завантаження...

Весілля в східному стилі: кальян, шатер, шовк

Весілля - подія неординарна в нашому житті. Воно є свого роду кордоном, що розділяє життя на «до» і «після». Саме тому ми прагнемо до того, щоб урочисте одруження, весільне застілля були яскравими, запам'ятовувалися, незвичайними. Зараз пропонується багато варіантів проведення подібних урочистостей. Але найбільш популярні весілля в національному стилі. Наприклад, східному з масою кальянів, шовків, танцівниць. Таке свято має свої унікальні особливості.

Насамперед, потрібно подумати про костюми для молодят, підібрати стилізовані східні меблі, аксесуари та кальяни. Кальяни купити (або взяти в оренду) з розрахунку один кальян на два три гостя. Що ж стосується одягу, що для нареченого підбирається костюм білого кольору. На Сході цей відтінок вважається символом чистоти душі й думок. Після викупу нареченої на голову молодої надягається вишукана чалма або тюбетейка.

Сукня нареченої вибирається пишна, розкішна, але в той же час воно має мати стримані форми. В арабських країнах наречена - уособлення скромності, непорочності. Волосся дівчини збиратися в елегантний пучок, а її обличчя прикриває легкий хустку або шаль.

Зате гостям дозволяється вбиратися в строкатий, красивий, багатий одяг. Тут доречні яскраві кольори.

В якості місця проведення весільного торжества можна обрати в літній час одну із зелених галявин у парку або заміському лісі. На мальовничій ділянці розкидається царське шатро, прикрашене східними орнаментами. Земля в ньому утеплюється дерев'яними щитами і товстими, м'якими килимами. Чим багатше весілля, тим вишуканіші і розкішніші килими.

На низьких столиках розставляються судки і страви, декоративні кальяни, відповідні східному стилю. Вони прикрашені різьбленням, карбуванням, розписом. Так як свинина не входить в раціон мусульман, то при приготуванні страв потрібно використовувати баранину і птицю. Застілля передбачає багатий набір їжі, достаток спецій, соусів, солодощів і фруктів.

У наметі встановлюються кальяни. Ці прилади наповнюються ароматним тютюном для кальяну з різними рослинними добавками, що поліпшують його смак.

Якщо свято припадає на холодну пору року, то торжество проводиться в банкетному залі. Він оформляється у східному стилі. Тут вже стеля приймає вигляд шатра. Для цього використовуються спеціальні дизайнерські прийоми. Зал декорується тканинами і килимами. Встановлюються низькі столики, пуфики, диванчики, а також подіуми для кальяну. Для весільного торжества підбирається традиційна арабська музика, м'яке освітлення. Запрошуються танцівниці.

У залі можна запалити пахощі. Аромат масел буде доповнювати солодкі запахи, які випромінює тютюн для кальяну і створювати дивно сприятливу ауру. Однією з неодмінних атрибутів весільного бенкету має стати чаювання з багатим солодким частуванням.

У сценарії східного весілля можна включати різні конкурси за участю нареченого і нареченої, гостей. Але при цьому не слід змушувати нареченого публічно зізнаватися в коханні своїй нареченій. На Сході прийнято почуття не оголошувати, а підтверджувати знаками уваги і вчинками. Доречно використовувати такі забави, як метання ножів в дошку, загортання один одного в шовк, випускання клубів диму від кальяну та інше.

Мебельный тур в Китай, мебель из Китая оптом   саме для вас. Широкий вибір та доступні ціни.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

завантаження...


Популярні традиції

Весільні обряди. Сватання на Україні

Час не стоїть на місці. Традиції, що складалися століття­ми, зазнають змін, трансформуються або зовсім...

Заручини

"Ой ти, дівчино, зарученая, Чого ти ходиш засмученая?" - співається у відомій народній пісні....

Запросини

Просимо вас, любі, просимо щиренько До нас, молоденьких, та на весіленько. Після виголошення третьої...

Сватання

Посватай мене, козаченьку, в неділю зраненька. Візьми мене за рученьку і назви: миленька. Поєднання...

Коровай на весіллі

Традиція підносити коровай на весілля повелася ще з давніх часів. Якщо сьогодні це частування...

Весільний день

"Весілля, весілля, весілля, весіллю ми раді завжди.  Танцюйте, танцюйте, співайте, старости, дружки і дружби......

Весільні традиції.Частина1

В Україні існують давні весільні традиції, ритуали, обряди, пісні та співанки. Лишень у деяких...

Весільні обряди. Дівич-вечір

На передвесільних вечірках грали, співали, пили чай. Щодня наречений дарував своїй нареченій невеликі подарун­ки....

Весільні традиції.Частина2

В усі часи молоді закохувались, а батьки справляли весілля - подарунок молодим, на згадку...

"Покропи, батеньку, зелен барвінок.."

...щоби з нього сплести мелодій віночок. Вінкоплетення - наше тра­диційне святкування перед весіллям. Цього...

Інтернет магазин