завантаження...

Тости

Тости на ювілеї весілля

порцеляна

Тост на порцелянове весілля - 20 років

На порцеляновий ювілей прийнято дарувати "молодятам" порцеляновий посуд. 
 Кажуть, що посуд б'ється на щастя. Так от, для того, щоб вам не розбити своє сімейне щастя, даруємо вам цей сервіз - нехай краще б'ється порцеляна. Але ще краще, якщо і посуд в будинку буде цілим, і щастя не покидає вас, дорогі "молодята"! Живіть у коханні та злагоді до вашого золотого весілля!

Читати далі: Тости на ювілеї весілля

 

Весільні тости_4

Розмова на вулиці.
Я чув, що твоє весілля не відбулося?
Так, ми розійшлися.
А що трапилося?
Я зробив дурість, познайомив її зі своїм багатим дядь­ком.
—  І що ж?
— Тепер вона - моя тітка!
Тож вип'ємо за безкорисливо закоханих чоловіків і жінок!

Читати далі: Весільні тости_4

   

Весільні тости_3

Багато століть тому в казковій країні жив один чарівник. Він збирав з усього світу найкрасивіших жінок, перетворю­вав їх на перлини, сам перекидався орлом, надягав перлове намисто на шию й літав під хмарами. Але одного разу налетів сильний вітер, зірвав з орла намисто, і перлини розлетілися світом.
Сьогодні за весільним столом найкрасивіша перлина з того намиста — наша наречена. Тож давайте до дна осушимо за неї наші келихи!


Одного разу почали сперечатися частини дерева — хто з них найважливіший?
Ми найважливіші! — залопотали листочки. — У нашій тіні люди ховаються від спеки.
Ми найважливіші! — заперечили квіти. — Адже нашу красу оспівують поети й художники.
Найважливіші ми! — відгукнулися плоди. — Адже ми служимо їжею людям і тваринам.
І тільки могутній стовбур, на якому трималися сперечаль­ники, скромно мовчав. Мовчало й коріння, яке всіх живило.
Родина нагадує дерево. Наречений і наречена— це пре­красні гілки. Дай Боже, щоб "їхній союз приніс чудесні пло­ди. Але я хочу підняти келих за мовчазні стовбур і коріння, які всіх тримають і живлять: за батька й матір, за дідуся й бабусю.


Любов дорожча за всі скарби. Вона — алмаз, який не мо­жуть купити навіть царі. Вона цілий світ, хоча її обіймають двома руками.

Бережіть це безцінне багатство!

Читати далі: Весільні тости_3

 

Весільні тости_2

Кажуть, що родина починається з дітей.
Тож нехай у вашої родини буде гідний початок!
Вип'ємо, друзі, за ваше щасливе майбутнє!Теплим літнім вечором гуляли берегом ріки хлопець і дівчина. Раптом дівчина спіткнулася, а хлопець притримав її заруку й ніжно сказав: “Обережно, сонечко, камінці”. Через п'ять років тією ж набережною знову йдуть ті ж хлопець і дівчина. Дівчина спіткнулася знову, а хлопець підхопив її за руку й сказав: “Обережно, тут камені!”
Через десять років знову тут само йдуть ті ж самі тепер уже чоловік і жінка. Рап­том жінка спотикається, а чоловік хапає її за руку й кричить: “Ти що, дурна, не бачиш?! Тут же камені!”
Тож давайте вип'ємо за те, щоб у наших молодят на їх спільному життєвому шляху зустрічалися тільки камінці.У мудреця запитали:
— Чи бувають добрі стосунки між чоловіком і дружиною? — Бувають, — відповів мудрець. — Коли чоловік не чує, Що каже дружина, а дружина не бачить, що робить чоловік. Тож вип'ємо за добрі стосунки у вашій родині.Американський письменник-сатирик Хаббард Кін вдало зауважив: “Із всіх домашніх ліків найкращі — добра дру­жина”.
Мені здається, що нареченому не доведеться звертатися до лікарів.
Пропоную випити за це!


Читати далі: Весільні тости_2

   

Сторінка 1 з 2

завантаження...