завантаження...

Стиль

Традиція кидати підв'язку на весіллі

підвязкаТрадиція кидати підв'язку нареченої на весіллі для багатьох може здатися не дуже привабливою, навіть трішки вульгарною, але не треба нареченій відмовлятися від неї, не дізнавшись про всі тонкощі цієї традиції. Цей сюжет на весіллі може виявитися насправді веселим і гідним уваги. Шановні молодята, якщо ви хочете провести ці конкурси, в цій статті ви зможете почерпнути для себе всю необхідну інформацію.

Читати далі: Традиція кидати підв'язку на весіллі

 

Костюм і аксесуари для нареченого

костюмКласичний костюм, фрак, смокінг...Чому ж віддати пере­вагу? Молодята найчастіше зупиняють свій вибір на костю­мах. Весільне вбрання для нареченого можна придбати в ма­газині або зшити на замовлення. У сучасних бутиках досить широкий вибір моделей з якісних тканин найрізноманітні­ших розцвіток. Беручись до вибору піджака, спочатку визнач­те, якому із трьох типів відповідає ваша фігура:

 

а) класичний, або трикутний (широкі плечі й вузькі стег­на);

б) прямокутний (плечі, талія й стегна однакові);

в) кулястий (приємна повнота).

 

Чоловікам із класичним типом фігури підходять піджаки різного крою, але найбільш виграшним буде піджак італійсь­кого стилю (видовжений, вузький, із прямими плечима).

Струнким чоловікам із прямокутним типом фігури мож­на сміливо купувати як двобортні, так і однобортні, як ши­рокі, так і вузькі піджаки. Огряднішим чоловікам із таким типом фігури краще відмовитися від двобортних і вузьких піджаків, які будуть повнити й візуально укорочувати фігуру.

Читати далі: Костюм і аксесуари для нареченого

   

Корисні поради

косметикаБАДЬОРІСТЬ І КРАСА ЗА ПІВГОДИНИ

 

Як хочеться в цей день бути неперевершеною! Але перед­святкові стреси, недосипання негативно позначаються на зов­нішності.

Напередодні весілля краще відмовтеся від кави, сигарет (якщо палите), алкоголю й допоможіть організму впоратися зі стресом.

Пропонуємо кілька рецептів антистресової допомоги, які допоможуть вам виглядати бездоганно.

 

РОЗСЛАБЛЮЮЧА ВАННА АБО КОНТРАСТНИЙ ДУШ

 

Рекомендована температура води — близько 37 градусів. Не забудьте додати у воду освіжаючу ароматичну олію розма­рину або м'яти перцевої. Така ванна допоможе відновити сили й зарядитися енергією.

Контрастний душ або почергові холодні й теплі обтиран­ня додадуть бадьорості.

Після цього зробіть м'який розслаблюючий масаж, вико­ристовуючи крем із приємним запахом.

Читати далі: Корисні поради

   

І ще трішки про манікюр...

манікюр1Руки в нареченої повинні бути гарні й доглянуті, тому в передвесільній метушні слід їм приділити трохи уваги.

Зробіть гарячий компрес або ванночку для рук з екстрак­тами трав. Чутливу шкіру рук можна натерти лимонним со­ком і змазати кремом, у який додати кілька крапель вітаміні­зованої олії. Ця процедура заспокоює чутливу шкіру й робить її гладкішою.

Читати далі: І ще трішки про манікюр...

   

Секрети макіяжу

косметикаНаречена — це королева свята, тому зачіска, плаття, ма­кіяж — усе повинне бути бездоганним.

Перед весіллям вам необхідно заздалегідь продумати всі елементи макіяжу, вибрати колірну гаму (з огляду на колір очей, волосся, шкіри, плаття) і купити необхідну для виконання задуманого макіяжу косметику.

Читати далі: Секрети макіяжу

   

Сторінка 44 з 45

завантаження...

Інтернет магазин

Варто б переглянути