завантаження...

Стиль

Корисні поради

косметикаБАДЬОРІСТЬ І КРАСА ЗА ПІВГОДИНИ

 

Як хочеться в цей день бути неперевершеною! Але перед­святкові стреси, недосипання негативно позначаються на зов­нішності.

Напередодні весілля краще відмовтеся від кави, сигарет (якщо палите), алкоголю й допоможіть організму впоратися зі стресом.

Пропонуємо кілька рецептів антистресової допомоги, які допоможуть вам виглядати бездоганно.

 

РОЗСЛАБЛЮЮЧА ВАННА АБО КОНТРАСТНИЙ ДУШ

 

Рекомендована температура води — близько 37 градусів. Не забудьте додати у воду освіжаючу ароматичну олію розма­рину або м'яти перцевої. Така ванна допоможе відновити сили й зарядитися енергією.

Контрастний душ або почергові холодні й теплі обтиран­ня додадуть бадьорості.

Після цього зробіть м'який розслаблюючий масаж, вико­ристовуючи крем із приємним запахом.

Читати далі: Корисні поради

 

І ще трішки про манікюр...

манікюр1Руки в нареченої повинні бути гарні й доглянуті, тому в передвесільній метушні слід їм приділити трохи уваги.

Зробіть гарячий компрес або ванночку для рук з екстрак­тами трав. Чутливу шкіру рук можна натерти лимонним со­ком і змазати кремом, у який додати кілька крапель вітаміні­зованої олії. Ця процедура заспокоює чутливу шкіру й робить її гладкішою.

Читати далі: І ще трішки про манікюр...

   

Секрети макіяжу

косметикаНаречена — це королева свята, тому зачіска, плаття, ма­кіяж — усе повинне бути бездоганним.

Перед весіллям вам необхідно заздалегідь продумати всі елементи макіяжу, вибрати колірну гаму (з огляду на колір очей, волосся, шкіри, плаття) і купити необхідну для виконання задуманого макіяжу косметику.

Читати далі: Секрети макіяжу

   

Як підібрати зачіску ...

зачіска1Зачіска повинна відповідати обраному образу.

У випадку якщо ви захочете кардинально поміняти свій стиль, зробіть це якомога раніше. Найкраще — за рік до ве­сілля (у вас має залишитися час на те, щоб волосся змогло відрости до колишньої довжини, якщо нова зачіска не сподо­бається).

Правильно обрана зачіска повинна акцентувати сильні сторони вашої зовнішності, а недоліки затушовувати.

Вибір зачіски залежить від форми обличчя.

Читати далі: Як підібрати зачіску ...

   

Підбираємо весільне плаття

Узагалі сьогодні набув поширення такий варіант. Наре­чена готує відразу два вбрання. Одне — у традиційному стилі для вінчання, друге — яскраве, модне і будь-якого кольору для цивільного обряду й банкету із друзями.

весільна сукня1Підбираючи весільне плаття, насамперед слід ураховува­ти особливості вашої фігури (обрана модель повинна підкрес­лити переваги й приховати недоліки).

Якщо у вас середній зріст і нормальна комплекція, вам підійде буквально все: від традиційних пишних фасонів до сучасних міні.

Високим і сухорлявим дівчатам рекомендують плаття із заниженою талією, що допоможе візуально зменшити зріст. Також їм підійдуть моделі, що відкривають плечі або мають пишні рукави, рюші.

Невисоким дівчатам підійдуть плаття звуженого силуету, моделі із завищеною талією, довгі рукавички. Від фасонів із широкими спідницями краще відмовитися.

Читати далі: Підбираємо весільне плаття

   

Сторінка 44 з 45

завантаження...

Інтернет магазин

Варто б переглянути