завантаження...

Весільний кортеж і банкетний зал

весільний кортежСьогодні стало популярним оформляти машину не стрічками і славнозвісною лялькою, а красивою гірляндою або композицією з живих квітів, які кріпляться до бампера автомобіля збоку або на капоті.
 Кожен ряд гірлянди представляє собою, як правило, рослини одного виду і відтінку. Наприклад, внизу - білі гвоздики, вище - пурпурні троянди і т. п. Безумовно, до прикраси весільного кортежу необхідно підходити не тільки з естетичної сторони, але і з практичної: наприклад, враховувати пору року (ніжні незабудки не витримають морозу ).

* Коли до машин весільного кортежу прив'язують різні  банки і старі черевики, це робиться, щоб відігнати від молодят злих духів.

Весілля - одна з найбільш важливих подій в житті людини. За народним звичаєм весілля влаштовують в будинку батьків нареченої. Проте в даний час весілля частіше святкують у будинках сімейних урочистостей, їдалень, кафе, ресторанах.
 Для організації весільного бенкету краще мати два приміщення. В одному з них накривають святковий стіл, друге використовують для збору гостей і танців. Якщо приміщення одне, то стіл розміщують так, щоб ближче до дверей залишилося місце для зустрічі, збору гостей і танців. 
Безсумнівно, весільний стіл повинен бути особливим. Проте вишукані страви - це ще не все. Весільний стіл повинен ще й радувати око. Тому і його теж потрібно прикрасити квітами.

* Квіткова композиція, поставлена перед нареченим і нареченою, не повинна бути вище 30 см, інакше молодят просто не буде видно. Прекрасно підійде таця з оазисом, наприклад, у вигляді серця.

Зал можна прикрасити кульками, колонами і гірляндами з живих квітів. Є особливості в сервіруванні весільного столу. Нареченому і нареченій відводять найпочесніші місця - в середині стола. Стіл повинен бути накритий білою скатертиною.
 Спочатку розставляють закусочні тарілки, потім столові, розкладають столові прибори, ставлять келихи, склянки, фужери, серветки, спеції, квіти, фрукти, пляшки з напоями, хліб. Під закусочні тарілки для нареченого і нареченої ставлять маленькі столові тарілки. Фужер для води та бокал для напоїв, призначені для молодих, повинні відрізнятися від інших, по-іншому для них складають серветки, можна до приборів праворуч від тарілки покласти букетики живих квітів або місце перед приборами  прикрасити гірляндою живих квітів.
 Весільний торт можна поставити перед приборами молодят до початку бенкету або подати після гарячої страви. Прибори для розрізання торта кладуть поруч з ним, ручками до нереченої. Страви з однією і тією ж закускою повинні повторюватися через 4-5 місць.
 На весіллі допускаються виключення з правил сервірування та обслуговування: перед десертом закуски, хліб і спеції зі стола не прибирають. До кінця бенкету повинні бути на столі прохолодні напої. Завершується весільний банкет звичайно подачею гарячих напоїв і кондитерських виробів.
 Після закінчення свята, перед тим, як покинути гостей, наречена повинна кинути свій букет незаміжнім подружкам. Але це європейська традиція, яка у нас не користується популярністю. В Україні наречена пританцьовує з незаміжніми подружками і прикріплює до їхньої голови свою фату. Після цього вона стає в коло і кидає її. Хто зловить фату, той і вийде найближчим часом заміж.

Замітка:Один з найкращих радянських мультфільмів, який і у наш час надзвичайно популярний. Неймовірні пригоди вовка та зайця - Ну погоди смотреть онлайн. Улюблені герої з дитинства саме для вас.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

завантаження...


Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Розрахунок кількості спиртного на весілля

Яке спиртне питимуть на вашому весіллі, залежить від ваших особистих пристрастей і кількості грошей....

Інтернет магазин