завантаження...

Повітряні кулі: як вибрати?


Незалежно від того, яке свято у вас на носі, без яскравого і барвистого оформлення повітряними кулями вам не обійтися. Більш того, саме повітряні кулі надають будь-якому святу яскравості і веселості. Крім чисто естетичної функції, не варто забувати і про практичне призначення повітряних куль. Отже, замовляючи повітряні кулі в різних компаніях, подумайте, що для вас важливіше, «дешевше» і не якісно, чи все-таки професійне оформлення повітряними кулями стоїть на першому місці.

На сьогоднішній день виробники пропонують величезний вибір повітряних куль, для кожного свята представлений величезний асортимент. Поряд зі звичайними гумовими кулями, які повинні вас радувати, як мінімум все ваше свято, фірми можуть запропонувати своїм покупцям не стандартні фольговані повітряні кулі, кульки з рідкого пластика BUBBLE, які будуть чудово виглядати весь вечір у святковій обстановці.

Так само, великим асортиментом фірми можуть похвалитися і в кулях для новонароджених, адже сучасні батьки все частіше замовляють  воздушные шары на день рождение  в пологовий будинок, додому при виписці і зустрічі з пологового будинку. Фольговані повітряні кулі у вигляді соски, маленької дитинуи коляски з написами «It`sa Boy» або «It`sa Girl», кульки у формі дитячої стопи, маленької дитячої шапочки і багато іншого ви зможете замовити на спеціалізованому сайті.

Якісні Повітряні кулі - на що потрібно звернути увагу

Сьогодні, коли інтернет став невід'ємною частиною нашого життя, замовити повітряні кулі, як і багато інших товарів для свята, найпростіше в інтернет-магазині. Звичайно ж, у продажу можна знайти кулі, як дорогі, так і дешеві, однак, ми не радимо економити на цій незамінній частині свята. І так, що важливо знати, вибираючи повітряні кулі:

Дешеві кулі з гелієм, в основному це кульки розмірів 9 і 10 дюймів, крім того, що вони передуті і виглядають як лампочка (груша), можуть впасти посеред свята, зіпсувавши ваше веселощі.

Що стосується тривалості польоту кульки, то стандартну кулю для надування гелієм - це кулька 12 дюймів (30 см) або 14 дюймів (35 см). 12-ти дюймова кулька літає 1-2 дні, використовується на різних заходах, 14 дюймова куля може літати від 3 до 5 днів, але якщо використовувати спеціальну обробку всередині кулі, то час польоту її може зрости до 1 місяця.

З чого виготовлена куля - ще один важливий аргумент у виборі оформлення для свята. Всі великі міста, рясніють постачальниками повітряних куль, у кожного з них є вибір різних кульок (гумові, фольговані, кулі з вінілу, пластикові кулі і т.д.). Виробники якісних куль роблять все можливе, щоб їх товар не тільки виглядав яскраво і презентабельно, але і був великий асортимент в колірній гамі, що б кулі менше піддавалися впливу навколишнього середовища (сонце, вітер, мороз).

Зверніть увагу на виробників купованих повітряних кульок з гелієм. Саме такі повітряні кулі, які прикрасять ваше незабутнє та не повторюванє свято і не доставлять ніяких турбот під час заходу, пропонують більшість магазинів повітряних куль. 
завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин