завантаження...

Власний будинок або квартира?


Останнім часом стало престижним жити за містом у приватному будинку.
Ми прагнемо до західного і американського способу життя. Приватний будинок, котедж, особняк є символом благополуччя. Ми багатієм, купуємо машини, будуємо кар'єру. Вік створення сім'ї відсувається в більшу сторону, ми встигаємо заробити гроші на матеріальні блага, і починаємо малювати в уяві шикарний будинок. Перш ніж прийняти рішення про переїзд в заміський будинок, гарненько подумайте, чи потрібно це вам.


Проаналізуйте:

    
В ідеалі автомобілі повинні бути у всіх дорослих членів сім'ї. Зауважте, що витрати на бензин та експлуатацію машин збільшаться у зв'язку з віддаленістю приватних будинків від міста. Чи готові ви до цих додаткових витрат? У всіх є водійські посвідчення? Чи не доведеться вам додатково до дому обзавестися ще й автомобілем?
    

Важливо наявність громадського транспорту. Навіть якщо у вас кілька машин, задумайтеся, як до вас будуть добиратися гості, чи буде можливість безперешкодно опинитися в місті, якщо машина раптом виявиться несправною.
    

Подумайте, в яку школу, в якій дитячий сад будете відвозити своїх дітей. Хто буде цим займатися? Довірите ви перевезення дітей водієві громадського транспорту? Як поставитеся до того, що дітям найімовірніше їздити доведеться з пересадками?
    
Бажано, щоб в селищі була дитячий ігровий майданчик, клуб для дітей, інакше у дитини може виникнути дефіцит спілкування. Можливо, доведеться привозити і відвозити друзів дитини, а також возити самої дитини до друзів.
    

Перш ніж купувати ділянку, треба прикинути, що ви хочете побудувати, за який час, з яких матеріалів. Складіть попередній кошторис, проконсультуйтеся у фахівців. Часто виходить так, що в підсумку виходить, сума - мало не в два рази більше очікуваної. Виникне багато спокус на стадії проектування, намагайтеся не піддаватися, адже це збільшує вартість. Краще жити в маленькому будиночку, ніж роками дивитися на недобудований особняк. Врахуйте, що не варто економити на гідрогеологічних випробуваннях. Якщо не серйозно поставитися до цього питання, можна надалі переплатити великі суми.
   
 
Будівельні організації пропонують готові варіанти із привабливими цінами. Не піддавайтеся спокусі, проаналізуйте все, що можна. Можливо, там є великі недоліки, тому така ціна. Ймовірно, у вартість не увійшли будь-які важливі моменти, такі як водопровід, каналізація, газ, електрику.
    
Багато часу і сил потрібно буде витратити на етапі проектування і отримання будівельного дозволу, якщо ви не купуєте готовий будинок. Відповідайте собі чесно, чи готові ви у всьому цьому розбиратися.
    

Свіже повітря, тиша, спів птахів і близькість з природою в приватному будинку протиставляються міській суєті і шуму доріг. У приватному будинку ви можете зіткнутися з самотністю і бажанням просто вийти подивитися на людей. Звичайно, є й сусіди, можливо, вони скрасять ваш вечір. Але, в маленькому селищі плітки розходяться швидше, тут складніше дорожити своєю репутацією. Невідомо, які сусіди попадуться, тому на них особливо не розраховуйте.
    
Зелень на грядках, квіточки на клумбах, рівний зелений газон, звивисті доріжки - все це безсумнівно прекрасно, але згадайте, що зелень і квіточки потрібно посадити, потім поливати, бур'яни смикати, газон потрібно регулярно стригти, а доріжки підмітати. Крім того, взимку треба прибирати сніг. Якщо цього не робити, неможливо буде відкрити ворота, пройти до будинку, поставити машину в гараж.
    

Приватний будинок - це додаткові квадратні метри, кілька поверхів. І от ви вже плануєте кабінет, кімнати для гостей, їдальню, зимовий сад, камінну, тренажерний зал та інше. А хто буде займатися прибиранням у всіх цих численних кімнатах? Вам пощастило, якщо у вас є домробітниця. А якщо ні, то врахуйте, пил сама нікуди не дінеться, стать не протреться, вікна не помиються. А якщо збираєтеся будувати маленький двокімнатний будиночок, то тоді чого ж вам в квартирі-то чи не живеться?
   
 
Альтанка, мангал, баня - це, мабуть, незаперечні плюси. Але і в квартирі їх чимало, наприклад, піцерія під боком, магазин з торця будинку, фітнес-клуб через дорогу.
    
Доведеться бути і теслею, і сантехніком, і електриком. У багатоквартирному будинку запитання щодо експлуатації відразу вирішують керуючі організації, а в приватному будинку вам доведеться викликати майстрів з міста або вирішувати проблеми своїми силами. Хто ще, крім вас полагодить дах, замінить труби, відремонтує паркан і обштукатурити фасад?

Розставте пріоритети. Чи готові ви відмовитися від усіх міських зручностей, які завжди під рукою, і замінити їх своїм будинком і ділянкою, де все буде тільки вашим і тільки так, як ви скажете. Може, вам просто обійтися дачею з банькою, куди ви будете їздити по вихідних?

Додати коментар


Захисний код
Оновити

завантаження...

Все про вагітність на mamatato.com

Після весілля

Куди поїхати у весільну подорож. Вибір

Весілля - одна з найбільш знаменних подій у житті кожної людини. А добре організована...

Відзначаємо ювілеї весілля...

Дерев'яне весілля - відзначає 5-річний ювілей спільного життя молодих. Вважається, що до цього часу...

Святкові дати подружнього життя

Шановні подружжя, хочу вам нагадати, що потрібно весільні річниці не забувати відзначати. Робіть собі...

Ситцеве весілля

Вам здається, що ще зовсім недавно ви зустрілися, а весільні гуляння і крики «Гірко!»...

Прикмети про тещу і свекруху

Недарма кажуть, що у нареченого і нареченої - одна мати, а у чоловіка і...

Весілля кожен рік

У народу прийнято широко відзначати срібне і золоте весілля як дві знаменні події довгого...

Весільна термінологія

Читайте, пригадуйте і вивчайте.... Невістка - дружина сина. Зять - чоловік доньки. Свекруха -...

Що робити на другий день весілля?

Якщо ви вирішили, що одного дня для святкування вашого одруження замало, ось кілька ідей...

Медовий місяць в Україні - весільна подорож до Криму, Карпат

Незабутній медовий місяць можна провести не тільки далеко від батьківщини. Відомі курорти Криму та...

Проблеми молодих сімей

Ну, ось за спиною залишилися весільні клопоти і приготування, запрошення і подарунки. Церемонія пройшла...

Інтернет магазин