завантаження...

Стиль

Як одягти хлопчика на весілля


Дуже помиляються ті батьки, які думають, що хлопчика завжди легше одягнути, ніж дівчинку. Підбираючи маленькому чоловікові костюм для весілля, мало його просто вибрати і купити - необхідно врахувати передбачуваний стиль і формат заходу. У цьому сезоні дуже актуальні піджачки з однотонних тканин для хлопчиків, з-під яких видно яскраву футболку або сорочку в стилі хіпі. Можна підібрати будь-які несподівані кольори - починаючи від яскраво-жовтих і закінчуючи пронизливо-фіолетовими. Головне, щоб одяг підходив до кольору очей і волосся вашого синочка. Перевірити це можна, лише ретельно примірявши костюм.

Читати далі: Як одягти хлопчика на весілля

 

У чому суть цілющого ефекту сауни


Популярність саун заснована на їх впливі на організм людини, яке пов'язане з недовготривалим підвищенням його температури (гіпертермією), яке викликає посилення видільних функцій і обміну речовин, а в поєднанні з плаванням або масажем - стає ще більш корисною для тіла.

Читати далі: У чому суть цілющого ефекту сауни

   

Особливості вибору квітів на весілля

При організації весілля потрібно вирішити безліч питань, серед яких вибір квітів. Мова йде не тільки про букет нареченої, але і про прикрашання залу і автомобіля, бутоньєрки для нареченого і свідка, браслетів для свідків та ін. 

Читати далі: Особливості вибору квітів на весілля

   

Твій секрет бадьорості: змінне взуття на весіллі


Весільна вечірка передбачає галасливі конкурси і безліч танців, і це все після відвідування РАГСу і весільної прогулянки з молодятами. Як витримати таке випробування на високих підборах? І чи варто мучити себе? Чи зможе вирішити цю проблему змінне взуття на весіллі? Відповіді шукайте в нашій статті.

Читати далі: Твій секрет бадьорості: змінне взуття на весіллі

   

Колготки і панчохи: правильний вибір нареченої

Багато наречених вважають, що весільна сукня є основною складовою святкового образу. Насправді так і є! Тільки от жоден весільний туалет немислимий без важливих аксесуарів, до яких сміливо можна віднести панчохи і колготки.

Читати далі: Колготки і панчохи: правильний вибір нареченої

   

Сторінка 10 з 45

завантаження...

Інтернет магазин

Варто б переглянути