завантаження...

Весільний торт

весільний тортВесільний торт - традиція, яка налічує більше п'яти тисяч років історії. А починалося все з хлібних крихт ... 

Здавна хліб - символ благополуччя, щасливого і "ситого" життя. Тому обсипати нареченого і наречену під час весілля хлібними крихтами, означало побажати їм щастя і достатку. Самі хлібні крихти в наші дні замінили рис і монетки, а ось хлібна історія весільних традицій жива й донині. 

  Під час весільних церемоній хліб був одним з найбільш частих атрибутів. Його розламували над головою у нареченої, цілувалися над хлібом, пригощали хлібом гостей. Традиція підносити хлібний коровай молодому подружжю актуальна і в наші дні. Але ще в давнину господині намагалися перевершити один одного по вишуканості весільного короваю. Його випікали різних форм і прикрашали різноманітними орнаментами і фігурками. Ось тоді-то звичайний коровай і став прекрасним весільним тортом - розкішною, оригінальною, солодкою і дуже красивою мрією всіх ласунів. 


чугунные ванны RocaВесільний торт - найсмачніший, але і самий недовговічний символ весілля. Готуючись до проведення весільного торжества, можна заздалегідь продумати яким він буде, ваш весільний торт. Підключіть до процесу обговорення і вашу другу половину, і це буде ваш перший спільний проект. А, підключивши фантазію, згадавши дитячі мрії і порадившись з фахівцями, ви зможете перетворити ваш весільний торт у справжній шедевр. 

У процесі обмірковування обов'язково врахуйте, що кожен гість у середньому з'їсть приблизно 200 грамів торта, а якщо ваш гість виявиться ласуном, то він обов'язково попросить добавки. Тому тортик краще замовити більший, щоб вистачило всім. 

Весільний торт може бути найрізноманітнішої форми і конструкції. Традиційно прийнята кругла форма, так як здавна коло є символом сонця, тепла і достатку. Але ваш весільний торт може бути і квадратним, і у вигляді серця. А кондитери-професіонали зможуть вам запропонувати і торт у вигляді замку, і торт у вигляді комп'ютера, і торт-автомобіль, і торт-вітрильник, і ще багато-багато різних форм. Ідей може бути безліч! 

Як пише жіночий журнал stronglady.ru, дуже урочисто і шикарно виглядає багатоярусний весільний торт. Яруси такого торта, можуть бути розташовані безпосередньо один на одному або на спеціальних підставках.

весільний тортСучасному кондитеру під силу додати вашому торту не тільки різну форму, а й різний колір і смак. Вишукано виглядають торти в ніжних блакитних і рожевих тонах. Проте, якщо конструкція вашого солодкого сюрпризу дуже рельєфна і складна, то краще буде надати йому білий колір. Та й фотографи вам будуть за це дуже вдячні, так як чудовий сліпучий білий весільний торт дуже добре виходить на весільних фотографіях. Потім не варто забувати, що торт повинен гармоніювати з сукнею нареченої. 

З чого краще зробити весільний торт? Для нього підійде бісквітна основа або основа з суфле. Так як подібним тортам можна буде додати будь-яку форму, і він не розкришиться, коли ви будете його розрізати, і тому надовго збереже свою красу. Саме з цієї причини краще відмовитися від основи з безе або вафлі. Найчастіше кондитери пропонують зробити на весілля фруктовий торт. Такий торт робиться на бісквітній основі з додаванням фруктів і збитих вершків. Але зараз також популярні легкі йогуртові торти. Якщо ви робите торт у кілька ярусів, то ніщо не може вам завадити зробити кожен ярус різний за складом. Таким чином, ви зможете задовольнити смаки навіть найвибагливіших гостей. 

Надати родзинку вашому торту зможуть фігурки з мармеладу або марципанів. Майстер-кондитер запропонує вам безліч варіантів прикраси. Традиційними фігурками, що прикрашають весільні торти, є фігурки нареченого і нареченої, голубів, лебедів. Такі фігурки мають свій сенс. Наприклад, якщо ви прикрасите свій весільний торт двома лебедями, то вони зроблять вас такими ж вірними один одному, як ці прекрасні птахи. Фігурки нареченого і нареченої забезпечать довгу згадку про чудесні дні вашого весілля, два обручальних колечка - міцний і щасливий шлюб. Але можна прикрасити торт і живими квітами, що дуже популярно в наші дні, або стрічками і мереживами. У цьому випадку, знов-таки, варто пам'ятати, що весільний торт повинен гармоніювати з сукнею нареченої. Крім фігурок, торт часто прикрашають гарними написами, наприклад, написавши імена молодят, орнаментами і свічками. 

 Як приємно буде після всіх передвесільних клопотів, разом з вашим молодим чоловіком відрізати від чудового весільного торта шматочок і пригостити гостей! Скільки ваш торт викличе захоплення і радості! Насолоджуйтеся кожною миттю - це день вашого весілля!

Гаряча пропозиція: чугунные ванны Roca

завантаження...
 

Популярні рецепти

Весільний коровай.Частина1

Невід'ємним атрибутом на весіллі є коровай, який символізує достаток у сім'ї. Коровай оздоблюють різними...

Оформлення блюд

Класичний весільний стіл оформляється парадно й бага­то. Традиційні банкетні страви вирізняються не тільки висо­кими...

Меню для весільного банкету

Один з найкращих варіантів (економічно вигідно)  - якщо вам вдається домовитися з рестораном  про...

Прикрашення тортів

Прикрашаємо торти кремом, горіхами та фруктами, виявляючи фантазію! .. Як приємно спекти смачний домашній...

Святкове меню

На весілля прийнято накривати банкетні столи з достат­ком страв і напоїв. Існують класичні варіанти...

Весільний коровай.Частина 2

Галичина має свої традиції вшанування хліба. До цього дітей привчають ще змалку. Хліб-це святиня....

Складаємо меню для весільного банкету

Весільне меню може змінюватися в залежності від наявності продуктів, складу гостей, від передбачуваної тривалості...

Весільний торт

Весільний торт - традиція, яка налічує більше п'яти тисяч років історії. А починалося все...

Коровай весільний

Великий круглий коровай традиційний атрибут весільного торжества. Він символізує бога Сонця, що сходить на...

Картопля, запечена у фользі

600 г картоплі, 200 г ріпчастої цибулі, 100 г сиру. Для бульйону: 1 л...

Інтернет магазин