завантаження...

Кращі способи розважити дітей на весіллі

Досить часто на весіллі серед гостей є діти і, з одного боку, це такі ж ваші гості, але з іншого, - наявність дітей на торжестві вимагає особливого підходу та побудови розважальної програми, щоб свято припало до вподоби усім: від малого до великого.
Перш за все, варто розуміти, що дітям хочеться відчувати свою причетність до торжества і, якщо правильно все продумати, то вони стануть відмінними помічниками на весіллі. Попросіть дітей взяти участь у виїзній церемонії. Це буде не тільки доцільно, а й дуже зворушливо і романтично. Дівчатка можуть нести кошики з пелюстками троянд і обсипати або дорогу, ну а хлопчик у гарному костюмі може піднести подушечку з колечками під час церемонії. Також дітки можуть допомогти нареченій, якщо у неї довге плаття зі шлейфом.

При цьому варто враховувати кілька нюансів. По-перше, потрібно врахувати, що для дітей це нова роль, і не достатньо просто розповісти, що вони повинні робити. - Необхідно кілька разів відрепетирувати ці дії, пройтися з ними до вівтаря, обов'язково розповісти, коли вони починають і в яку сторону або до кого підійти, коли вони виконають свою роль. І все ж навіть самий ретельний підхід не гарантує, що дитина не задивиться на красуню наречену під час церемонії і залишиться стояти біля арки. Всяке буває. Найбільш оптимальний вік для «допомоги» у весільній церемонії - 6-8 років.

Другий нюанс, про який варто подумати - це вбрання для діток. Погодься, що набагато красивіше виглядатиме, якщо дівчатка з пелюстками будуть в красивих однакових або схожих сукнях, ну а хлопчики будуть в костюмах або смокінгах. Наявність такого дрес- коду варто обумовити з батьками заздалегідь і вирішити, хто буде відповідальний за дитячі наряди.

Між іншим виїзна церемонія - не єдина складова весілля, де дітки можуть взяти участь. У рамках розважальної програми - саме час розкрити таланти: прочитаний вірш, заспівана пісня чи танець нікого не залишать байдужими.

Що стосується перебування дітей на весіллі, то є два основні підходи. Перший - це коли діти будуть сидіти поруч з батьками за одним столом з іншими дорослими, або ж другий - організувати дитячий стіл і окрему ігрову зону. Плюс першого варіанту - економія простору, але варто розуміти, що при такому розсадженні батьки не зможуть повноцінно відпочити, а дітям досить швидко набридне сидіти на одному місці. І в даному випадку варто попередити ведучого, щоб він продумав, як приділити увагу дітям, щоб підтримувати їх інтерес до подій.

Другий варіант набагато комфортніший, хоч і вимагає невеликих додаткових приготувань. Меню дитячого столу має бути досить простим і звичним для дітей і, звичайно ж, необхідно забезпечити достатню кількість настільки улюблених лимонадів та солодощів. Що стосується ігрової зони, то тут краще доручити справу професійним аніматорам. Веселі активні ігри,  різноманітні конкурси та вікторини, фокуси і магія - невід'ємні атрибути дитячої зони. За бажанням можна ще організувати зону з приставками - радості дітей не буде межі.

Якщо є можливість, то варто для дітей виділити окрему кімнату, де вони зможуть не тільки пограти, але і поспати, тому що, награвшись, вони можуть втомитися і, якщо їм не дати можливості поспати, то можуть почати вередувати .

Хто подбає про дітей на весіллі - рішення, звичайно ж, за вами, і при цьому варто пам'ятати, що діти - це завжди додаткова відповідальність. Тому продумай, як зробити так, щоб усі залишилися задоволені.
завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин