нею можна замаскувати пляму, яку не вдалося вивести. Термінова допомога в найближчій хімчистці займе не менше двох годин.
А з заївшою блискавкою на сукні легко впорається свічковий парафін: змастіть місце «пробуксовки» і все піде як по маслу. До речі, саме масло для вирішення цієї проблеми не використовуйте ні в якому разі: залишиться жирні складні плями.

Форс-мажор з фотографом чи тамадою

Трапляється так, що фотограф або ваш улюблений ведущий на свадьбу не є на весіллі. Об'єктивні у них причини або егоїстичні - для нареченого і нареченої значення не має. Відставити паніку! Ми не будемо радити вам обзавестися запасним фотографом на цей випадок (але якщо є можливість - не втрачайте!). Є більш доступні вирішення проблеми. Наприклад, звернутися до ваших друзів: хоч у когось напевно знайдеться професійна чи напівпрофесійна камера. Плюс ви отримаєте знімки одної і тої ж урочистості з декількох ракурсів: шанси набрати ідеальних фотографій для весільного альбому ростуть.

Ще один варіант - на місці домовитися зі штатним фотографом РАГСу про зйомку церемонії, прогулянки та бенкету. Навіть якщо не підійшов жоден з варіантів, ви завжди можете організувати фотосесію в дусі love-story після весілля, але в тих же нарядах.

Форс-мажор з тортом

Здавалося б, якщо щось трапляється з головною прикрасою весільного столу, нервовий тик забезпечений. Але не поспішайте купувати валер'янку. Краще подбайте про дублікати головного весільного десерту. Ця трата зайвою не виявиться: спокій дорожче. До того ж не доведеться турбуватися через те, що комусь із гостей може не дістатися торта. І останній акорд: якщо ви не можете вибрати з двох кондитерських дизайнів, є привід замовити обидва! Якщо ідея з тортом-двійником з якихось причин вас не захоплює, з'ясуйте, чи є поблизу з банкетним залом гідна кондитерська, яка торгує готовими тортами.

Форс-мажор з кільцями

На вході в ЗАГС виявили, що кільця залишилися вдома? Головне не заламувати руки, вигукуючи, що це знак! Поставтеся до помилки з гумором. Тим більше що доленосного значення вона точно не має. Можна послати за кільцями гінця на таксі або на метро. Купити найдорожчі колечка в найближчому ювелірному або в самому ЗАГСі, а то і зовсім зробити прикраси з фольги (варіант для авантюрних молодят). В крайньому випадку ви можете позичити кільця у своїх батьків - дуже зворушливий і символічний вихід із ситуації, погодьтеся.

Форс-мажор з гостями

Яке весілля без п'яної бійки? Ваше! Розсилаючи запрошення на весілля, заздалегідь прикиньте, від кого можна очікувати епатажної поведінки. Якщо не покликати таку людину на весілля ви не можете, доручіть комусь із близьких стежити за ним на святі. Якщо відсоток алкоголю в крові скандаліста проконтролювати не вдалося, краще відразу викликати для нього таксі до будинку.

Але головний секрет успішного вирішення форс-мажорних ситуацій - ставитися до всього з гумором. Будь-який маленький казус повинен запам'ятатися вам і гостям як кумедний момент торжества. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

завантаження...


Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Варіанти запрошення на весілля

Запрошення нареченого Дорогі (імена гостей)! Одруження - найважливіша з подій у моєму житті. Я...

Інтернет магазин