завантаження...

Вибираємо тамаду. Поради

Вибираємо тамадуВесільне гуляння ніяк не обійдеться без тамади або ведучого. Його запрошують для того, щоб весілля не перетворилось на колективну пиятику і щоб цей день запам'ятався молодим на все життя. Раніше у цій ролі виступали хто-небудь з гостей або родичів, або свідків. Зараз же у вас є можливість передати цю відповідальну місію професіоналу. Тамада - це не професія, це покликання. І в даний час знайти ведучого для свого весільного торжества ну буде важко, варто лише відкрити газету, або залізти в інтернет, або скористатися рекомендаціями людей,  які недавно пройшли через це, але й тут існує маса підводних каменів. 

Як взагалі відбувається пошук тамади? Ну, ось, наприклад ви прочитали оголошення, не важливо де (газета, журнал чи сайт в інтернеті), "Молодий, тверезий тамада цікаво проведе весілля. Ансамбль, дискотека, фольклор. Професійно і якісно". Далі наведені телефон і ім'я передбачуваного ведучого.

Ваші дії:

- Природно здзвонюєтеся і дізнаєтеся вартість його послуг. 

- Далі обов'язково вам необхідно зустрітися з передбачуваним тамадою. Навіщо це треба? Саме під час особистої зустрічі ви переконаєтеся в правильності рекомендацій, підтвердите свої враження і подивитеся відео ролик (будь-який поважаючий себе тамада обов'язково тримає відео ролик для показу своїм потенційним клієнтам), на якому ви зможете подивитися роботу майбутнього тамади в дії і зможете оцінити професіоналізм. 

- Ви повинні послухати, як говорить майбутній ведучий. У нього повинна бути гарна дикція, уміння просто і красиво виразити свою думку. Не забудьте оцінити зовнішній вигляд тамади (це теж вказує на професіоналізм). Вам дуже пощастить, якщо потенційний тамада буде мати психологічну освіту. І ще один момент. Зараз багато суперечок точиться відносно вибору тамади-чоловіки або тамади-жінки. Тут ви повинні керуватися лише своїм внутрішнім голосом, якщо вам сподобалася ведуча-жінка, то, не роздумуючи, беріть її. 

- Ну, ось, ви зустрілися, подивилися рекламний ролик і оцінили зовнішність. Начебто вас все влаштовує. Але не поспішайте з вибором. З'ясуйте у ведучого його розважальну програму весільного вечора. У хорошого тамади обов'язково є свої "родзинки", а у деяких навіть є кілька варіантів сценаріїв в залежності від ваших уподобань. Якщо ж ваш тамада пропонує вам конкурс з прищіпками, то він безнадійно відстав. І ще, в даний час багато з них працюють в парі з відео операторами і ді-джеями. 

- Після того як ви визначилися з кандидатом у тамаду і забронювали дату вашого весілля. Вам необхідно ще раз зустрітися з тамадою для доопрацювання дрібних деталей в сценарії і для внесення передоплати. Зазвичай передоплата становить 50%. Решту суми ви віддасте після весільного вечора. 

Основні функції тамади:
- Зустріч гостей біля входу. 
- Керувати танцями, запрошувати за стіл і т.д. 
- Сповіщати гостей про те, що відбувається. 
- Слідкувати за музикою, вимовляти тости, робити оголошення. 
- Усувати дрібні труднощі. 
- Вести розважальну програму вечора. 
 - Не дати людям напитися і в той же час ненав'язливо ввести гостей в конкурси.

Цікаво знати: Якщо у вас стара підлога, то реставрація паркету вам просто необхідна. Не обов'язково робити заміну старої підлоги, можна просто відреставрувати її. Циклевка паркета - ідеальний варіант для вас.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

завантаження...


Популярне для тамади

Жартівливі питання

1. Що в Бориса спереду, а в Гліба позаду? (Літера «б».) 2. Як зістрибнути...

Дипломи на весіллі

Диплом нареченої (П.І.Б. нареченої) закінчила в 200... році ... державний університет сімейного будівництва й...

Клятви молодят

КЛЯТВА НАРЕЧЕНОЇ Перед обличчям своїх родичів і товаришів урочисто кля­нуся, що мій чоловік буде...

Десять заповідей свекрусі

1. Не забувай про те, що невістка — істота ніжна й потре­бує постійної опіки...

Технічні паспорти молодят

Технічний паспорт дружини Ця модель, що одержує зараз назву дружина — …(П. І. Б.),...

Десять заповідей тещі

1. Полюби зятя свого, тоді й сина придбаєш, і дочку не втратиш. 2. Не...

Інші весільні документи

Постанова товариства холостяків Нам дуже важко це усвідомлювати, але ми зазнали важ­кої втрати. Сьогодні...

Корисні поради молодятам

- Наречений, купи машину, тому що носити все життя свою жінку на руках утомливо....

Поради нареченій від мудрої свекрухи

- Не турбуй чоловіка, коли він їсть: усі проблеми краще вирішуються на ситий шлунок....

Десять заповідей чоловікові

1. Прислухайся до порад дружини, але роби по-своєму. 2. Дружину бережи, не обтяжуй домашньою...

Інтернет магазин