завантаження...

Як вибрати весільний салон: поради

Кожен салон весільних суконь намагається виділитися серед багатьох собі подібних, пропонуючи ексклюзивні моделі суконь, постійно оновлюючи колекції і неухильно стежачи за весільною модою. Якщо не вживати зусиль в цьому напрямку, то процвітання весільного бізнесу, через високу конкуренцію, може опинитися під великим питанням.
В елітних весільних салонах пропонують сукні з дорогими прикрасами, авторським шиттям, в тому числі і ручної роботи, від модних українських і європейських модельєрів, можна навіть зробити індивідуальне замовлення готового одягу за кордоном. І хоча подібний сервіс поступово починає набувати популярності у деякої частини молодят, доступний він поки далеко не всім.

Незважаючи на це, вибрати і купити весільне плаття, зшити його, або взяти напрокат, сьогодні без зусиль можна в будь-якому весільному салоні.
Як правило, весільні наряди представлені в весільних салонах безліччю моделей - зі шлейфами, вузькі, пишні, довгі, короткі, традиційні білі або кольорові. Купити можна будь-яку, відповідно до особистих вподобань, сімейних традицій або вартістю наряду.

Але нерідко трапляється, коли в одному весільному салоні представлені сукні різних виробників, різного цінового діапазону і в великому асортименті, вибір може перетворитися в болісний процес, а часом стає просто неможливим через те, що людина губиться в різноманітті пропозицій.

Якщо з якоїсь причини вам не сподобалася жодна з представлених моделей,  весільний салон Сантай  надасть право вибору, без проблем можна замовити пошиття весільного плаття на замовлення, вибравши модель, або із запропонованого каталогу, або запропонувавши свій варіант, обраний, наприклад, в модному журналі. Найчастіше, вартість готового весільного плаття, цілком порівнянна з вартістю послуги індивідуального пошиття вбрання, тому в цьому випадку ви нічого не втрачаєте, а навпаки купуєте ексклюзивну і неповторну модель за ті ж гроші, що й сукня з колекції.

Однак не можна відмовити в практичності і існуючій думці, що немає ніякого сенсу купувати весільну сукню за пристойні гроші, яке буде одягнута лише один раз в житті, тому прокат весільного плаття - це лідер в переліку послуг, що надаються весільними салонами. Тим більше що в будь-якому весільному салоні, прокат сукні обійдеться вполовину дешевше, ніж його купівля або пошиття на замовлення.
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Інтернет магазин