завантаження...

Стиль

Чудовий аромат

духиДухи, туалетна вода здатні створити довкола нареченої ауру неповторного звабливого аромату. Проте важливо підібрати запах, який гармонійно доповнюватиме образ дівчини.

Ні в якому разі не слід допустити змішування різних ароматів: від дезодоранта, туалетної води, лаку для волосся.

Цього дня по можливості використовуйте давно перевірені духи, які приємні як вам, так і вашому коханому. Новий різкий запах може піднести досить неприємні сюрпризи.

Читати далі: Чудовий аромат

 

Поради візажистів щодо вибору тіней...

макіяж

Срібні стріли

Сплеск світлих перламутрових тіней у внутрішніх куточках робить очі помітно більшими і ширшими. Нанесіть кремові або розсипчасті тіні сріблястого відтінку у внутрішні куточки очей. Потім  ростушуйте тіні уздовж верхніх і нижніх повік. У кутках колір має бути найбільш концентрованим, а ближче до центру очей поступово сходити нанівець. На завершальній стадії варто нанести на вії два шару чорної туші.

Читати далі: Поради візажистів щодо вибору тіней...

   

Маски для обличчя

маскаДля того, щоб на весіллі молода «світилася радістю» і  не лише, слід поклопотатися про це задовго до урочистої церемонії. Жоден косметичний засіб не здатний дати миттєвий ефект.

Ідеальний засіб догляду за шкірою особи – натуральна маска.

Взимку тобі підійде:

Дріжджова маска

Якщо шкіра нормальна або суха, дріжджі краще розвести вершками (столова ложка дріжджів розчиняється до консистенції сметани). Якщо шкіра жирна, краще використовувати для розведення 3%-вий розчин перекису водню або кисле молоко. Маску наносять на обличчя на 15-20 хвилин. Потім змивають чаєм. Маска має прекрасний тонізуючий і вітамінізуючий ефект.

Читати далі: Маски для обличчя

   

Традиція кидати підв'язку на весіллі

підвязкаТрадиція кидати підв'язку нареченої на весіллі для багатьох може здатися не дуже привабливою, навіть трішки вульгарною, але не треба нареченій відмовлятися від неї, не дізнавшись про всі тонкощі цієї традиції. Цей сюжет на весіллі може виявитися насправді веселим і гідним уваги. Шановні молодята, якщо ви хочете провести ці конкурси, в цій статті ви зможете почерпнути для себе всю необхідну інформацію.

Читати далі: Традиція кидати підв'язку на весіллі

   

Костюм і аксесуари для нареченого

костюмКласичний костюм, фрак, смокінг...Чому ж віддати пере­вагу? Молодята найчастіше зупиняють свій вибір на костю­мах. Весільне вбрання для нареченого можна придбати в ма­газині або зшити на замовлення. У сучасних бутиках досить широкий вибір моделей з якісних тканин найрізноманітні­ших розцвіток. Беручись до вибору піджака, спочатку визнач­те, якому із трьох типів відповідає ваша фігура:

 

а) класичний, або трикутний (широкі плечі й вузькі стег­на);

б) прямокутний (плечі, талія й стегна однакові);

в) кулястий (приємна повнота).

 

Чоловікам із класичним типом фігури підходять піджаки різного крою, але найбільш виграшним буде піджак італійсь­кого стилю (видовжений, вузький, із прямими плечима).

Струнким чоловікам із прямокутним типом фігури мож­на сміливо купувати як двобортні, так і однобортні, як ши­рокі, так і вузькі піджаки. Огряднішим чоловікам із таким типом фігури краще відмовитися від двобортних і вузьких піджаків, які будуть повнити й візуально укорочувати фігуру.

Читати далі: Костюм і аксесуари для нареченого

   

Сторінка 44 з 45

завантаження...

Інтернет магазин

Варто б переглянути