завантаження...

Стиль

Як вибрати дитяче плаття на весілля

Весілля є дуже урочистою і хвилюючою подією, на яку прийнято запрошувати родичів і близьких друзів. Рідкісне весілля обходиться без численних племінників і дітей друзів самого різного віку. Батьки малюків змушені підшукувати відповідний наряд не тільки собі, а й своїм дітям. Як вибрати дитяче плаття на весілля, яке буде красивим і зручним одночасно?

Читати далі: Як вибрати дитяче плаття на весілля

 

Підбираємо аромат до весільної сукні

Що, крім сукні допоможе нареченій справити незабутнє враження на майбутнього чоловіка? Звичайно аромат, адже саме парфум здатний завершити образ і привнести в нього родзинку.

Читати далі: Підбираємо аромат до весільної сукні

   

Наречена в окулярах

Наречена в окулярах - це велика рідкість. Але поганий зір - не привід бути некрасивою на весіллі. Одні наречені не дивлячись ні на що вирішуються в цей день надіти окуляри, інші воліють придбати контактні лінзи. Якщо ви поки не знаєте, що вибрати, прочитайте наші рекомендації:

Читати далі: Наречена в окулярах

   

Як нафарбувати нарощені нігті на весілля?


Весілля, як відомо, дуже важлива подія в житті молодих людей, які вирішили поєднати свої долі. Молодята весь день будуть в центрі уваги, а особливо наречена. Одяг, зачіска, макіяж, манікюр - все потрібно зробити бездоганним! Одним з головних урочистих заходів у весільній церемонії є надягання обручок - тому рукам потрібно приділити особливу увагу.

Читати далі: Як нафарбувати нарощені нігті на весілля?

   

Вибір парфуму до весільного торжества


Запахи відіграють велику роль у житті людей, особливо в житті жінок.В день весілля аромат нареченої повинен бути тонким і нейтральним. Потрібно постаратися, щоб не було змішання кількох запахів: духів, дезодоранту і лаку для волосся.

Читати далі: Вибір парфуму до весільного торжества

   

Сторінка 10 з 44

завантаження...

Інтернет магазин

Варто б переглянути