завантаження...

Де можна відшукати обранця життя

знайомствоШукати треба не «скрізь», а там, де треба. І шукати, прямо скажемо, не чоловіка як такого, а місця скупчення чоловіків, де можна вибрати того, хто вам найбільше сподобається. Тобто слід робити так, як рибалки, які спочатку знаходять у просторах океану косяк риби й лише потім закидають у воду сіті. Або як геолог, що розшукує спочатку не поклад, а місцевість, характерну для залягання тієї або іншої корисної копалини, потім ознаки залягання й лише потім знаходить те, що шукає.

Для цього насамперед потрібно визначити, яку рибу ви бажаєте піймати: акулу або карася? Адже карась і акула водяться в абсолютно різних водоймах, і, закидаючи вудку в ближній ріці, акулу аж ніяк не спіймати!
Чи потрібна сваха? У наші дні така постановка питання вже не відображає надто емансиповані погляди на існуючу проблему, тим більше що, як свідчить, статистика, у сучасній Україні на 1000 чоловіків припадає 1198 жінок. Дуже часто вашу долю намагаються влаштувати найкращі подруги. Смішним є те, що вони можуть запропонувати вам зустрічатися із чоловіком, який до смаку їм, але не вам. Але ж багато хто ніяких грошей не пошкодував би, якби знайшов справжню професіоналку, що має особисту базу данихі сама організує зустрічі чоловіків і жінок, причому не один раз, а до позитивного результату. 

Тобто треба заздалегідь визначити для себе соціальний і професійний рівень вашого потенційного нареченого. Ким він повинен бути — учений, бізнесмен, актор, письменник, конструктор, робітник, військовий? Щоб не шукати актора на військовому полігоні, а офіцера — на симпозіумі лікарів-гінекологів." Адже вам потрібно знайти не просто чоловіка, а того, який вам потрібен!

Визначивши коло пошуку, починайте оглядати місцевість, характерну для корисної для вас «копалини». Якщо потрібний військовий, то займайте плацдарм де-небудь поблизу військового училища. Якщо ви мрієте про вченого, просочуйтеся на конференції й захисти дисертацій. Або виписуйте пропуск у наукові зали бібліотек. Тобто дійте за рецептом героїні фільму «Москва сльозам не вірить». Але тут теж спеціалізуйтеся. Якщо вам потрібен «технар», виписуйте опір матеріалів і, вклавши в нього детектив, зображайте із себе аматорку точних рахунків. Якщо ви віддаєте перевагу лікареві — прямуйте до залу медлітератури й перегортайте атлас внутрішніх органів людини. За бізнесменами йдіть до банку й ігорних будинків. За спортсменами — на стадіони. За льотчиками — в аеропорти. За моряками — просто в порти. Загалом, приблизно так.

Крім професійної приналежності, чоловіки можуть збиратися за інтересами. Хтось любить риболовлю, хтось хокей, хтось пиво. І, виходить, вам теж доведеться ловити окунів на блешню, мерзнути на трибунах і відрізняти за кольором сорти пива. Тому що потрапити, наприклад, на полювання на кабана — це означає привернути до себе увагу набагато більше, ніж навіть кабан. Адже мисливська компанія — це майже завжди чисто чоловіча компанія.

А жінки дедалі більше норовлять записатися на курси крою й шиття або, ще гірше, — в'язання. Куди, за логікою, слід ходити заклопотаним одруженням чоловікам. Набагато краще — автомобільні курси.
Крім автомобільних курсів, ідеальним для пошуку наречених є спорт. Найбільшою мірою — команди атлетів, культуристів, веслярів, підводних плавців, стрільців у тарілочки, альпіністів, двірських футболістів та ін. Найменшою — групи шейпінгу й жорсткого хокею.
А хто заважає знайомитися із чоловіками під водою в басейні, пробуючи акваланг? Або верхи на коні? Або разом падаючи у вільному польоті з літака на землю?

Крім спорту, є різні клуби за інтересами, фестивалі, зустрічі та ін. Є ще приватизоване чоловічою статтю політичне життя. Усілякі там партії, групи підтримки й скандування гасел. Вибирайте партії й вступайте до них за принципом політичної симпатії до її членів. А не до їхніх програм. Скажімо, найменше пасують партії й рухи ветеранів війни й праці. Більше — партії войовничих анархістів, які "перехворіють" й стануть цілком пристойними чоловіками.

Дуже вигідно брати участь у виборчих кампаніях. Тому що там за пошук чоловіків платять дуже пристойні гроші. Наприклад, бідні незатребувані дівчата вирушають у виборчі комісії, де вони за кожний загітований голос одержують гроші. Маючи можливість входити до будинків, вони заодно агітують молодих чоловіків, які їм сподобалися. У результаті вони одержують дуже непоганий приробіток і дуже широке коло знайомств.

Цікаво знати: В інтернет-магазині  ви  можете придбати недорогі м'які меблі, які завжди в наявності. Оптові ціни на всі меблі порадують вас. У вас є прекрасна можливість купити диваны для дома, кутові дивани, крісла та інші м'які меблі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

завантаження...


Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин