завантаження...

Стиль

Живі квіти в оформленні весільного залу


Живі квіти використовуються для оформлення самих різних приміщень, для створення інтер'єрів банкетних залів, для надання їм необхідної атмосфери. Уявити собі весілля без живих квітів просто неможливо. Вони використовуються як для прикраси одягу молодих і свідків, так і для оформлення автомобілів весільного кортежу, бенкетного залу. Саме квіткові композиції надають приміщенню той самий романтичний, урочистий і, в той же час, трохи сумний настрій.

Читати далі: Живі квіти в оформленні весільного залу

 

Як вибрати букет для вашого весілля


Вибір весільного букета часто може здатися дуже скрутним процесом, і часто вам не впоратися без допомоги фахівців в даному питанні. Стиль, дизайн і кольорова палітра вашого весільного плаття є невід'ємною частиною, яка буде впливати на вибір весільного букета. Також на вибір будуть впливати й інші критерії, такі як, наприклад, кольорова палітра, яка буде тематичною на вашому весіллі.

Читати далі: Як вибрати букет для вашого весілля

   

Овочі і фрукти - запорука краси


Так вже влаштовано природою, що кожна жінка від маленької дівчинки до дуже "літньої" дами (не хочу вживати слово стара) інтуїтивно тягнеться до дзеркала. А поки все чудово, поки у нас "все життя попереду", ми не замислюємося про те, що ж потрібно нашому організму, щоб зберегти красу і молодість? А потрібно насамперед з увагою ставиться до себе.

Читати далі: Овочі і фрукти - запорука краси

   

Вибираємо весільне взуття для нареченого і нареченої. Короткі рекомендації


Може так виявитися, що навіть дуже красиві туфлі абсолютно не  "вписуються"  у весільний стиль нареченої і вносять дисгармонію в її образ. Ідеальна картинка може зіпсуватися не тільки через неточно підібраний колір туфельок, дизайн, але і їх форму і висоту каблука.

Читати далі: Вибираємо весільне взуття для нареченого і нареченої. Короткі рекомендації

   

Як вибрати весільний салон: поради?


Весілля - це чудова подія. І, напевно, немає такої дівчинки, яка з дитинства не мріяла б і не уявляла собі про те, яке весілля у неї буде, яке вона надіне весільне плаття? А от, коли настає цей довгоочікуваний час, час весільних турбот і приготувань, багато наречених знаходяться в розгубленості. Як вибрати весільний салон, щоб придбати сукню та інші аксесуари для весілля?

Читати далі: Як вибрати весільний салон: поради?

   

Сторінка 9 з 45

завантаження...

Інтернет магазин

Варто б переглянути