завантаження...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

запрошення на весілляОтримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте відповідь. Не зробивши цього, ви поступите нечемно. Згадайте про те, що сім'я, яка організовує весільне застілля, повинна буде підготувати для кожного гостя, забувшого надіслати повідомлення про свою відмову, все те ж саме, що і для тих, хто запрошення прийняв. Тому ваша неуважність не тільки завдасть їм додаткові клопоти, а й заставить їх нести додаткові невиправдані витрати.
Якщо в запрошенні просять прибути на весілля " Вас і Вашу сім'ю ", то це означає, що воно поширюється на всіх ваших родичів, які живуть з вами під одним дахом - від малолітніх дітей до прадідусів і прабабусь. Заміжні дочки або одружені сини, що живуть окремо, не включені у ваше запрошення, тому що їм пошлють окреме запрошення.
Пам'ятайте про те, що дитину, якщо в запрошенні не фігурують слова " ... і  Вашу сім'ю  " - не слід брати з собою на весілля.

Якщо у вашому запрошенні зазначено: " запрошуємо Вас і Вашого супутника " або: " запрошуємо Вас та Вашого гостя ", можете запросити з собою будь-якого із близьких вам людей, кого вважаєте за потрібне. Тим не менш, вам слід сповістити нареченого і наречену про ваш намір і повідомити їм ім'я та адресу вашого друга або вашої подруги. Хоч це і не обов'язково, нареченому і нареченій краще послати йому або їй окреме запрошення.
Однак з усього цього зовсім не випливає, що самотні чоловіки і жінки, ні перед ким не мають ніяких зобов'язань, можуть приводити з собою першого зустрічного. Такого роду запрошення зазвичай поширюються на постійних шанувальників або наречених з нареченими. Що ж стосується самотніх чоловіків і жінок, їм не варто довго роздумувати над тим, йти на торжество без супутника чи ні. Вони цілком зможуть знайти там собі друзів, оскільки весільний прийом - це таке місце, де самотній чоловік може з кимось познайомитися.
Повідомляючи про своє рішення у письмовій формі, притримуйтесь певних формулювань. Якщо запрошення вам направляють батьки одного з майбутніх молодят - " подружжя Павленко ", відповісти ви теж обов'язково повинні " подружжю Павленко ", навіть якщо вам точно відомо, що всіма питаннями, пов'язаними із запрошеннями, займається тільки один з подружжя.
Наведена нижче формула відповіді може бути застосована в усіх випадках: " Подружжя Романенко із задоволенням приймають люб'язне запрошення подружжя Павленко на весільний обід у понеділок, десятого грудня, о восьмій годині ".
Текст відповіді можна сформулювати декілька менш офіційно: " Подружжя Романенко із задоволенням приймають люб'язне запрошення на обід подружжя Павленко в понеділок, десятого  грудня, о 14 годині ".
Якщо текст запрошення починається зі слів:
" Подружжя Павленко мають задоволення запросити вас ...", у відповіді можете написати:  " Подружжя Романенко із задоволенням приймають ваше люб'язне запрошення на церемонію вінчання, в суботу, десятого вересня, о 14 годині ... "
 Формула відмови від запрошення зазвичай виглядає так: " Подружжя Романенко  повідомляють про те, що нажаль не зможуть прийняти люб'язне запрошення подружжя Павленко на весілля, в суботу, десятого вересня ..." - і далі йде вказівка причини. При цьому будьте обережні у своїх поясненнях, не вдавайтеся в деталі. Та у жодному разі не повідомляйте про подробиці важкої хвороби і нещасного випадку. Ваша відмова не повинна нести інформацію, яка могла б зіпсувати настрій молодятам. За певних обставин особиста записка може виявитися і найбільш дружньою формою відмови від запрошення. Однак у більшості випадків відповідь має бути складена у відповідності з характером самого запрошення.
У тому випадку, коли ви приймаєте запрошення, у відповіді слід повторити і дату і час початку прийому, щоб уникнути можливих непорозумінь. Якщо ж ви вирішили відповісти відмовою, годину можна не згадувати.
У тому випадку, коли запрошення отримали чоловік і дружина, причому заздалегідь відомо, що кожному з подружжя будуть однаково раді на весільному прийомі, але піти зможе тільки дружина, можна послати відповідь такого змісту: " Оксана Тарасівна з великим задоволенням приймає люб'язне запрошення подружжя Павленко на церемонію одруження ... на суботу, десяте вересня, в 14 годин, і повідомляє, що Іван Орестович на церемонії одруження нажаль не зможе бути присутнім ".
 Відповідь на запрошення, яке адресоване людям, що живуть разом, але не перебувають у шлюбі, може бути складена за такою ж формулою.

Замітка: Киевстар интернет являється мобільним, безлімітним та домашнім. Тарифи на інтернет київстар доступні для всіх.

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Інтернет магазин