завантаження...

Відправляємо запрошення на весілля

запрошення на весілля Правильно скласти список запрошених - велике мистецтво. Важливо, щоб ніхто не відчував себе скривдженим. З іншого боку, найдавніший звичай кликати на бенкет кожного зустрічного може дорого обійтися. Це в старовину весілля гуляли всім селом, а то й двома. І на столах традиційно стояли дари саду та городу. Сьогодні ж вартість меню на людину перевалює за 50 дол. Та й коло спілкування у сучасних молодих людей помітно ширше: в одному тільки vkontakte нерідко кілька сотень друзів. Тут і розоритися недовго.

За правилами ви зобов'язані запросити на весілля не тільки рідних і друзів, але і їх дорогих половинок. Знову ж - накладно. Тому для початку складіть загальний список гостей і відкладіть його. Викреслюйте і доповнюйте його протягом місяця, лише після цього поверніться до його обговорення. Ідеально, якщо кількість гостей з боку нареченого і з боку нареченої приблизно однаково. В першу чергу - уважте стариків. Для них це справжня і, можливо, остання радість. З друзями ви ще жодного разу повеселитесь. Наступна група - родичі. Будьте категоричні, відмовляючись запрошувати на весілля тіточок і дядечків, яких жодного разу в житті не бачили. Як би не наполягали на цьому близькі. І, нарешті, друзі. Кличте тільки тих, з ким дружите давно і міцно.

Конкретизуйте список, порахувавши заодно і кількість іногородніх гостей. Уточніть, хто із запрошених буде на автомобілях і хто зможе взяти на себе турботу про старших гостей . Тепер актуалізує адреси та контактні телефони.

Варто обміркувати і те, яку використати листівку для запрошення. Хтось друкує на запрошеннях свою фотографію, хтось використовує дизайнерський папір, хтось вміло комбінує всі відомі способи. Краще доручити цю турботи професіоналу.

На покупних запрошеннях текст зазвичай вже надрукований. Вам залишається тільки проставити імена, дату, час і місце. Пам'ятайте, офіційно відправляється одне запрошення на сім'ю, але в листівці неодмінно вказується, кого саме ви хотіли б бачити на заході. Можна передбачити два види запрошень: одне - на церемонію в РАГС, друге - на банкет. Проте варто враховувати, що скоріше всього гості з РАГСу визнають за необхідне відвідати і ресторан. Тому якщо між реєстрацією і банкетом всього кілька годин, передбачте за столом кілька додаткових місць для найбільш настирливих гостей.

У старовину запрошення доставляли особисто. Сьогодні зробити це практично неможливо. Томуі користуються молодята послугами пошти. Важливо не помилитися, щоб запрошення не прийшло пізніше домовленої дати. Розсилку необхідно здійснити за півтора місяці до торжества, почавши з іногородніх гостей. Деякі сучасні молоді люди користуються смс запрошеннями, це також зручно і оригінально. До речі, на сайті http://alphasms.com.ua/about/send/ за допомогою  программы для рассылки смс можна відправити такі запрошення більше сотні людям.

Але самий економічний варіант - запрошення зроблені своїми руками, потім - куплений тираж і, нарешті, вироблення на замовлення. Обов'язково вкажіть у запрошенні, чого чекати гостям. Чи буде банкет в стилі світського рауту або, приміром, студентського пікніка. Також потрібно обдзвонити всіх, кому були відіслані запрошення, і уточнити явку не пізніше тижня до торжества.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

завантаження...


Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Варіанти запрошення на весілля

Запрошення нареченого Дорогі (імена гостей)! Одруження - найважливіша з подій у моєму житті. Я...

Інтернет магазин