завантаження...

Свідкам

Тости на ювілеї весілля

порцеляна

Тост на порцелянове весілля - 20 років

На порцеляновий ювілей прийнято дарувати "молодятам" порцеляновий посуд. 
 Кажуть, що посуд б'ється на щастя. Так от, для того, щоб вам не розбити своє сімейне щастя, даруємо вам цей сервіз - нехай краще б'ється порцеляна. Але ще краще, якщо і посуд в будинку буде цілим, і щастя не покидає вас, дорогі "молодята"! Живіть у коханні та злагоді до вашого золотого весілля!

Читати далі: Тости на ювілеї весілля

 

Наряди свідків та батьків молодих

наряди Дружбі і дружці так само, як і нареченим, необхідно підібрати вбрання до майбутнього свята. Свідки - це друга пара на весіллі, після нареченого з нареченою, яка постійно знаходиться в центрі уваги гостей. Тому свідки повинні виглядати на всі сто відсотків, щоб не відволікатися на свій зовнішній вигляд і виконувати свої основні обов'язки. 

Костюм дружби. 

Роль дружби на весіллі дуже відповідальна, він постійно знаходиться поруч з нареченим, а тому йому так важливо правильно вибрати відповідний святковий одяг. Стиль костюма дружби повинен відповідати стилю нареченого. Це може бути і елегантний костюм з сорочкою і краваткою. Головне, наряд повинен створювати святкову і урочисту атмосферу. 

Читати далі: Наряди свідків та батьків молодих

   

Роль та обов'язки дружби

дружбаРоль дружби і дружки відводиться нежонатому найкращому другові нареченого чи родичу і незаміжній подрузі нареченої або родичці. Це повинні бути люди відповідальні, комунікабельні, винахідливі, які володіють чарівністю, організаторськими здібностями, хорошим смаком і, звичайно ж, почуттям гумору.

Почесний обов'язок дружби особливо помітний, коли під час одруження він простягає колечко нареченої нареченому і виголошує промову на прийомі. Йому належить виконати немалу підготовчу роботу ще до весілля. На нього лягає велика відповідальність і під час церемонії. Людина, якій запропонована роль дружби, повинна добре подумати, чи справиться вона з своїми обов'язками, перш ніж прийняти пропозицію. Якщо найближчий друг нареченого не підходить для такої ролі, краще тактовно пояснити йому це і вибрати другого, ніж піддавати ризику зриву настільки святковий і важливий захід.

Читати далі: Роль та обов'язки дружби

   

Вибір сукні для дружки по знаку зодіаку

овен

 

Овен
Незалежно, від того у що одягнуті овни, навіть якщо вони зробили це за кілька хвилин перед виходом, їх зовнішній вигляд буде чудовий.
У них талант в самий останній момент, додати ту родзинку, яка створить неповторність образу.

Червоне плаття - саме для пристрасної жінки - Овна. Справжня Кармен...Вишукані аксесуари і образ довершений.

див. фото

Читати далі: Вибір сукні для дружки по знаку зодіаку

   

Сукня дружки

сукня дружкиЯкщо вам випала честь стати дружкою на весіллі, то при виборі свого весільного вбрання варто врахувати кілька корисних порад: 

 Сукня дружки своєю красою не повинна затьмарити весільний наряд нареченої. Варто забути про біле плаття, так як білий - традиційний колір нареченої. Перебуваючи в білій сукні поруч з нареченою, є небезпека, що удвох ви будете виглядати як одне велика біла пляма. Також є ймовірність, що при вході в РАГС працівники будуть плутатися і шукати відповідь на запитання: " А хто ж насправді наречена? " Тому для дружок кращим варіантом буде відмовитися від білого плаття. 

Читати далі: Сукня дружки

   

Сторінка 2 з 3

завантаження...

Інтернет магазин