Чи є життя після весілля?

 altВідлунав марш Мендельсона, пролетів медовий місяць, і ви залишилися наодинці зі своїм  чоловіком. І раптом, замість того щоб жити довго і щасливо, ви виявляєте, що ваш коханий змінився. І не в кращу сторону ... 
Якщо це сталося з вами, не варто відразу ж кидатися в паніку чи починати у всьому винити себе. Така проблема знайома більшості жінок, а значить, можна спробувати вивести певні закономірності, зробити вірні висновки і знайти рішення.
Розглянемо, що ж найчастіше відбувається з чоловіками після весілля.
Як правило, всі жінки після декількох місяців або року спільного проживання скаржаться на те, що чоловік стає менш уважним і романтичним.
Якщо раніше він дарував вам квіти, говорив ніжні слова і зізнавався у коханні при кожній зустрічі, то тепер на жаль це відбувається лише у дуже великі свята (у прямому або переносному сенсі).
Для більшості чоловіків це цілком природний стан. Набагато більш неприродним для нього був процес залицянь - коли потрібно було постійно думати про те, що сказати і що зробити для того, щоб вам догодити.

Завоювавши вас, він хоче відпочити та насолодитися плодами своєї праці у вигляді вашої ласки, смачної домашньої їжі та чистого будинку. Втім, якщо ви будете гарною дружиною - він готовий радувати вас час від часу (не тільки по великих святах) подарунками та квітами. 
 Але проблема в тому, що жінка найчастіше думає так: "якщо він став таким, то це означає, що щось відбувається. Може у нього коханка? Або проблеми на роботі?" Куди вже з такими думками в голові думати про те, щоб бути гарною дружиною. А значить - і уваги чоловіка їй не дочекатися. 
Що ж робити?
Виходи є, їх як завжди, два. Перший - прийняти ці зміни в чоловіка як даність і навчитися жити з ними. Вести себе як зразкова дружина, не сваритися через нестачу уваги і т.д. Згодом чоловік або почне частіше радувати вас, або ... сяде вам на шию.
Другий варіант - змусити чоловіка знову і знову вас завойовувати. Бути для нього "закритою книгою": нехай він ніколи не знає, де ви знаходитесь, що ви робите і з ким проводите час.
Ходіть частіше в кіно, в кафе з подругами і т.д. Якщо ваш чоловік - справжній мисливець, він неодмінно почне знову вас завойовувати. Проте розслаблятися вам у цьому випадку буде не можна. 

Є й ще одна небезпека - якщо ваш чоловік по природі зовсім не мисливець (є й такі), а тільки грав його роль для того, щоб взяти вас у дружини - імовірність того, що він знову почне вас завойовувати, досить мала. Скоріше він просто піде. 

Ще одну проблему, з якою стикаються жінки після весілля, можна сформулювати просто і нехитро: "він постійно мовчить".
Раніше ви ділилися всіма своїми переживаннями, на побаченнях він розповідав вам про те, як пройшов його день, і з інтересом (начебто) слухав, як пройшов ваш. Тепер же він приходить з роботи і хоче, щоб його залишили в спокої.
Він лягає на диван, дивиться телевізор, а на ваші спроби дізнатися, що цікавого з ним сталося сьогодні, не звертає ніякої уваги. Якщо ви ображаєтеся - він злиться.
Що ж робити?
На жаль, тут варіантів небагато. Справа в тому, що чоловіки набагато гірше, ніж ми, переносять стреси. Тому для більшості з них перебування в тиші - це не примха, а необхідність.
Дайте чоловікові можливість відпочити - а самі в цей час займіться чимось цікавим. Приміром, підіть погуляти з ким-небудь зі своїх подруг чи друзів. І вам приємно, і йому добре. А якщо він ревнуватиме трішки - це лише піде йому на користь: буде знати, що у вас є, з ким поспілкуватися, окрім нього.

Замітка:  Массовая рассылка смс повідомлень являє собою відмінну можливість максимально точно вибрати цільову аудиторію і максимально швидко доставити інформацію.

Додати коментар


Захисний код
Оновити