завантаження...

Свідкам

Плаття для подружки нареченої - 5 ідей для експериментів

 
Давайте зануримося в нашу нову публікацію про можливі варіанти суконь для подружок нареченої.  В ідеалі сукні для подружок нареченої повинні бути однаковими, але знайти три - п'ять однакових жінок на всій планеті - справа не проста. І, загалом, сподіватися, що одне і те ж плаття сяде на всіх ваших подружок однаково, звичайно, можна, але в реальності все може виявитися інакше. І сьогодні ми якраз хочемо зробити акцент на тому, що ідентичні наряди - це не завжди обов'язково, не завжди потрібно, та й не завжди це ідеальний варіант.

Читати далі: Плаття для подружки нареченої - 5 ідей для експериментів

 

Викуп нареченої: поради для вас


alt
Традиція викупу нареченої відома здавна. Її шанують не тільки наречені, але ще й гості ...

Ще б пак, адже це цілий ритуал, чого вже правду таїти. І подивитися на дане дійство - коштує багато чого, повірте!

Читати далі: Викуп нареченої: поради для вас

   

У чому повинна бути одягнена дружка - поради та рекомендації

На весіллі у нареченої головною помічницею є дружка, у неї багато обов'язків і турбот. Саме вона надає допомогу нареченій у найскладніший період - підготовки до торжества, і під час самого торжества.

Читати далі: У чому повинна бути одягнена дружка - поради та рекомендації

   

Яке плаття вибрати подружці нареченої?


Весілля - це урочиста подія, на якій не тільки наречена і наречений доповнюють один одного і зливаються в одне ціле, а й гості. Якщо вам випала честь бути запрошеною на весілля в якості подружки нареченої, то тримайтеся, адже ваша головна задача - прикрашати і доповнювати героїню торжества. Наскільки вдало ви підберете фасон і колір сукні, залежатиме ваш образ і образ нареченої.

Читати далі: Яке плаття вибрати подружці нареченої?

   

Як привітати молодих у день весілля?

Весільні привітанняВсі весільні привітання можна розділити на дві групи, кожна з яких має свої забавні особливості. Перша: усні побажання (привітання) - це ті, що ми вимовляємо вголос на весільному застіллі; і друга, яка являє собою якийсь набір слів, написаних на весільних листівках, плакатах та інших носіях.

Читати далі: Як привітати молодих у день весілля?

   

Сторінка 1 з 3

завантаження...

Інтернет магазин