завантаження...

Стиль

Красива доглянута шкіра обличчя за допомогою води

alt
Часом і відчуваєш себе добре, і здоров'я не турбує, начебто харчуєшся, як годиться, висипаєшся, а дивишся в дзеркало і бачиш сірий колір обличчя, змарнілі риси. Найчастіше, це пов'язано з неправильним доглядом за шкірою. Виправити це не так складно. Головні складові турботи про шкіру обличчя - Ваше бажання і чиста вода. На основі цих двох компонентів можна домогтися прекрасних результатів.

Читати далі: Красива доглянута шкіра обличчя за допомогою води

 

Як вибрати годинник для нареченого?


Почуття стилю і елегантність повинні проглядатися у всіх деталях костюма нареченого. Зі смаком підібрані аксесуари - важлива складова весільного образу. Наручний чоловічий годинник завжди був не просто орієнтиром у часі: для багатьох це предмет розкоші, одна з основних чоловічих прикрас. Якщо в день весілля чоловік планує одягти цей аксесуар, він повинен дуже уважно підійти до його вибору.

Читати далі: Як вибрати годинник для нареченого?

   

Як правильно вибрати краватку на весілля

alt
Невід'ємною деталлю костюма нареченого, звичайно, є краватка. Не всі знають, як правильно вибрати краватку на весілля, а також як вибрати колір краватки. Розмірковуючи на тему, яку краватку вибрати, важливо враховувати фасон і колір костюма нареченого, можна також взяти до уваги колір сукні нареченої і колір букета. Це потрібно для того, щоб в сумі все гармоніювало між собою, адже наречений і наречена протягом усього урочистого дня знаходяться рука об руку, втім, як і в подальшому по життю.

Читати далі: Як правильно вибрати краватку на весілля

   

Що надіти на весілля: поради


Літо і золота осінь традиційно вважаються розпалом сезону весіль. При отриманні запрошення разом з радістю з приводу прекрасної події з'являються і практичні питання, серед яких питання, що подарувати і що вдягнути на весілля. За спостереженнями вибір вбрання і подарунка доставляє запрошеним на весілля досить серйозну головну біль і замішання. Тому наш сайт, ділиться корисними порадами.

Читати далі: Що надіти на весілля: поради

   

Аксесуари для нареченої - Як правильно вибрати?


Всім відомо, що підготовка до весілля забирає багато часу і сил. У цей день наречена повинна виглядати просто ідеально! Для цього необхідно ретельно продумати свій весільний образ, підібрати сукню, взуття та аксесуари для нареченої. Все має між собою гармоніювати за стилем, а прикраси не повинні виділятися на фоні сукні, а лише доповнювати її. Без аксесуарів образ нареченої виглядає незавершеним, тому в більшості випадків їх вибирають як доповнення до весільної сукні.

Читати далі: Аксесуари для нареченої - Як правильно вибрати?

   

Сторінка 7 з 45

завантаження...

Інтернет магазин

Варто б переглянути