завантаження...

Стиль

Класичний манікюр

весільний манікюрЯк ви знаєте зараз існують різні види манікюру, Класичний, Європейський, Французький,  Іспанський та інші. Кожен з них по своєму своєрідний, вимагає певних навичок і знань для їх створення, деякі з них потребують спеціальних манікюрних наборів і може навіть устаткування. І звичайно ж на певний вид манікюру може піти дуже різний час, як від 15 хвилин так і до 2 годин клопіткої роботи.
 Ознайомтеся з найбільш простим і швидким за часом створення манікюру - класичним.

Читати далі: Класичний манікюр

 

Європейський манікюр

весільний манікюрЄ думка, що при обрізанні кутикули вона стає грубішою і ще швидше росте. Причому кутикула, яка відросла, буде усіяна маленькими задирками, під які може потрапити інфекція. Тому європейський манікюру вважається так само ще і "необрізним манікюром", причому він буває ще і двох видів:
1. мокрий
2. сухий (не рекомендується робити для нігтів які зараз знаходяться в поганому стані)

Дуже важливо при використанні засобів для зняття лаку, щоб він містив ацетат, а не дешевший варіант - ацетон який губить ваші нігті.

Для ніжної обробки кутикули необхідно використовувати спеціальні для цього препарати для видалення кутикули (масло, крем, молочко або гель), вони розчиняють ороговілі клітки кутикули і як додаткова властивість сприятливо впливають на шкіру навколо нігтів оскільки містять вітаміни і інші живильні компоненти.

Читати далі: Європейський манікюр

   

Французький манікюр

весільний манікюрЦей вид манікюру був придуманий в 70 роках минулого століття і швидко привернув до себе увагу серед цінителів моди. Як не абсурдно, але цей вид манікюру був придуманий не у Франції, а в Америці, Джефом Пінком. Він вирішив що така назва манікюру додасть більше інтересу, і не помилився. Загальна суть французького манікюру полягає в тому щоб підкреслити природну красу нігтів з використанням натуральних відтінків.

Читати далі: Французький манікюр

   

Поради щодо вибору весільного букету

весільний букетПерш ніж придбати весільний букет, необхідно врахувати, що:

 * Букет невесты, повинен відображати як чистий образ нареченої, так і стиль самого весілля. 
 * Не рекомендується включати в букет нареченої квіти з різким запахом, оскільки наречена може по-різному на нього відреагувати. Приміром, буде незручно, якщо з'ясується, що у неї алергія або вона просто не виносить такі запахи. 
 * Тільки досвідчені флористи підкажуть вам, як зробити так, щоб квіти "протрималися" довго. Крім цього, важливо, якої форми буде букет нареченої. Форма букета може бути обрана згідно характера нареченої або ж просто для її зручності. 

Читати далі: Поради щодо вибору весільного букету

   

Короткий посібник з вибору весільної сукні

весільна сукняНе буду описувати всі принади, гідності та інші переваги самого головного символу весілля - весільного плаття. Скажу лише одне - воно повинно бути! І бажано нове, не з прокату, підібране або зшите саме для тебе, у відповідності з усіма індивідуальними особливостями твоєї фігури. 

Ти повинна відчувати, що це - твоє! Щоб не загубитися в морі широкого вибору, тобі варто визначитися спочатку з силуетом.

Читати далі: Короткий посібник з вибору весільної сукні

   

Сторінка 41 з 45

завантаження...

Інтернет магазин

Варто б переглянути