завантаження...

Тости

Весільні тости_1

У цей святковий день хочу побажати нареченому стати заможною людиною і якнайчастіше дарувати подарунки своїй коханій дружині, тому що чим більше робиш подарунків жінці, тим вона стає дорожчою. Нехай він стане власником незліченних багатств!


Хочу запропонувати присутнім загадку: чим чоловік відрізняється від закоханого нареченого?
Підказка: закоханий купує квіти, а чоловік?
Правильно, овочі!
Давайте ж вип'ємо за те, щоб разом із картоплею й капус­тою чоловік не забував принести коханій дружині букет квітів!


Мала наречена! Ким була ти дотепер? Улюбленою дочкою, сестрою, племінницею, подругою. Тепер ти кохана дружина. Але бути дружиною не так просто. Поважай свого чоловіка, догоджай йому, не забувай частіше нагадувати, який він силь­ний, мужній, працьовитий. Будь йому підтримкою й відра­дою всім на радість.


Дорогі молодята!
Сьогодні найурочистіший день у вашому житті. Кілька годин тому два ваші тендітні човники об'єдналися в потуж­ний двощогловий сімейний бриг. Бажаємо вам, щоб величез­не море життя ніколи не штормило, а вітер був тільки попут­ним і легким. Хай будуть води вашого сімейного моря завжди чистими, прозорими, безтурботними й безмежними! Гірко!

Читати далі: Весільні тости_1

 

Весільні тости

Чоловік і жінка — це дві ноти, без яких струни людської душі не дають правильного й повного акорду.
Тож вип'ємо за чарівну музику вашого кохання!Любов приносить щастя тільки відважним, тільки тим, хто, не знаючи сумнівів, кидається в її вир.
Тож давайте вип'ємо за цих безстрашних закоханих!Ріс у лісі стрункий явір, а поруч росла струнка берізка. І полюбили вони одне одного, і потягнулися одне до одного, поки, нарешті, не з'єднали свої гілочки й не сплелися разом. Чим наші молоді не явір і не берізка?
Побажаємо їм, щоб гілочки їхнього кохання ніколи не розпліталися й міцно трималися одна одної!Хочу побажати молодим сильної пожежі, але не в будин­ку, а в серцях! Нехай палає в них пожежа любові! Це священ­ний вогонь.
Вип'ємо ж за те, щоб він ніколи не згас!


Читати далі: Весільні тости

   

Сторінка 2 з 2

завантаження...