завантаження...

Виїзна весільна церемонія - переваги і недоліки

Виїздна реєстрація шлюбу - це урочиста церемонія, яка швидко набирає популярність на пост-радянському просторі. Ідея виїзної реєстрації прийшла до нас із заходу, де вона вже давно є досить поширеним явищем. 

Що собою являє  выездная церемония? Під час такої церемонії  розписка молодят відбувається не в приміщенні державної установи, а за його межами, на місці, заздалегідь обраному парою. У такого заходу є як свої переваги, так і недоліки. До переваг можна віднести оригінальність і відсутність прив'язки до графіка РАГСу. Парі не доведеться стояти в черзі або поспішати, тому що свій черга чекають вже наступні поєднуються. Основний недолік - на жаль, така процедура не є офіційною, так як реєстраційна книга, в яку вносяться всі записи, не повинна залишати стін установи. Це означає, що отримати штампи в паспорт і узаконити шлюб в будь-якому випадку доведеться безпосередньо в РАГСі в будь-який інший день.

Один з кращих методів прикраси простору для виїзної розпису є весільна флористика. Щоб отримати бажаний результат бажано звернутися за допомогою до флориста, який професійно задекорірует святкове місце живими і штучними квітами. Неймовірно красиво виглядають вази з квітами на спеціальних підставках, розташовані навколо місця, де стоїть стіл або кафедра для реєстрації. Якщо запрошені на розпис гості сидітимуть, то квітами можна прикрасити також прохід, по якому наречений і наречена будуть йти до арки.

Весільна арка - один з найважливіших елементів виїзної розпису. Якщо вчасно розпису в РАГСі увагу людей може бути розосереджено за рахунок загального декору приміщення, то на виїзді все погляди будуть прикуті до центрального елементу, біля якого стоять молоді. Саме тому варто приділити арці окрему увагу. Її оформлення залежить від загального стилю виїзної реєстрації і місця проведення церемонії. Наприклад, якщо Ви вибрали для розпису набережну або пляж, арку також можна оформити в морському стилі, прикрасивши її стрічками в синіх тонах, морськими зірками і черепашками. І навпаки, можна зіграти на контрасті, оформивши арку за допомогою квітів або різнобарвних повітряних куль, які будуть відмінно виглядати на тлі блакитного моря і такого ж яскравого неба. Якщо Ви вдалися до послуг певного флориста для оформлення всього простору, можна звернутися з приводу створення арки до нього ж.
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Інтернет магазин