завантаження...

Заміський будинок або квартира в центрі?

Заміський будинокПісля весілля, коли вже більшість проблем залишились позаду, залишається лише вибрати місце проживання. При значному доході, коли можна дозволити собі будь-яку нерухомість, нерідко виникає питання, що ж вибрати? Чи квартиру в центрі міста, яка дозволяє вам швидко добиратися до місця ділових зустрічей або ж заміський будинок, в якому можна відпочити від міської суєти?

Вартість квартири в центрі великого міста висока. Варто розібратися, які переваги отримує її щасливий володар. Як вже говорилося вище, місце роботи або місце переговорів з партнерами і клієнтами, зазвичай знаходиться також у центрі міста. Тому проблема тимчасових витрат у даному випадку вирішується набагато легше, ніж для мешканців спальних районів і заміських селищ. 

Крім можливості працювати неподалік від будинку також вирішується проблема з відвідуваннями різних культурно-розважальних заходів, які часто проходять в історичному чи діловому центрі міста. Складно уявити, що з'їздивши після роботи, додому за межі міста, ви з легкістю зважитеся знову повернутися в центр для розваг, подолавши значну відстань. Також навряд чи принесе радість пізне повернення в дальні райони, коли громадський транспорт вже не ходить, а пішки дістатися проблематично.

Плюси життя в центрі міста очевидні, однак існує і негативна сторона. Про жахливий екологічний стан більшості міст говорити не доводиться. Якщо у вас під вікнами постійно бувають пробки, то навряд чи ви будете радіти постійним вихлопам машин.

Також не варто забувати про шум, відпочити від якого ви зможете тільки, виїхавши куди-небудь подалі від центру, а відповідно і від будинку. Але ж житло призначене, в тому числі і для відпочинку. Який же відпочинок у випадку, коли ви не відчуваєте комфорту в галасливій обстановці?

У заміських будинках проблема з екологією і шумом цілком вирішувана. Якщо селище розташоване в стороні від великих трас і не схильне до обдування вітрами з боку заводів, то його екологічний стан цілком придатний для вашого здоров'я. Шум тут може бути тільки від сусідів, які в будь-якому випадку розташовуються від вас далі, ніж сусіди по багатоквартирному будинку.

Також ви можете на свій розсуд розпоряджатися всією площею будинку і територією поруч з ним, не боячись міняти планування всередині свого житла. Тому є над чим задуматись. Але вирішувати лише вам.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

завантаження...

Все про вагітність на mamatato.com

Після весілля

Куди поїхати у весільну подорож. Вибір

Весілля - одна з найбільш знаменних подій у житті кожної людини. А добре організована...

Відзначаємо ювілеї весілля...

Дерев'яне весілля - відзначає 5-річний ювілей спільного життя молодих. Вважається, що до цього часу...

Святкові дати подружнього життя

Шановні подружжя, хочу вам нагадати, що потрібно весільні річниці не забувати відзначати. Робіть собі...

Ситцеве весілля

Вам здається, що ще зовсім недавно ви зустрілися, а весільні гуляння і крики «Гірко!»...

Прикмети про тещу і свекруху

Недарма кажуть, що у нареченого і нареченої - одна мати, а у чоловіка і...

Весілля кожен рік

У народу прийнято широко відзначати срібне і золоте весілля як дві знаменні події довгого...

Весільна термінологія

Читайте, пригадуйте і вивчайте.... Невістка - дружина сина. Зять - чоловік доньки. Свекруха -...

Що робити на другий день весілля?

Якщо ви вирішили, що одного дня для святкування вашого одруження замало, ось кілька ідей...

Медовий місяць в Україні - весільна подорож до Криму, Карпат

Незабутній медовий місяць можна провести не тільки далеко від батьківщини. Відомі курорти Криму та...

Проблеми молодих сімей

Ну, ось за спиною залишилися весільні клопоти і приготування, запрошення і подарунки. Церемонія пройшла...

Інтернет магазин