Кофеїн для краси


Кофеін - речовина дужа своєрідна, що володіє рядом позитивних властивостей для нашого організму. Так, він може покращувати загальний тонус, покращувати мікроциркуляцію крові, розщеплювати жири, надавати бадьорості і сил. Подібне ж вплив кофеїн має і на волосся, і на шкіру - якщо застосовувати його як косметичний засіб.

Найпростішим джерелом кофеїну для нас є, звичайно ж, натуральна кава. Зрозуміло, в каві міститься не тільки кофеїн - є в ній і маса інших речовин, які сприятливо позначаються на організмі: фруктові кислоти, ліполева кислота, органічні кислоти, калій, мінерали, залізо, магній, антиоксиданти. Саме тому кава може підвищувати еластичність шкіри, забезпечувати захист від ультрафіолету, і навіть уповільнювати що проходять в кожному організмі процеси старіння.

кавовий лосьйон

Зваріть в кавоварці або турці дуже міцну каву. Зрозуміло, всі рецепти припускають використання саме натуральної кави, адже лише в ній є всі корисні речовини. Каву охолодіть і розлийте у формочки для приготування льоду. Заморожену каву щоранку використовуйте для вмивання, а якщо шкіра «проблемна» - можна застосовувати такий косметичний лід і двічі на день.

кавова маска

Позбутися від дрібних зморшок і зробити менш глибокими ті, які утворилися давно, теж можна за допомогою кави. Вам знадобиться столова ложка житнього борошна і столова ложка (або більше) міцної свіжозвареної, але вже вистиглої кави. Борошно потрібно розвести разом з кавою так, щоб вийшла досить густа маса, а потім додати в неї ще й один жовток. Наносити маску потрібно на шкіру обличчя (крім шкіри очей), і тримати на ній близько чверті години. Змивати кавову маску краще звичайною водою.

Пам'ятайте, що застосовувати засоби на основі кави потрібно обережно, не надто часто, щоб не завдати шкоди шкірі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити