завантаження...

Нерівний шлюб

нерівний шлюбЦікаво, хто й навіщо придумав цей вираз - «нерівний шлюб»? Адже на світі навряд чи можна знайти двох абсолютно однакових людей за віком, положення в суспільстві або доходом. Усі, хто створюють сім'ї, не можуть бути схожими з самого початку. І це не мінус, а плюс! Це перевага, яка привносить різноманітність і взаємодоповнення в сімейне життя.
До нерівних шлюбів зазвичай відносять союзи, в яких подружжя сильно відрізняються за віком, статусом або матеріальним становищем. Сімейне життя таких пар дійсно має свої труднощі, які, проте, цілком можна вирішити.

1. Відносини з родичами.
Наші близькі, безумовно, бажають нам щастя. Але коли їх очікування і надії щодо нашого обранця не виправдовуються, вони починають злитися, знецінювати наш вибір або уникати спілкування. Що ж, наберіться терпіння, ставтеся до них з розумінням і повагою. Поступово вони поміняють відношення до вашого коханого.
2. Проведення дозвілля, зустрічі з друзями.
Так сталося, що в силу вище перерахованих відмінностей, ви маєте різні захоплення і коло спілкування. Спробуйте знайти спільні інтереси, розширити свій кругозір, а раптом вам це сподобається?
3. Гроші.
Юнак або дівчина, що виросли в забезпеченій сім'ї, звикли до того, що не потрібно економити. Їм складно буде зрозуміти партнера, який бачив, як важко дістаються гроші, і не звик до бездумним витрат. Не поспішайте сваритися, обговорюйте витрати і покупки і поступово у вас виробиться інше обопільне ставлення до матеріальних благ.

4. Секс. 

При великій різниці у віці чоловіків інтимні стосунки будуть не такими частими, як могло б бути в союзі з ровесниками. Зате досвідчений  партнер знає, як принести справжнє задоволення. 

5. Зовнішність і ревнощі. 
Щоб зберегти зовнішню гармонію, старшому партнеру доведеться постійно підтримувати свою фізичну форму, можливо, змінити стиль в одязі.Молодшому партнеру слід зберігати порядність і відданість, щоб між подружжям панувала довіра. 
6. Діти. 
Діти не винні в тому, що в їхньої мами і тата колись не склалося спільне життя. Їм важливо знати, що батьки їх люблять і розуміють. Постарайтеся подружитися з дітьми вашого чоловіка від попереднього шлюбу. Цілком імовірно, що й вони зможуть підтримати вас у важку хвилину. 
Сім'я - це інститут взаємного росту і розвитку, в якому складності лише зміцнюють відносини. Шукайте споріднену душу, ставтеся один до одного з розумінням, і ви обов'язково станете щасливою парою!

Замітка: Квартиры в Мариуполе за доступними цінами саме для вас. Широкий вибір нерухомості та суттєві знижки для постійних клієнтів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

завантаження...


Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин