завантаження...

П'ять міфів про заміжжя після тридцяти

весілля

 

Коли ти молода і не заміжня, до тебе постійно пристають з питанням: «Коли весілля?» Дізнавшись, що не скоро, додають: «Дивися, не запізнися!» Проте як тільки тобі трохи перевалює за тридцять, то питання починає звучати зовсім по-іншому - в нім вже явно відчутні співчутливі нотки: «А заміж-то ти так і не вийшла, так? А чому?

Дивно, але у нас в країні після тридцяти неодружений чоловік вважається неодруженим, якого мріють «окільцювати» панночки, а жінка - старою дівою, шанси якої вийти заміж ще менші, ніж у нашої збірної по футболу виграти чемпіонат світу. А все тому, що:

1. Якщо до тридцяти на тобі ніхто не оженився, означає з тобою щось не так

Ти ще не вийшла заміж, тому що серед безлічі прихильників не було того самого, з яким можна йти по життю рука в руку і відчувати себе щасливою? Пояснювати це марно - не почують. Сильні у нас ще стереотипи: у двадцять мама, в сорок бабуся, і ніяких відступів.

Ах, вже за тридцять і не заміжня? Все, пройшла молодість! Сусіди і співробітники більше не знайомитимуть тебе з своїми неодруженими друзями, троюрідними племінниками, самотніми і випадковими попутниками, яким ти могла б стати ідеальною дружиною. Попереду тебе чекає лише самотня старість і вечори біля телевізора.

Забудь про традиції і стереотипи, які більше не актуальні. Сьогодні тридцять років - це ще не той вік, коли вже нема на що сподіватися. І він вже точно не перетворює дівчину на стару тітку із занудним характером, ледве углядівши яку, чоловіки перебігають на іншу сторону вулиці. Навпаки - все тільки починається!

  У цьому упевнені і європейські пані, які не поспішають вибирати фасон вінчального плаття. Наприклад, велика частина португалок одружуються у віці 25 років, англійки і голландки - після 28, француженки - після 30. І ніхто не сміється, дивлячись їм услід, і не говорить, що в такому віці треба терміново кинути всі сили на пошуки чоловіка.

2. Після тридцяти важко виносити і народити здорового малюка

Звичайно, краще народжувати раніше і після тридцяти замислюватися вже про другу дитину. Але ж в юності необхідно здобути освіту, зробити кар'єру, і тільки потім, коли у тебе вже не буде честолюбних стремлінь, замислюватися про створення сім'ї і народження дітей.

Лікарі вважають, що якщо жінка не страждає на важкі захворювання, то вона цілком може народжувати і після двадцяти п'яти. Додатково у сучасної медицини є всі можливості з'ясувати, як розвивається плід, вже на початку вагітності.

На думку професора Джона Міровські з Техаського університету, ідеальний вік для народження першої дитини - 34 року. Саме до цього віку досягається оптимальний баланс між здоров'ям жінки і її матеріальним благополуччям. Учений вважає, що з віком жінка відноситься до свого здоров'я відповідальніше, поводиться вже не так ризиковано, як в 20 років, і це теж важливий чинник. «У будь-якому випадку, жінка, що народила первістка в 34 роки, буде на 14 років молодша за станом здоров'я, ніж та, яка народила в 18 років», - заявляє Міровські. У Великобританії середній вік, коли жінки народжують первістка, складає тридцять років. Пізні пологи на заході давно вже вважаються нормою. Наприклад, Кім Бесінджер стала мамою після сорока, а Мадонна тільки в тридцять шість народила першу дитину, а після сорока - другу.

3. Претендентів не залишилося

Вважається, що якщо ти дотягла пошук своєї другої половинки до тридцяти років, то тобі просто немає за кого виходити заміж, оскільки всі відповідні кандидати вже розхапані практичнішими пані.

Це як запізнитися на розпродаж: приходиш, а там і речей вже не так багато, твого розміру не залишилося, та і якість залишає бажати кращого. Але це якщо миттєвим поглядом пробігтися, а якщо уважно придивитися, ретельно попорпатися, то можна знайти річ, яка радуватиме довгі роки.

Головне не сидіти удома, а весь час бути в творчому пошуку. Частіше подорожувати, більше спілкуватися з самими різними людьми, сподіватися на успіх і вірити в себе.

4. Чоловіки віддають перевагу юним блондинкам

Якщо ти навіть і зустрінеш вільного чоловіка, він, дізнавшись про твій вік, гепнеться в непритомність і, не виходячи з нього, поволі зникне, як чеширський кіт.

Дурниці. Середній вік вступу в шлюб в великих містах зараз складає приблизно тридцять років. Приблизно - це і «за тридцять» теж.

5. Звички, з якими важко розлучитися

Ще один шлагбаум на шляху до заміжжя - «холостяцькі звички». Тобто, шанси вийти заміж у жінок після тридцяти ще є, тільки бажання вже немає. Жити одній стає набагато зручнішим - і кар'єра вдалася, і фінансів вистачає на всі капризи, і не треба прати брудні шкарпетки, і готувати вечерю, і ділитися пультом від телевізора.

Проте будь-які, навіть найзакореніліші, холостяцькі звички безслідно розчиняються в ніжному погляді, що любить. Одній жіночці недавно виповнилося 69 років, а вона на подив дітей і внуків узяла та і вийшла заміж. Тепер вони з дідусем скрізь ходять тільки разом, завжди за ручку і абсолютно щасливі! Вона - відмінний приклад того, що в будь-якому віці можна зустріти чоловіка своєї мрії і вийти за нього заміж.

 І, нарешті, прислухайся до головної поради всіх сімейних психологів: виходь заміж за ту людину, з якою тобі насправді добре і з ким не страшно постаріти на одній подушці.

Замітка: Якісний увлажнитель воздуха за доступними цінами. Широкий асортимент товару, який оновлюється кожний день.

завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин