завантаження...

Правила першої шлюбної ночі

Шлюбна нічЩо молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто проявити фантазію, як знайдеться багато занять, крім головного. У стрімке століття цифрової фотографії деякі примудряються взяти з собою ноутбук і так удвох на ліжку всю ніч переглядати знімки з власного весілля. Теж досить "романтично", та все ж ... 

  Один весільний журнал опитав кілька десятків молодих пар з нескромним питанням: «Як пройшла ваша перша шлюбна ніч?» На основі отриманих відповідей ми виробили декілька правил, дотримання яких дозволить вам, дорогі читачі, навчитися на чужих помилках. Тому як перша шлюбна ніч - вона перша і єдина. Нехай навіть ви і не раз вже репетирували ... 

Перелічіть гроші

Ніщо так не відволікає від основного завдання першої шлюбної ночі, як нерозпаковані подарунки. Глянути з боку - начебто любов у самому розпалі. Пристрасні обійми, палкі поцілунки, зриває поспіхом залишки весільних нарядів. А наречена з шлюбного ложа раз у раз кидає погляд у бік подарункових коробок. Жіноча цікавість, як знаєте, сильніша заклику пристрасті. Перевірено численними психологічними дослідами, і ображатися на це не можна. Тим більше що й у нареченого раз у раз проскакує в голові бухгалтерська думка: «34 конверта ... Якщо в кожному, припустимо, по ... То разом це буде ... А якщо по ... Так, щось я збився! »Адже відомо з медицини, що здібності чоловічого розуму в такому піднесеному настрої значно слабшають. Як говориться в старому жарті, Бог дав чоловікові розум і ще один важливий орган, але не дав достатньо крові, щоб живити їх одночасно. Ну і не треба відволікати себе зайвими думками в першу шлюбну ніч. Спершу віддавайтеся цікавості, а тільки потім - пристрасті. Розпакуйте подарунки, порахуйте вміст конвертів, випийте по келиху шампанського, а от після цього - вперед, до утіх кохання вже без жодного розрахунку!

altВідіспіться!

За одну таку пораду  автору цих рядків можна відключити  його "творчий орган" , тобто  ноутбук від мережі. Розумник! «Відіспіться!» У самого, видно, весілля було за царя - Гороха, забув, либонь, що таке пристрасть і секс, і ... Почекайте із звинуваченнями! Послухайте і обов'язково відіспиться ... напередодні весілля! Використовуйте будь-який шанс подрімати за два-три дні до свята. Не затягуйте з сном напередодні, кидайте всі справи не пізніше півночі - і в ліжко. Здоровий сон приведе в порядок нервову систему, зніме накопичену напругу. А то ж темп передвесільної життя такий, що зітхнути ніколи. У метушні підготовки інші молодята вимотуються настільки, що засипають ... прямо за весільним столом! Подивіться забавні відеоролики на YouTube і переконайтеся самі. Сили людського організму, навіть закоханого і схвильованого, не безмежні. Так  невиспаний заздалегідь наречений ризикує заснути, поки його наречена чепуриться в дамській кімнаті. І навпаки: вийшов молодий на балкон зібратися з думками і викурив сигарету, а наречена вже тю-тю! - Солодко сопе... На тлі накопиченого «недосипу» перша шлюбна ніч може перетворитися на нерівну боротьбу пристрасті зі сном. Сон переможе - і швидше, ніж вам того б хотілося. 

Геть іронію!

Останнім часом майже неможливо зустріти молодят, для яких ніч після одруження стає дійсно першою. Відносини майже у 100% пар переходять поріг невинності задовго до весілля. Поширена помилка, що в цьому сенсі перша шлюбна ніч втрачає всякий сенс - мовляв, це одна з багатьох ночей, проведених разом, нічого особливого. І що? Усі згодні?! Ау, закохані, відгукніться! Весілля - торжество любові, шлюбна ніч - його квінтесенція. Адже говорять же, що як рік зустрінеш, так його і проведеш. Те ж саме і з першою шлюбною ніччю. Якщо і до неї у вас таке прохолодне ставлення, то ви сильно ризикуєте не зберегти гарячих почуттів у шлюбі. Сьогодні все минуле залишається позаду, кілька годин тому з'єдналися ваші долі, іншої такої ночі не буде більше. Ніколи! Свічки, рожеві пелюстки, інтимна обстановка, відокремлене місце в глушині або оформлений для вас номер в розкішному готелі ... Не бійтеся переборщити з романтикою! Весілля - унікальний привід для гарного сексу, так що не упустіть свого шансу. 

Попрощайтеся з гостями

Нерідко молодята на власному весіллі висиджують, що називається, до останнього гостя. Танці за північ, двісті тостів зі сльозами, а потім - поки всім не подякували, не відпровадили, ніби як місія молодят не виконана. Ну ні - це неправильно, вибачайте! Подібне ставлення до самих себе зводить молоду пару до рівня обслуговуючого персоналу на своєму ж весіллі. У вас що, зайнятися більше нічим в таку-то ніч?! Не ви гостей проводжати повинні, а гості вас, і це обов'язково! У програмі весілля повинен бути пункт - «від'їзд молодят». Нехай всі гості махають ручкою вам  услід, нехай друзі проводять порадами та настановами, нехай всі вам заздрять. Як тільки закриється дверцята лімузина і ви залишитеся наодинці з собою, ось тоді вона й почнеться - перша шлюбна ніч. Не кради у себе годинник любові довгими обніманнями з друзями. 

Тікаючи від рідні

Часто місцем проведення першої шлюбної ночі призначається квартира батьків нареченого або нареченої. Це фатальна помилка. Тому що, коли вам говорять, що, мовляв, ви там будете одні, - це нездійсненна мрія! Мама з татом теж захочуть до себе додому, навіть якщо планувалося, що переночують вони в іншому місці. Крім того, в останній момент з'ясується, що ніде покласти тітку Надю з Кіровоградщини і дорогого дядька Тараса  з Надбужанська. До того ж деякі гості ще вдень забудуть в цій самій квартирі свої речі і після весілля заскочать за ними «на хвилинку», щоб не піти вже до ранку. Весільна практика показує, що залишитися наодинці в знайомому будинку у молодої пари не вийде ні при якому розкладі. Тому що цей будинок знає і манить ще багатьох людей, крім вас. Єдиний спосіб побути удвох - це втекти від усіх. Ну не виганяти ж свіжоспечену свекруху або тещу з її власної квартири, вірно? 

Подумайте про квіти

 У вас розкішне весілля, шикарний зал, чудова програма - і море квітів! І ви так хочете, щоб ці витвори флористів прикрасили своїми пахощами ваш шлюбне ложе! Але квітів так багато, що їх забрати в руках неможливо, і навіть в одну машину з нареченими вони навряд чи помістяться. Їх потрібно везти окремо, а значить, ще до урочистості треба б призначити відповідального одного на роль квіткового розпорядника. За кілька хвилин до того, як ви зберетеся залишити гостей, він збере всі букети, відвезе їх у призначене місце, розставить у підготовлені вази, розсипом пелюсток прикрасить ложе кохання. І ось тоді наречений зможе внести наречену на руках в шлюбні покої. А якщо у нареченої руки надриваються від букетів, нареченого не видно за коробками з подарунками і все це потрібно самим розвантажити і внести на третій поверх без ліфта за декілька заходів ... То тоді вже ... «Море квітів» звучить романтично тільки в тому випадку, якщо не ви здійснюєте їхню доставку. Відповідальний друг - ось хто стане в нагоді в першу шлюбну ніч. Для важливої і суворо обмеженої місії. 
altЗайміться сексом

Перефразовуючи відому приказку про кашу з маслом, можна сказати просто: «Весілля сексом не зіпсуєш!» Загалом всі правила для першої шлюбної ночі можна було обмежити одною-єдиною  порадою: займайтеся сексом у цю ніч стільки, скільки зможете. До самого ранку. До повного восторгу. До того моменту, поки ви, виснажені і щасливі, не заснете в обіймах один одного. Зі сходом сонця у вас почнеться нове життя, нові правила, нові обов'язки. Не поспішайте відкривати очі - світ зачекає вас за дверима. Адже немає нічого солодшого, ніж томна дрімота закоханих на кінець першої шлюбної ночі. І коли ви разом прокинетеся, освітлені далеко не першими променями сонця, то солодка дрож в тілі знову підкаже вам, чим потрібно зайнятися першим вранці після першої ночі:)

Ніякого «другого дня»!

Все, що було описано в попередньому головному правилі першої шлюбної ночі, стає майже нездійсненним, якщо весілля має продовження, відоме в народі під назвою «другий день». Пояснювати, чому так відбувається, простіше у зворотному порядку. Другий день -  означає, що годину на дванадцяту гості зберуться випити-закусити, подивитися, хто як виглядає, ще раз привітати молодят. Це означає, що близько десятої години ранку почнуться дзвінки по телефону: «Де ви? Як ви? »Це означає, що ще в дев'ять виникнуть організаційні питання, а о пів на дев'яту нагрянуть мами-татки, тещі-свекрухи. Це значить, ще до їхнього приходу години до восьми вам потрібно буде привести себе в порядок, тобто необхідно стати в сім, як на роботу, і ніхто не дозволить вам валятися в ліжку скільки захочеться. Це значить, і заснути доведеться раніше - адже через лічені години весільне продовження. Так і чується голос: «Весілля, підйом!». Загалом - другий день означає тільки повну і безповоротну втрату першої ночі, якщо ... Якщо тільки гості не обійдуться без вас. От нехай для всіх буде другий день, а для вас - не обов'язковий. Захочете - прийдете, захочете - залишитеся в ліжку. При бажанні можна зателефонувати і через гучний зв'язок подякувати всім друзям, що зібралися в залі урочистості другий раз. Коротко повідомте їм, що ніч вдалася на славу і ви не можете відмовити собі в задоволенні її продовжити. 
Мовляв, вибачте.
І ось тоді ваше весілля запам'ятають всі друзі і родичі.
І ваша любов відразу стане легендою.
І коли вас будуть поздоровляти з річницями, то жоден з ваших знайомих не ризикне потривожити вас рано вранці.

Коментарі 

 
+1 #1 kre 15.04.2010 19:26
Як показує практика, все більше пар під час першої шлюбної ночі просто не встигають зайнятись секасом ;-)
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

завантаження...


Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Інтернет магазин