завантаження...

Весільний зал - декор та флористика!


Все менше часу залишається до вашого весілля. Все більше хвилювань і переживань ... І це природно, тому що, безумовно, ви хочете, щоб ця подія була самою яскравою, незабутньою, неповторною. Ми допоможемо вам у цьому.

Ця стаття ознайомить вас з популярними способами і методами оформлення весільного залу. Це дуже важливо, тому що тільки красиво оформлений зал може створити атмосферу свята, атмосферу щастя.

Коли прикрашають весільний зал?

Якщо ви прикрашаєте зал самостійно або за допомогою друзів, родичів і батьків, то найкраще це зробити за день до весілля, щоб уникнути додаткової суєти в цей відповідальний день,  здесь ви знайдете багато цікавого для себе.

Якщо прикрасою залу займається спеціалізоване агентство або професійні декоратори, то, звичайно, краще всього прикрасити зал вранці в день весілля, щоб зберегти цю красу, як можна довшою, свіжою і яскравою.

Відразу ж відзначимо, що прикрашення залу своїми руками дає вам чудову можливість заощадити. Як би ви не прикрашали зал (самостійно або за допомогою професіоналів), вам необхідно знати про існуючі найбільш популярні способи прикраси залу.

Ідеї та способи декору весільного залу. Прикраса кулями.

Зал, прикрашений кульками, виглядає святково, створює легкий радісний настрій. Колірна гамма куль - два, три різних кольори, не більше! Надути кулі можна самостійно гелієм або воднем. З куль можна створити різні композиції, гірлянди, фігури, стійки, колони і т.д. Композиції з куль будуть виглядати ефектніше, якщо їх прикрасити яскравими стрічками або бантами. Кулями в залі можна прикрасити все: стелі, стіни, вікна, столи, але все має бути в міру і зі смаком. З куль можна також зробити таку популярну зараз арку і прикрасити нею вхід в банкетний зал. Це відразу створить у гостей святковий настрій. Головне - уникнути строкатості і витримати певну колірну гамму.

Оформлення весільного залу тканиною.

Оформлення весільного залу тканиною сьогодні дуже популярно. Воно виглядає свіжо і оригінально. Тканина має буквально чарівні властивості. При її допомозі можна облагородити будь-яке приміщення, зробивши його надзвичайно красивим.

Які ж переваги оформлення залу тканиною?

Можна приховати будь-який дефект інтер'єру. Вибрати будь-яку колірну гамму. Створити будь-яку вподобану вам атмосферу свята (урочисту або спокійну, затишну і т.д.).

Що потрібно врахувати при декорі залу тканиною

Кількість кольорів тканини не повинно перевищувати - чотирьох і не повинно бути менше двох. Весільний декор виконується з контрастних відтінків (ніжний і яскравий). Колірна гамма тканини повинна відповідати загальній колірній гамі весілля або хоча б букету нареченої. Використовувати обов'язково два типи тканин (важкі і легкі повітряні тканини). Таке поєднання створює дивовижно - красиві комбінації. Найпопулярніші види використовуваних тканин: парча, оксамит, тафта, атлас, органза, шифон, шовк, вуаль і т.д.

Що найчастіше драпірують тканиною?

Тканиною драпірують найчастіше стіни залу, весільний стіл, столи гостей, стільці. Центром оформлення повинна стати, звичайно, стіна позаду нареченого і нареченої. Вони можуть бути оформлені серцями, зробленими з тканини, аркою з тканини і квітів, гірляндами з тканини. Весільний стіл нареченого і нареченої повинен бути самим ошатним і красивим. Всі інші столи на весіллі повинні бути оформлені в такому ж стилі, як і головний стіл. Прикрашаючи весільний зал тканиною, врахуйте, що основний колір декору повинен обов'язково поєднуватися з білим кольором. Таке поєднання завжди виглядає вишукано.

Прикраса весільного залу живими квітами.

Прикрашати весільний зал живими квітами - завжди дуже модно і стильно. Краще, звичайно, щоб це зробив флорист. Якщо ж ви будете прикрашати самі, то, бажано, проконсультуватися у професіонала. У всякому разі, кілька найважливіших порад ми вам, звичайно, дамо.

1. Правильно виберіть, як сорт квітів, так і їх колір. Найчастіше у весільному декорі використовують троянди, кали, айстри, ромашки, тюльпани. На весіллі красиво виглядають квіти біло - рожевих або яскраво - червоних відтінків.
2. Головна вимога до весільних квітів: щоб не обсипалися і довго зберігати свіжість.
3. Квіткові композиції розбавляють зеленню. Це можуть бути гілки туї, папороті, листя монстери і т.д.
4. Прикрашають квіткові гірлянди і композиції також стразами, пір'ям, шишками, бантами, свічками, стрічками і т.д.
5. Верхом майстерності вважається, коли декор весільного залу гармонує із загальним декором весілля і виконаний в одному стилі з весільним букетом нареченої і бутоньєркою нареченого.

Ми зупинилися на трьох головних способах прикрашення весільного залу.
Ймовірно, у вас виникає питання: «А чи можна поєднувати і комбінувати ці методи?»
Можна все. Абсолютно все, що ви вважаєте за потрібне використовувати для прикраси залу, де відбудеться весілля.
Адже це ваше весілля! Ви йог герої, ви його творці!
Будь-яка ваша фантазія може і повинна бути здійснена. Будь-яка ваша забаганка може і повинна бути реалізована.
У цьому допоможуть вам справжні майстри своєї справи - професійні декоратори та флористи.

Бажаємо вам успіху!
завантаження...


Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Розрахунок кількості спиртного на весілля

Яке спиртне питимуть на вашому весіллі, залежить від ваших особистих пристрастей і кількості грошей....

Інтернет магазин