завантаження...

Свідкам

Інформація для свідків ( дружби і дружки)

дружкиЯкщо вам довірили бути свідком на весіллі, то це не привід розслаблятися, до виконання своїх прямих обов'язків потрібно підходити з усією відповідальністю. Пам'ятайте, що весілля - свято для молодят, і саме свідки повинні допомогти молодим зайнятися всіма організаційними питаннями. Якщо наречений і наречена вибрали в свідки саме вас, значить, вони вам довіряють і розраховують на допомогу. Повірте, молодята будуть дуже вдячні за ту підтримку, яку ви надали їм в самий знаменний день в їхньому житті.
Дружкою може бути молода незаміжня дівчина. Зазвичай це близька подруга чи родичка нареченої. Дружба, відповідно, - це неодружений друг або родич жениха. Якщо молодята вирішили побратися, тоді свідки повинні бути обов'язково хрещені і носити натільний хрестик.
Тепер зупинимося докладніше на основні обов'язки, які повинні виконувати дружба і дружка на весіллі.
1. Перед весіллям.
дружкаДружка:
Перше завдання дружи полягає в тому, щоб допомогти нареченій при виборі весільного вбрання та аксесуарів до нього, якщо, звичайно, наречена цього потребує.
Важливим моментом є допомога в організації дівич-вечора. Необхідно продумати сценарій його проведення. Зазвичай дівич-вечір проводиться напередодні весілля і тому у нареченої може не вистачити на це часу.
Також дружка повинна продумати сценарій проведення викупу, підготувати конкурси та випробування, які належить подолати нареченому заради своєї коханої. Саме дружка зустрічає нареченого перша і проводить викуп. Їй можуть допомогти подружки нареченої. Якщо молоді не будуть проводити обряд викупу, то дружка повинна просто проводити нареченого до нареченої.
Іноді дружка бере на себе прикрашення залу і машин. Зазвичай це буває тоді, коли наречений і наречена відмовляються від послуг спеціалізованих агентств. Для цього потрібно оглянути зал, в якому проходитиме торжество, продумати, як його можна оригінально прикрасити, скласти список необхідних прикрас, визначити їх загальну вартість і купити все необхідне в спеціалізованих магазинах. Перед тим, як прикрашати зал і весільний кортеж, можна почитати спеціалізовану літературу з дизайну, в якій ви знайдете корисну інформацію і зможете почерпнути оригінальні ідеї.
Дружка повинна подумати і про своє вбрання на весілля. Не варто надягати плаття темно-синього, темно-зеленого, коричневого і особливо чорного кольорів. Також не потрібно вибирати наряд того ж кольору, як у нареченої. І найголовніше - не перестарайтеся з вибором сукні, щоб не перевершити наречену.

Читати далі: Інформація для свідків ( дружби і дружки)

 

Весільні тости_4

Розмова на вулиці.
Я чув, що твоє весілля не відбулося?
Так, ми розійшлися.
А що трапилося?
Я зробив дурість, познайомив її зі своїм багатим дядь­ком.
—  І що ж?
— Тепер вона - моя тітка!
Тож вип'ємо за безкорисливо закоханих чоловіків і жінок!

Читати далі: Весільні тости_4

   

Весільні тости_3

Багато століть тому в казковій країні жив один чарівник. Він збирав з усього світу найкрасивіших жінок, перетворю­вав їх на перлини, сам перекидався орлом, надягав перлове намисто на шию й літав під хмарами. Але одного разу налетів сильний вітер, зірвав з орла намисто, і перлини розлетілися світом.
Сьогодні за весільним столом найкрасивіша перлина з того намиста — наша наречена. Тож давайте до дна осушимо за неї наші келихи!


Одного разу почали сперечатися частини дерева — хто з них найважливіший?
Ми найважливіші! — залопотали листочки. — У нашій тіні люди ховаються від спеки.
Ми найважливіші! — заперечили квіти. — Адже нашу красу оспівують поети й художники.
Найважливіші ми! — відгукнулися плоди. — Адже ми служимо їжею людям і тваринам.
І тільки могутній стовбур, на якому трималися сперечаль­ники, скромно мовчав. Мовчало й коріння, яке всіх живило.
Родина нагадує дерево. Наречений і наречена— це пре­красні гілки. Дай Боже, щоб "їхній союз приніс чудесні пло­ди. Але я хочу підняти келих за мовчазні стовбур і коріння, які всіх тримають і живлять: за батька й матір, за дідуся й бабусю.


Любов дорожча за всі скарби. Вона — алмаз, який не мо­жуть купити навіть царі. Вона цілий світ, хоча її обіймають двома руками.

Бережіть це безцінне багатство!

Читати далі: Весільні тости_3

   

Весільні тости_2

Кажуть, що родина починається з дітей.
Тож нехай у вашої родини буде гідний початок!
Вип'ємо, друзі, за ваше щасливе майбутнє!Теплим літнім вечором гуляли берегом ріки хлопець і дівчина. Раптом дівчина спіткнулася, а хлопець притримав її заруку й ніжно сказав: “Обережно, сонечко, камінці”. Через п'ять років тією ж набережною знову йдуть ті ж хлопець і дівчина. Дівчина спіткнулася знову, а хлопець підхопив її за руку й сказав: “Обережно, тут камені!”
Через десять років знову тут само йдуть ті ж самі тепер уже чоловік і жінка. Рап­том жінка спотикається, а чоловік хапає її за руку й кричить: “Ти що, дурна, не бачиш?! Тут же камені!”
Тож давайте вип'ємо за те, щоб у наших молодят на їх спільному життєвому шляху зустрічалися тільки камінці.У мудреця запитали:
— Чи бувають добрі стосунки між чоловіком і дружиною? — Бувають, — відповів мудрець. — Коли чоловік не чує, Що каже дружина, а дружина не бачить, що робить чоловік. Тож вип'ємо за добрі стосунки у вашій родині.Американський письменник-сатирик Хаббард Кін вдало зауважив: “Із всіх домашніх ліків найкращі — добра дру­жина”.
Мені здається, що нареченому не доведеться звертатися до лікарів.
Пропоную випити за це!


Читати далі: Весільні тости_2

   

Весільні тости_1

У цей святковий день хочу побажати нареченому стати заможною людиною і якнайчастіше дарувати подарунки своїй коханій дружині, тому що чим більше робиш подарунків жінці, тим вона стає дорожчою. Нехай він стане власником незліченних багатств!


Хочу запропонувати присутнім загадку: чим чоловік відрізняється від закоханого нареченого?
Підказка: закоханий купує квіти, а чоловік?
Правильно, овочі!
Давайте ж вип'ємо за те, щоб разом із картоплею й капус­тою чоловік не забував принести коханій дружині букет квітів!


Мала наречена! Ким була ти дотепер? Улюбленою дочкою, сестрою, племінницею, подругою. Тепер ти кохана дружина. Але бути дружиною не так просто. Поважай свого чоловіка, догоджай йому, не забувай частіше нагадувати, який він силь­ний, мужній, працьовитий. Будь йому підтримкою й відра­дою всім на радість.


Дорогі молодята!
Сьогодні найурочистіший день у вашому житті. Кілька годин тому два ваші тендітні човники об'єдналися в потуж­ний двощогловий сімейний бриг. Бажаємо вам, щоб величез­не море життя ніколи не штормило, а вітер був тільки попут­ним і легким. Хай будуть води вашого сімейного моря завжди чистими, прозорими, безтурботними й безмежними! Гірко!

Читати далі: Весільні тости_1

   

Сторінка 3 з 3

завантаження...

Інтернет магазин