завантаження...

Як вибрати весільний торт?


У 2006 році новий шедевр кондитерського мистецтва був занесений в книгу рекордів Гіннеса. Одна знаменита кондитерська за допомогою ювелірів створила шедевральний весільний торт. Він був прикрашений дорогоцінними каменями. Цей весільний торт був представлений громадськості на виставці в Беверлі-Хілз. Його вартість експерти оцінили в 20 млн доларів.

Яке весілля прикрасив цей шедевр і як його їли з камінням - невідомо, але не можна не помітити того, що кондитери намагалися переплюнути один одного, щоб порадувати своїх клієнтів. І ця тенденція простежується з року в рік. Напевно ви вже бачили, який оригінальний зовнішній вигляд може отримати весільний торт. І тому, крім складності з вибором весільного кортежу, сукні та запрошення гостей, перед молодятами виникає ще одна не менш серйозне завдання - вибір весільного торта. Навіть у тому випадку, якщо ви не можете претендувати на діаманти, та й вартість вашого торта буде вимірюватися не в мільйонах доларів, а в гривнях, вибір зробити все одно буде дуже складно. Тому ви повинні підійти до цього питання з усією серйозністю.

Прикрашення весільних тортів

Вибираючи такий весільний атрибут, майбутнє подружжя повинне враховувати два найважливіших критерії: смак і красу, причому вони обидва повинні бути рівними. Почати, мабуть, варто з другого. Природно, ви можете бути егоїстами і віддати перевагу своїм смакам при виборі коржів і начинки. І в цьому вас не можна дорікнути, оскільки свято дійсно ваше. Але як би там не було, а про гостей забувати також не варто, тому віддавати перевагу варто чомусь середньому. Наприклад, жирний масляний крем дозволяється не всім, та й до згущеного молока не всі гості напевно добре ставляться, тому для начинки підійде щось середнє по калорійності, жирності і нудотності. Не можна забувати про те, що не всім буде під силу впоратися з жирним весільним тортом після різноманітного застілля.

Саме тому основний критерій при виборі начинки - це легкість. У такому плані кращим варіантом буде бісквітний торт з фруктами, збитими вершками і ягодами. Легкий на смак, ніжний, в міру солодкий, малокалорійний весільний торт не буде обтяжувати шлунок після рясного застілля. Аналогічним варіантом може бути йогуртовий торт, хоча він обійдеться вам дорожче.

В якості прикраси торта можуть використовуватися самі різні продукти. Причому це можуть бути як традиційні: ягоди, шоколад, горіхи, вершки, - так і більш екзотичні: цукрова мастика, марципанова маса, паста різного смаку. Як уже не раз показувала практика, використовувати безе і вафлі для прикраси торта не рекомендується, так як вся краса зіпсується при нарізанні. Також може бути зіпсована краса дружки нареченої і будь-якого іншої людини, коли їх тіло покриється червоними плямами через несприйняття барвника. Безумовно, цього може і не бути, але все-таки зустрічалися випадки, так що прагніть менше використовувати ненатуральні речовини.

Далі варто плавно перейти до другого критерію вибору торта, а саме, його краси. В першу чергу звертайте увагу на його верхівку. Вибравши професійного кондитера, ви можете просто поставити йому завдання, що ви хочете бачити на верху торта пару голубів, або ексклюзивні фігурки для торта, або сердечко, або щось інше. Але ці варіанти стандартні, чому б вам не бути оригінальним. Наприклад, якщо ви зі своїм чоловіком познайомилися в Єгипті, то фігурки нареченого і нареченої можуть бути на тлі піраміди, або якщо ви спортсмени, то поруч з фігурками може бути м'яч і т. д. Загалом, замовляючи зовнішність торта, ви можете сміливо проявляти фантазію, адже сьогодні технології вже настільки просунулися, що багато кондитерських компаній можуть з легкістю "передрукувати" на торт навіть вашу фотографію.

Немає ніякого сенсу давати поради молодятам з приводу прикраси торта, так як це справа смаку, який у всіх людей надто різний. Але як би там не було, а прислухатися до деяких моментів варто. Перше: в кольоровій гамі весільного торта не повинен домінувати білий колір. Друге: для прикраси слід вибрати щось одне, візерунки або квіточки, квадратики або смужки, загалом, віддавайте перевагу одному напрямку або стилю. Не варто робити пихатий і химерний торт, так як він буде виглядати недоречним.

Також часто для багатьох складним завданням є вибір кількості ярусів: два, три або шість. У наш час можна все, головне - це бажання і фінансові можливості. Зазвичай робиться так: в тому випадку, якщо торт від трьох до семи кілограмів, то ярусів три-чотири. Причому форма торта може бути як круглої, так і квадратної або серцеподібної. Підставки для торта випускаються багатьма виробниками. Перед покупкою такої "етажерки" краще заздалегідь ознайомитись на спеціалізованих сайтах або у весільних інтернет магазинах.

Які би  торты Пушкино  ви не вибрали, одно- або багатоярусний, вам все одно доведеться розраховувати їх кількість. В середньому фахівці рекомендують брати один кілограм на десять чоловік. Хоча даний розрахунок, звичайно ж, може змінюватися. Якщо, крім торта, з солодкого немає нічого або жінок на весіллі набагато більше, ніж хлопців, і при цьому ще торт легкий, то замовляти можна з розрахунку чотири кілограми на п'ятнадцять чоловік. Відповідно, в іншому випадку, навпаки, вагу торта доведеться зменшити.

Успіхів вам у виборі, щасливого і солодкого сімейного життя!
завантаження...
 

Популярні рецепти

Весільний коровай.Частина1

Невід'ємним атрибутом на весіллі є коровай, який символізує достаток у сім'ї. Коровай оздоблюють різними...

Оформлення блюд

Класичний весільний стіл оформляється парадно й бага­то. Традиційні банкетні страви вирізняються не тільки висо­кими...

Меню для весільного банкету

Один з найкращих варіантів (економічно вигідно)  - якщо вам вдається домовитися з рестораном  про...

Прикрашення тортів

Прикрашаємо торти кремом, горіхами та фруктами, виявляючи фантазію! .. Як приємно спекти смачний домашній...

Святкове меню

На весілля прийнято накривати банкетні столи з достат­ком страв і напоїв. Існують класичні варіанти...

Весільний коровай.Частина 2

Галичина має свої традиції вшанування хліба. До цього дітей привчають ще змалку. Хліб-це святиня....

Складаємо меню для весільного банкету

Весільне меню може змінюватися в залежності від наявності продуктів, складу гостей, від передбачуваної тривалості...

Весільний торт

Весільний торт - традиція, яка налічує більше п'яти тисяч років історії. А починалося все...

Коровай весільний

Великий круглий коровай традиційний атрибут весільного торжества. Він символізує бога Сонця, що сходить на...

Картопля, запечена у фользі

600 г картоплі, 200 г ріпчастої цибулі, 100 г сиру. Для бульйону: 1 л...

Інтернет магазин