Ідеї ​​подарунків для гостей на зимовому весілліВи готуєтеся до зимового весілля, і, звичайно ж, тамада вже вручив вам список презентів, які варто купити для подарунків за участь у конкурсах?

Постарайтеся підібрати їх так, що б все було витримано в загальній стилістиці вашого свята.

Звичайно ж, важливе значення матиме і упаковка.

Для того випадку буде ідеальною прозора, з малюнками сніжинок або з сріблястим напиленням, зі сніговиками та іншими атрибутами зимової пори. До всієї цієї пишності додайте стрічку в тон, трохи намистин і сніжинок ...

Як варіант, можна презентувати гостям пряники або печиво, спечене спеціально з нагоди вашого свята. А також не забудьте  купить самовар в москве, який додасть колориту вашому весіллю.

Не забудьте докласти до упакованого презенту записочку зі словами подяки своїм дорогим гостям від молодої сім'ї.

Крім того, можна підібрати шоколадну фігурку, яка відображала б загальний настрій вашого свята і замовити її в потрібній кількості в якісь із кондитерських. Також можна придбати самі звичайні шоколадки, але замовити в поліграфії до них обгортки з вашим дизайном. Знову ж таки, не забудьте підписати всю цю пишність для кожного з гостей.

Напевно, найактуальніше, що можна придумати для зимового весілля - це сніговики. Такий сувенір ніколи не залишиться без уваги, і незабаром займе почесне місце в квартирі кожного гостя.

Не менш оригінальні будуть і сніжинки. Їх можна купити як з дощику або пластмаси, так і у вигляді льодяників.

Якщо ваше свято має відбутися до настання Нового Року, тоді гостей можна порадувати і новорічними іграшками, яких зараз в магазинах є величезна кількість, як на будь-який смак, так і кишеню.

Якщо ви хочете, щоб день вашого торжества гості згадували з теплотою щороку, подаруйте їм ялинкову прикрасу, на якій буде написана дата вашого весілля.