завантаження...

Стиль

Типи весільних суконь

Відомо 5 основних типів весільного плаття:

Весільне плаття АмпірАмпір
  Особливість цієї моделі сукні полягає в підведеній талії і відрізниму верху. Внизу плаття  легке і струменеве. Гарно підходить майбутнім мамам.

Бальна сукняБальна сукня
  Покрій сукні простий, верх у вигляді корсажа, низ - широка пишна спідниця. Такий тип весільного плаття створює образ нареченої з чарівної казки. Єдиний недолік - коли наречена низька зростом - може виглядати важкувато.

Читати далі: Типи весільних суконь

 

Все для нареченого. Аксесуари

Костюм нареченогоГоловними героями весілля є наречений і наречена, які мусять бути самими красивими. Наречений набагато простіше підходить до свого зовнішнього вигляду. Зазвичай він одягає на весілля темний костюм (взимку темний, влітку світлий) і обов'язково білу сорочку, яку за існуючим звичаєм йому дарує наречена. Звичайно ж, колір костюма дуже сильно залежить від кольору плаття нареченої. Треба щоб вони гармоніювали між собою.
Коли ви купуєте в магазині вже готовий костюм для весілля, що треба зробити заздалегідь, ви повинні враховувати і те, що, можливо, доведеться скористатися послугами кравця, щоб підігнати одяг. Тому не відкладайте похід по магазинах в довгий ящик.
  Штани, наприклад, зазвичай утворюють легку складку над верхом туфель, комір піджака повинна облягати шию, а манжети - висовуватися з рукавів піджака. 

Читати далі: Все для нареченого. Аксесуари

   

Аксесуари для нареченої

Аксесуари для нареченоїФата

Коли ви обираєте весільну сукню, треба відразу ж подумати і про фату. Адже тільки вона додає зовнішності нареченої романтичність і завершеність. Фата повинна відповідати фасоном плаття і неодмінно бути до лиця нареченої.
  Що таке фата? Це символ чистоти та скромності. Вона не тільки прикрашає наречену в день весілля, але й береже її від вроків. Наші предки вважали, що день весілля був днем розгулу нечистої сили. І ось наречену щоб не зурочили, її накривали зверху весільним покривалом або великою білою хусткою (прообраз фати), де не було видно її обличчя. Зверху на покривало надягали хрестик, він спускався з голови на спину. Потім наречена, коли приїздила до церкви сама або за допомогою головної подружки піднімала його, поставала перед нареченим і вступала в шлюб з відкритим обличчям. 

Сучасна мода не регламентує довжину і форму фати. Ви можете вибрати - від дуже короткої до дуже довгої фати, яка переходить в розкішний шлейф. Вважається, що чим довше фата - тим більше офіційно весільне торжество. 

Читати далі: Аксесуари для нареченої

   

Весільна сукня: купляти чи брати на прокат?

нареченаВибір сукні
Вдивляючись в своє прекрасне відображення в дзеркалі, ви посміхнетеся, передчуваючи захоплені погляди нареченого і гостей. Вибір весільного плаття - одна з найприємніших і хвилюючих подій в низці передсвяткових клопотів. Різноманітність моделей настільки велика, що пошуки можуть затягнутися на невизначений термін, а в "особливо важких випадках" на місяць і більше.

Щоб не втрачати дарма дорогоцінного часу, фахівці радять наперед продумати основні параметри весільного плаття, що значно полегшить перетворення вашої мрії в реальність.

Читати далі: Весільна сукня: купляти чи брати на прокат?

   

Красивий колір волосся - запорука успіху

altЩоб привернути увагу, не обов'язково робити яскравий макіяж, досить вдало підібрати відтінок для волосся. Це дозволить тобі виглядати ще ефектніше та привабливішие.

Підкресли яскравість очей
Основне правило: Чи знаєш ти, що на світі існують кольори, створені спеціально для тебе? Правильне поєднання кольорів відіграє важливу роль, якщо ти хочеш підсилити яскравість погляду. Холодні відтінки очей (блакитний, світло-зелений або горіховий) найбільш вдало відтіняють фарби з холодними півтонами, такі як попелястий блонд, баклажановий, бургундський, темно-коричневий, чорний. Для очей з теплими вогниками необхідно керуватися тим же правилом підбору кольору: використовуй фарбу теплого відтінку, наприклад карамельного, шоколадного або каштанового.

Читати далі: Красивий колір волосся - запорука успіху

   

Сторінка 43 з 45

завантаження...

Інтернет магазин

Варто б переглянути