завантаження...

Що повинен знати чоловік про весілля. Ще трішки порад

Одруження15. Одруження. Реєстрація шлюбу та вінчання є найважливішим етапом весільного дня. Адже саме заради цього збираються гості, готуються молоді, переживають батьки і метушаться організатори. Одруження прийнято звичайно проводити в рагсі, але з недавніх пір цікавим альтернативним рішенням за ініціативою весільних агентств стало одруження з виїзною реєстрацією. Тобто в день весілля вам уже не потрібно нудитися в задушливих і малогабаритних рагсах, стояти в чергах і плутати свої лімузини з чужими - тепер реєстратор приїде до вас. Виїзне одруження може бути в будь-якому зручному для вас місці: наприклад в орендованому особняку або живописній садибі, в красивому парку або на березі річки, на борту теплохода або літака. Всі ваші задуми, бажання і ідеї можна тепер втілити завдяки цій процедурі. Головне, що залишається незмінним обмін нареченими обручками! 

16. Весільний банкет. Весілля для багатьох святкування, яке є самим головним і важливим у житті людини, адже саме в цей момент людина перестає бути одною - у неї з'являється сім'я! Тому відзначити цей важливий і серйозний в житті крок молоді та їх батьки намагаються на найвищому рівні. Весільний банкет - один з важливих етапів урочистості і є по значимості першим після реєстрації шлюбу і вінчання. Весільний банкет дає можливість гостям проявити свої почуття і бажання, сказати молодим теплі душевні слова, дати їм життєві настанови. Ну а винуватці торжества у свою чергу намагаються, щоб гостям запам'ятався банкет, щоб усе було весело, красиво, смачно, оригінально і вишукано. Головне, щоб молоді самі могли відчути своє свято і як слід відпочити з гостями на весільному торжестві на їхню честь. Банкет з нагоди весілля може бути в будь-якому місці: у невеликому затишному кафе, в шикарному ресторані, на сучасному теплоході, у наметах на мальовничій садибі - важливо, щоб кухня і сервіс були ретельно вивчені і перевірені. І звичайно запорукою успішного бенкету є професійний тамада або весільний ведучий.

17. Букет нареченої. Також як і обручки букет нареченої є обов'язковим атрибутом нареченої. 
Букет нареченої завжди вибирається по різному, іноді наречена доручає це зробити нареченому і таким чином проявити свій смак і креативність, а найчастіше наречена сама або за допомогою весільного консультанта робить вибір букета. Склад квітів весільного букету, його форма та колір залежить від кольору волосся нареченої, від дизайну і стилю її сукні, від сезону і звичайно від бюджету. При виборі букета підбирається бутоньєрка для нареченого, це маленька квіточка або композиція з квіточок, спеціально оформлена для піджака нареченого. Бутоньєрка нареченого обов'язково відповідає кольору і сорту квітів у букеті нареченої, бутоньєрки штучні бажано використовувати в крайніх випадках. 
Який би ви букет не вибрали дуже важливо пам'ятати, що в кінці вечора з ним обов'язково потрібно буде розлучитися. Свій букет зазвичай наречена кидає незаміжнім подружкам перед від'їздом. Та подружка, яка зловить весільний букет і стане наступною нареченою. 

18. Підв'язка нареченої. Наречена зазвичай купує підв'язку з тією єдиною метою, щоб наречений міг у кінці свята кинути її холостим друзям. Друг, який піймає підв'язку, стане наступним претендентом на одруження. Аби не сталося казусу в момент, коли наречений шукає під сукнею нареченої вже втрачену підв'язку, її слід одягнути прямо перед початком дії, інакше буде незручно. Для знімання підв'язки наречена зазвичай сідає на стільчик, а наречений рукою акуратно під музику стягує підв'язку вже із законної дружини. Після команди ведучого наречений кидає підв'язку чоловічій аудиторії. 

19. Весільний торт. Торт - один із найбільш довгоочікуваних і смачних атрибутів весільного святкування. Весільний торт зазвичай буває декілька ярусів, найчастіше від 3 до 10. Вага весільного торта розраховується з урахуванням 100 г на 1 людину, вона може бути і більшою, головне не меншою. Весільний торт відображає смак молодят, не тільки в плані складу, а й зовні. Він може бути будь-якого кольору, відповідати стилістиці урочистості, бути будь-якої форми, наприклад, у вигляді серця або лімузина. На торті можуть бути написані імена молодих чи побажання. Він може бути прикрашений трояндочками з крему, їстівними намистинами або бантиками з безе. На верхній ярус прийнято ставити фігурку нареченого і нареченої або як раніше лебедів. Можна відмовитися від банального рішення і зверху усипати торт їстівними квітами. Весільний торт молодята розрізають удвох і перші шматочки дарують батькам. А особливо заповзятливі пари спільно з тамадою  влаштовують весільний аукціон і продають перший шматочок часто за ціною цілого торта. 

20. Перша шлюбна ніч. За форматом та стилем проведення даного заходу важко знайти які-небудь поради. Важливо тільки заздалегідь продумати, де відбудеться ця довгоочікувана подія, і підготувати місце відповідним оформленням (свічки, квіти, шампанське, фрукти, шоколад, пелюстки троянд, музика). І ще важливо пам'ятати, що здавна повелося нареченому  вносити наречену в приміщення для шлюбної ночі на руках ... 

Замітка: Очистка стічних вод за доступними цінами. Сучасна автономная канализация саме для вас, індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

завантаження...


Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин