завантаження...

Як привітати з весіллям?

Як привітати з весіллям?Якщо нас запрошують на весілля, крім радості і передчуття хвилюючої події завжди постає питання - як привітати молодих з самим серйозним рішенням в їх житті? Добре, якщо вам знайомі обидві сторони, а якщо запрошення отримано від однокласниці, яку не бачили вже років 7? Чи бувають універсальні подарунки і якою сумою обійтись, якщо вирішили дарувати гроші?

Весілля - усвідомлений вибір двох людей, які вирішили провести своє подальше життя разом. Вони починають підготовку до торжества, запрошуючи на радісну подію всіх рідних і друзів, для яких з цього моменту починається своя підготовка, яка полягає у виборі хорошого подарунка.

Поширена думка, що кращий подарунок - гроші і хороше привітання на весілля. Для тих, хто не хоче сильно заморочуватися і готовий віддати більше, ніж витратив би на подарунок, економлячи власний час - це, дійсно, так. Яку суму зазвичай дарують? Залежить від самих молодят - дивіться на їхній рівень життя. Збираючись на весілля до багатих, 100 євро не відбудешся, тоді як в невеликому містечку ця сума буде непотрібними хвастощами і приводом для заздрості. 

Однак якщо час все ж дозволяє, придумайте що-небудь цікавіше. Подружки нареченої часто дарують молодятам першу шлюбну ніч в красивому номері гарного готелю, і навіть приїжджають особисто його прикрасити. Можна сплатити лімузин, якщо ви дізналися, що молодята не можуть його собі дозволити - або якщо вони не проти. 

Інший вид подарунків - побутовий. На весіллі молодій сім'ї можна дарувати будь-яку техніку, оскільки її у них майже напевно ще немає. Кухонні комбайни, мульти-та пароварки, праски, фени, прасувальні дошки і т.д. - вибір техніки обмежується лише кінцевою сумою, яку ви плануєте витратити. 

Інший вид подарунків - це вітання з фантазією. Можна організувати запуск феєрверка на честь молодих або у світлі зірок дати їм відправити у небо велике надувне серце зі свічкою всередині.

А ще можна подарувати враження. Численні агентства пропонують різні набори-подарунки, які складаються з декількох пригод на вибір.

Парне катання на конях, стрільба в тирі або комплекс процедур в спа - вибираючи такий вид поздоровлення, потрібно орієнтуватися на спосіб життя молодят.

Не лінуйтеся, фантазуйте - і тоді ваш подарунок точно запам'ятається!