завантаження...

Пробний шлюб. Основи

пробний шлюбОкремою графою слід виділити пробний шлюб. Теоретич­но пробний шлюб можна зарахувати до категорії громадян­ського шлюбу в сучасному його розумінні. Однак відмінністю пробного шлюбу є те, що згодом пара все-таки реєструє свої стосунки або ж розпадається. Кожен із нас знає багато таких прикладів, коли й звичайні, і дуже відомі люди цілком обхо­дяться без офіційного шлюбу. Так що ж таке пробний шлюб, які в нього плюси й мінуси?

Пара живе разом, господарює й виховує дітей, не зв'язую­чи себе державною реєстрацією шлюбу.

У наші дні, коли сімейний уклад не обмежений суворими рамками релігійної, суспільної (та й будь-якої іншої) моралі, багато пар вирішують перевірити свої почуття. Вони говорять: «Поживемо разом, а якщо не сподобається — розбіжимося без сварок і дурних претензій!» Партнери намагаються побуду­вати нормальні стосунки в такому пробному шлюбі з можли­вим узаконюванням стосунків надалі. Але якщо щось піде не так, то експеримент можна й припинити.

На вигляд дуже навіть цікава «угода». Це ніби сходити за Разовим абонементом на тренування. Якщо сподобається, хо­дитимеш увесь час. А якщо вже ви не підійшли одне одному, то залишаться лише спогади про невдалу спробу.

А тепер давайте більш детально проаналізуємо ситуацію.

Які аргументи використовували б прихильники:

- Бути майже заміжньою або майже одруженим дуже зручно. Вам не потрібно щодня бігати на побачення, шукати час і місце для здійснення еротичних фантазій. Ви можете перевірити, наскільки ви підходите одне одному не тільки в романтичних мріях, але й у суворих побутових ситуаціях. Головне, не забувайте піклуватися одне про одного у всіх зна­ченнях цього слова. Наприклад, запобігання небажаній вагіт­ності — турбота двох. І якщо ваш партнер не бажає користу­ватися контрацептивами, змушує вас залишатися із цією проблемою наодинці, серйозно подумайте про продовження вашого пробного шлюбу.

- У вас з'являються спільні інтереси. Ви разом учитеся жити, працювати, відпочивати, розважатися.

- Залишається можливість заводити нові знайомства (щоправда, не завжди).

- Можете пограти в «справжніх» чоловіка й дружину, розподіляючи ролі й, відповідно, господарські справи між собою.

- У випадку припинення пробного шлюбу спрощується процедура поділу спільно нажитого майна, а особисте майно кожного взагалі залишається недоторканним.

- У період пробного шлюбу пристрасні стосунки можуть змінитися більш спокійними й стабільними. На основі вис­новків про таку стійку любов можна будувати щасливу ро­дину.

- І наостанок. З досліджень психологів випливає, що ба­гато людей після одруження різко змінюються — менше піклуються про чоловіка чи жінку, менше стежать за собою. У пробному ж шлюбі з'являється можливість перетворити спільні вечори на маленькі свята. Романтична вечеря зі свічками, шампанське.

Які аргументи використовували б супротивники:

- Грошей як завжди не вистачає... Ви можете нарівно вкладати гроші в харчування. Але ж необхідно ще безліч різних дрібниць — мило, зубна паста, пральний порошок і т. д. Чоловіки часто не здогадуються, що жінкам потрібно набагато більше грошей. Тому ощадливість одного може бути розцінена-як скнарість, а схильність до марнотратства як щед­рість. Слід знайти компроміс, інакше на щасливе життя не варто сподіватися.

- Виявляється, вона зовсім не вміє готувати навіть най­простішу їжу й прати сорочки, а він не може забити цвях. Вона витрачає всі гроші на спідниці й косметику, унаслідок чого обіди стають дедалі простішими, а він не може полагодити кран. І оптимістичне: «Нічого, прорвемося!» змінюється роз­дратуванням і докорами. Побутові проблеми в родинах чо­ловіка й дружини теж вирішувалися по-різному. У цьому випадку спірні ситуації неминучі, тому що молоді люди до­тримуватимуться своїх сімейних традицій. Краще пізнати одне одного одруженим допоможуть спільні візити до їхніх батьківських родин, щоб побачити партнера в звичній обста­новці. Це допоможе зрозуміти, які природні особливості сі­мейного укладу виявляться прийнятними у вашому сімейно­му житті, а що спільними зусиллями слід викорінити з побуту.

- Ваша «половина» приходить додому утомлена й роз­дратована. В одного з'являється обов'язок утішати й вислу­ховувати, в іншого — звичка скаржитися, а може, і виливати роздратування на партнера. Раніше цього не було. Тому вар­то звикнути до нової ролі психолога.

- Можуть виникнути несподівані психологічні проблеми. Він не приходить вчасно додому. А ви зайвий раз соромитеся зателефонувати на роботу й уточнити час, коли він повернеть­ся. І сидите весь вечір на самоті. Чи не означає це, що він за­лишив за собою право на нові романи?

- Можете утомитися морально. Він уважає вас своєю власністю, а ви не маєте на нього ні найменшого права. Варто тільки пред'явити яку-небудь претензію, як він відразу на­сторожується, начебто ви зазіхаєте на його волю.

У ваших родинах така вільність, як пробний шлюб, може Детально досліджуватися батьками й знайомими, обговорюва­тися. Друзі можуть з інтересом спостерігати, чим же це закін­читься, лізти зі своїми зауваженнями й порадами. У таких Умовах пара може відчувати себе дуже дискомфортно.

Можуть виникнути інші юридичні й соціальні склад­ності різного характеру, наприклад при народженні дитини.

Підіб'ємо підсумок нашого дослідження питання. Загс вирішує лише юридичні й почасти економічні проблеми, але більша частина перерахованих «проти» не залежить від Палацу одружень. Саме тут і повинне висловити свою думку справжнє кохання.

Замітка: Український стоматологический форум саме для вас. Різноманітні теми, поради та спілкування форумчан.

Коментарі 

 
0 #3 Lucas 06.07.2018 17:22
I loved as much as you will receive carried out right here.
The sketch is tasteful, your authored material stylish.
nonetheless, you command get bought an nervousness over that you wish be delivering the following.

unwell unquestionably come further formerly again as exactly the same nearly very often inside case you shield this hike.


My page :: hormone homme: http://des-meilleurs-boosters-de-testosterone.eu/
Цитувати
 
 
0 #2 Irene 05.07.2018 18:11
This excellent website truly has all of the info I needed concerning this subject
and didn't know who to ask.

Feel free to visit my page: http://tratarea-impotentei-ro.eu/tonus-fortis.html: http://tratarea-impotentei-ro.eu/tonus-fortis.html
Цитувати
 
 
-2 #1 kre 18.04.2010 20:47
Жив я у громадянському шлюбі 3 роки
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

завантаження...


Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин