завантаження...

Стиль

Як нафарбувати нарощені нігті на весілля?


Весілля, як відомо, дуже важлива подія в житті молодих людей, які вирішили поєднати свої долі. Молодята весь день будуть в центрі уваги, а особливо наречена. Одяг, зачіска, макіяж, манікюр - все потрібно зробити бездоганним! Одним з головних урочистих заходів у весільній церемонії є надягання обручок - тому рукам потрібно приділити особливу увагу.

Читати далі: Як нафарбувати нарощені нігті на весілля?

 

Вибір парфуму до весільного торжества


Запахи відіграють велику роль у житті людей, особливо в житті жінок.В день весілля аромат нареченої повинен бути тонким і нейтральним. Потрібно постаратися, щоб не було змішання кількох запахів: духів, дезодоранту і лаку для волосся.

Читати далі: Вибір парфуму до весільного торжества

   

Як правильно підібрати туфлі до плаття


Жоден наряд не буде виглядати бездоганно і закінчено, якщо не підібрати до нього аксесуари та правильне взуття. Завдяки тому, що сьогодні існує великий вибір як дорослого, так і дитячого взуття від виробників, зробити необхідну покупку не складно. Однак, при цьому, слід знати, що саме вам потрібно. Отже, якими правилами потрібно керуватися, вибираючи туфлі?

Читати далі: Як правильно підібрати туфлі до плаття

   

Дитячі костюми на весілля: вибираємо


 Весільне торжество змушує з особливим трепетом підбирати святкове вбрання. Окремої розмови заслуговує дитяча весільна мода - маленький гість урочистості повинен відповідати духу світлого свята, залишаючись при цьому самим собою.

Читати далі: Дитячі костюми на весілля: вибираємо

   

Як одягнути дитину на весілля?


У житті дуже багато ситуацій, коли нам доводиться йти на весілля з дитиною. Погодьтеся, вибрати одяг для малюка - задачка важка, адже він повинен бути зручним і в міру урочистим. Якщо для нареченої існує безліч магазинів, де є як весільна біжутерія, так і сукні, то з дитиною доведеться повозитися. По-перше, діти ростуть дуже швидко, і підібраний за місяць до тожества наряд може виявитися малий. А по-друге, доведеться шукати щось до смаку, а не звичайний повсякденний одяг.

Читати далі: Як одягнути дитину на весілля?

   

Сторінка 10 з 44

завантаження...

Інтернет магазин

Варто б переглянути