завантаження...

Куди зникає романтика!?

вечеряТе, що романтика в сімейному житті поступово зникає - це цілком об'єктивний і, на жаль, практично незворотній процес. Інше питання - чим цей процес обумовлений? І чи можна з ним боротися? Спробуємо розібратися.
У тому, що поняття «сімейна романтика» може викликати лише іронічну посмішку, частіше за все винна сильна стать. Поміркуйте самі: вже так склалося в нашому суспільстві (втім, не тільки в нашому, як би шалені іноземні феміністки не намагалися довести зворотне), що чоловік у відносинах грає роль ведучого, а жінка- на другому плані. Звичайно, бувають сім'ї, в яких все вирішує жінка, а її чоловік-підкаблучник виконує все беззаперечно. Але навряд чи в таких сім'ях гостро стоїть проблема відсутності романтики - дамі-командиру явно є, чим зайнятися, крім зітхань на лавці.

Отже, як відомо, чоловік за природою своєю мисливець. Саме тому в період залицянь він активно дарує квіти, водить свою дівчину в кіно, кафешки та по іншим закладам. А коли отримує «здобич» - потреба завойовувати зникає, і він розслабляється. Більше не треба намагатися бути ідеальним і підтягнутим - жінка повинна терпіти його всякого: і з щетиною п'ятиденної давнини, і в старих домашніх шортах. Яка вже тут в такій обстановці романтика?

Чоловіки часто вважають, що основна причина, по якій романтика в сім'ях в'яне - це те, що жінку важко кудись витягти. І в чомусь вони, звичайно, мають рацію. Але давайте замислимося: що доводиться робити середньостатистичній жінці? Восьмигодинний робочий день, похід в магазин, приготування вечері для чоловіка. А у вихідні - прибирання, прання, традиційний похід до батьків, рідкісні зустрічі з друзями ... Якщо є діти - кількість справ зростає вдвічі. побачення
Де ж бідній жінці викроїти час для романтичної зустрічі з власним чоловіком? Можливо, якби цей самий чоловік хоч зрідка допомагав по господарству, час би й знайшлося. Невже хтось з чоловіків вважає, що якщо він візьме на себе прибирання квартири, дружина відмовиться піти з ним погуляти? 100% вона з ним після цього піде хоч на край світу: і в похід по болотах, і на бойовик. Ось тільки допомоги цієї дочекатися найчастіше неможливо.
покупкиЩе один аргумент на адресу жінок, який наводять чоловіки, - це небажання жінки йти туди, куди їй не хочеться. Мабуть, багато чоловіків дійсно впевнені, що жінка мріє затягнути їх на шопінг, а потім протягом двох-трьох годин вислуховувати глибокі зітхання і спостерігати жалібні погляди. Набагато приємніше піти в магазини з подругою, якій також цікаві покупки і вона не проти почекати, і теж  приміряти сукні та спідниці. Звичайно, багатьом жінкам хотілося б, щоб їхні чоловіки повели їх в торговий центр, стали б з інтересом розглядати їх в нових нарядах і захоплюватися. Проте всі розуміють - це з області фантастики.
Тому хочеться сказати чоловікам: ну невже є тільки дві крайнощі: місця, куди хоче піти ваша дружина, а ви ні, і ті, куди хочете піти ви, а вона категорично не бажає? Невже так складно знайти компроміс і піти туди, де буде цікаво вам удвох? От тільки навряд чи ви хочете думати про те, що це могло б бути за місце. Адже набагато простіше звалити всю провину за в'янення романтики на жінку.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

завантаження...


Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин