завантаження...

Цікаво знати

Як створити романтичну атмосферу в першу шлюбну ніч?

Ось і добігає кінця перший день весільного торжества. Для молодого подружжя це особливо приємний момент, оскільки настає час романтичної першої шлюбної ночі, яку вони із задоволенням згадуватимуть все спільне життя. До речі, за народним повір'ям, саме вона вважається показником спільного щастя в подальших подружніх стосунках. І тому кожен з молодят намагається заздалегідь продумати всі дрібниці і нюанси цієї незабутньої ночі кохання.

Читати далі: Як створити романтичну атмосферу в першу шлюбну ніч?

 

Як зробити весілля особливо красивим і цікавим?

Ну, скажіть, яка дівчина не хотіла і не мріяла у своєму дитинстві про казкового і красивого принца та весілля з максимально чарівною атмосферою! У всіх так було. Шкода тільки лише, що коли справа насправді доходить безпосередньо цієї події, повністю здійснити свою мрію іноді стає дуже непросто...

Зараз послуги таксі  надаються в різних «комплектаціях». Тому можна замовити весілля на колесах, але для цього потрібно скорисатись послугою вызов такси! Весілля - це величезна і дуже велика радість і найважливіша подія в особистому житті кожної людини. Хочеться, щоб у цей веселий і хороший день все було ідеально і дуже приємно! Як же зробити своє весілля яскравим, що запам'ятовується  цікавим, незвичайним і живим?

Сьогодні все менше нових молодят по-справжньому дотримуються весільних традицій з різними стрічками , в яких ходить «почесний свідок», різнокольоровими яскравими плакатами з банальними і простими жартами, бурхливими, застіллями з вульгарними нудними конкурсами та жартами про злу тещу і страшних алкоголіків. Тому в багатьох все більшого значення в душі набуває  бажання висловити свою особисту індивідуальність, таким чином зробити весілля максимально унікальним і стильним. Якщо замовити таксі, то можна за один день побувати у найвіддаленіших куточках міста, тобто провести своє весілля відразу в багатьох місцях.

Отже, красивий принц на білому лімузині у вас вже є, дуже красива машина і найкрасивіший весільний наряд давно вже замовлені ... Але у вас як у красуні кожна і будь-яка дрібниця має бути максимально красивою, тим більше, якщо ви вбираєтесь в такий день! Адже будь-які весільні аксесуари та сама різна святкова, красива атрибутика не менше стоящі і важливі, ніж сам ваш наряд для нареченої. Це важливо. Як же все повністю передбачити і постаратися нічого не упустити в цей день?

Не хвилюйтеся, а повністю довіртеся професіоналам і фахівцям ! Будь-яка фірма, яка надає подібні послуги, допоможе вам дуже добре перетворити ваші погані проблеми у приємні клопоти і справи. Вирішувати тут вам, а діяти буде фірма, яка проведе ваше весілля. Їх завдання - позбавити вас і вашу сім'ю від зайвої і непотрібної суєти в цей самий урочистий день. У таких фірм можна замовити будь-яку весільну прикрасу, різні аксесуари ручної роботи, вони обов'язково будуть виготовлені з урахуванням будь-яких ваших вимог і побажань, в потрібному стилі і саме для вашого весілля. Наприклад, можна замовити роботу з персоналізацією у запрошеннях, які будуть розсилатися, тобто робота полягає в нанесенні імен наречених молодят або навіть спеціальних фамільних гербів на самі різні весільні речі і атрибути. Це додасть вашому весіллі ідеальності та ексклюзивності, тому буде запам'ятовуватися всім, хто побачить вас і ваше весілля.
   

Як здивувати кохану в шлюбну ніч

Перша ніч після весільного торжества - особливий час, наповнений романтикою, чарівністю та загадковістю. Щоб вона залишилася в пам'яті на все життя, варто до неї ретельно підготуватися. Особливе значення цій традиції надають жінки, тому й підготовка, як правило, лежить на їх плечах.

Читати далі: Як здивувати кохану в шлюбну ніч

   

З якого матеріалу "зроблена" річниця весілля

Існує безліч традицій, пов'язаних з одруженням і сімейним життям і одна з найбільш відомих - святкування річниць, які в народі отримали різні назви. У цій статті розглянемо "круглі"  річниці і розповімо про подарунки, які прийнято на них дарувати.

Читати далі: З якого матеріалу "зроблена" річниця весілля

   

Як зробити пропозицію?

Будь-якому одруженню передує один важливий і зворушливий момент - пропозиція руки і серця. Відбувається ця подія по- різному: в одних випадках чоловік робить коханій дівчині офіційну пропозицію, в інших вирішення цього питання бере на себе жіноча половина пари. Нерідко обходиться і зовсім без пропозицій і супутніх сентиментів.

Читати далі: Як зробити пропозицію?

   

Сторінка 10 з 31

завантаження...


Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин