завантаження...

Стиль

Як зшити весільну сукню своїми руками


Весілля є досить важливою і знаменною подією в житті кожної дівчини. Тому не дивно, що наречені мріють виглядати в цей день бездоганно, захоплюючи гостей не тільки своїм зовнішнім виглядом, але і оригінальним вбранням. Звичайно, купити весільне плаття, яке б стало гідною прикрасою нареченої, сьогодні не складає труднощів.

Читати далі: Як зшити весільну сукню своїми руками

 

Контактні лінзи чи окуляри: що краще для нареченої?


Це одвічне питання мучить не одне покоління людей зі слабким зором. І звичайно, воно дуже хвилює дівчат, які готуються йти під вінець. Ті наречені, які все своє свідоме життя носили окуляри, замислюються про їх поєднання з весільним вбранням. Є дівчата, які окуляри не носять, але напередодні торжества планують похід до окуліста і придбання аксесуара для корекції зору, оскільки сумніваються, що зможуть побачити все найважливіше на власному весіллі.

Читати далі: Контактні лінзи чи окуляри: що краще для нареченої?

   

Як підібрати весільну сукню по фігурі


Як підібрати весільну сукню, ідеальну для Вашої фігури? У цьому вам  допоможуть поради експерта з вибору ідеально підходящої сукні.

Коли ви відчуєте, що готові почати весільний шопінг в пошуках сукні вашої мрії, у вас, швидше за все, вже буде безліч побажань щодо майбутнього весільного вбрання. У більшості весільних магазинів вам дозволять міряти різні сукні не більше 1 години. І хоча однієї години часу може бути достатньо, щоб поміряти безліч моделей, варто потурбуватися про те, щоб заздалегідь звузити коло вибору, перш ніж входити в примірювальну. Тоді ви зможете не поспішаючи поміряти самі відповідні моделі і відчути всі плюси і мінуси обраних суконь.

Читати далі: Як підібрати весільну сукню по фігурі

   

Красива доглянута шкіра обличчя за допомогою води

alt
Часом і відчуваєш себе добре, і здоров'я не турбує, начебто харчуєшся, як годиться, висипаєшся, а дивишся в дзеркало і бачиш сірий колір обличчя, змарнілі риси. Найчастіше, це пов'язано з неправильним доглядом за шкірою. Виправити це не так складно. Головні складові турботи про шкіру обличчя - Ваше бажання і чиста вода. На основі цих двох компонентів можна домогтися прекрасних результатів.

Читати далі: Красива доглянута шкіра обличчя за допомогою води

   

Як вибрати годинник для нареченого?


Почуття стилю і елегантність повинні проглядатися у всіх деталях костюма нареченого. Зі смаком підібрані аксесуари - важлива складова весільного образу. Наручний чоловічий годинник завжди був не просто орієнтиром у часі: для багатьох це предмет розкоші, одна з основних чоловічих прикрас. Якщо в день весілля чоловік планує одягти цей аксесуар, він повинен дуже уважно підійти до його вибору.

Читати далі: Як вибрати годинник для нареченого?

   

Сторінка 7 з 45

завантаження...

Інтернет магазин

Варто б переглянути