завантаження...

Стиль

У чому суть цілющого ефекту сауни


Популярність саун заснована на їх впливі на організм людини, яке пов'язане з недовготривалим підвищенням його температури (гіпертермією), яке викликає посилення видільних функцій і обміну речовин, а в поєднанні з плаванням або масажем - стає ще більш корисною для тіла.

Читати далі: У чому суть цілющого ефекту сауни

 

Особливості вибору квітів на весілля

При організації весілля потрібно вирішити безліч питань, серед яких вибір квітів. Мова йде не тільки про букет нареченої, але і про прикрашання залу і автомобіля, бутоньєрки для нареченого і свідка, браслетів для свідків та ін. 

Читати далі: Особливості вибору квітів на весілля

   

Твій секрет бадьорості: змінне взуття на весіллі


Весільна вечірка передбачає галасливі конкурси і безліч танців, і це все після відвідування РАГСу і весільної прогулянки з молодятами. Як витримати таке випробування на високих підборах? І чи варто мучити себе? Чи зможе вирішити цю проблему змінне взуття на весіллі? Відповіді шукайте в нашій статті.

Читати далі: Твій секрет бадьорості: змінне взуття на весіллі

   

Колготки і панчохи: правильний вибір нареченої

Багато наречених вважають, що весільна сукня є основною складовою святкового образу. Насправді так і є! Тільки от жоден весільний туалет немислимий без важливих аксесуарів, до яких сміливо можна віднести панчохи і колготки.

Читати далі: Колготки і панчохи: правильний вибір нареченої

   

Вечірня сукня: тонкощі вибору

У житті будь-якої дамижінки настає момент, коли потрібно одягатися в шикарне вечірнє плаття. Весілля подруги, похід в театр, офіційний званий вечір ...

Вечірня сукня має допомогти вам відчути себе на будь-якому заході більш впевнено, привертаючи увагу протилежної статі. На сьогоднішній день можна купити самі різноманітні сукні для вечора - від колекцій «економ-класу» до нарядів від популярних дизайнерів.

Читати далі: Вечірня сукня: тонкощі вибору

   

Сторінка 9 з 44

завантаження...

Інтернет магазин

Варто б переглянути