завантаження...

Весільні традиції народів світу

Весільні традиції народів світуУсі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому схожі, але при цьому в кожного наро­ду самобутні й неповторні. Весільний обряд не став винят­ком.
Запрошуємо вас здійснити невелику подорож, щоб дові­датися, як же святкують весілля в різних куточках земної кулі.

ЄВРОПЕЙСЬКІ КРАЇНИ

Угорщина. На весільній церемонії завжди багато гостей. Якщо це сільське весілля, то в ньому беруть участь усі жи­телі: вони супроводжують нареченого, коли він іде за нарече­ною, проводжають молодят до церкви, а потім запрошуються
на весільне застілля. Як і в багатьох народів, на угорському весіллі наречена виконує «танець грошей». Дівчина ставить свої туфельки на середину кімнати, і ті, хто хоче потанцюва­ти з нею, кладуть у туфельку кілька монеток.

Польща. Подружки нареченої плетуть для нареченої вінок із листя розмарину й прикрашають ним її голову. Коли на­стає час вручення подарунків, гості оточують нареченого й наречену, наречений знімає з нареченої фату, а запрошені кидають у неї гроші.
Німеччина. Під час сватання німецькі дівчата бажаного нареченого пригощають пирогом, а небажаного змушують чистити картоплю, що символізує відмову. Напередодні весі­лля до нареченої в дім приходять її друзі и розбивають біля порога тарілки. Чим більше осколків, тим більше буде щас­ливих хвилин у їхньому житті. На весільне плаття нареченої обов'язково пришивають кишеньку, у яку кладуть шматочок хліба й щіпку солі, що символізують достаток. Після закін­чення весільної церемонії гості вистилають дорогу молодятам ялиновими гілками. Уражається, що це принесе їм багатство, успіх і щастя.
Франція. На весільному застіллі наречений і наречена не­одмінно повинні випити вино зі спеціального кубка із двома ручками, тоді їх усе життя супроводжуватиме успіх.
Греція. На грецьких весіллях завжди дуже багато гарних пісень і танців. Подружкам нареченої й друзям нареченого на весільній церемонії приділяється особлива роль. Протягом усього дня вони повинні охороняти молодят від злих духів. Для цього дівчата одягалися, як наречена, а юнаки — як на­речений. Уважають, що це заплутає злих духів і вони не змо­жуть визначити, де справжні наречений і наречена, і заподія­ти їм зло. Існує ще одна цікава традиція: щоб у родині були добробут і достаток, по постелі, яку готують для молодят, по­винні побігати маленькі діти.Весільні традиції народів світу
Шотландія. За традицією на весільній церемонії нарече­ний приймає наречену у свою родину. Для цього він вимов­ляє клятву, накидає їй на плечі картату хустку й прикріплює її срібними шпильками.

СХІДНІ КРАЇНИ

Індія. Після закінчення весільної церемонії брат нарече­ної обсипає молодят пелюстками квітів. Уважається, що в такий спосіб він відводить зло від молодої родини.
Китай. Червоний колір є в цій країні символом любові й радості, тому наречена надягає в день весілля плаття черво­ного кольору. Під час весільного застілля молодята п'ють вино й мед із кубків, зв'язаних червоною стрічкою.
Японія. У день весілля наречений і наречена повинні ви­пити дев'ять ковтків саке. 3"першого ковтка вони офіційно стають чоловіком і дружиною.

Замітка: Пхукет - це не тільки чудові пляжі і ласкаве море, цікаве нічне життя і природні визначні пам'ятки. Тут у вас є чудова можливість познайомитися з підводним світом. Дайвинг на Пхукете - одне суцільне задоволення, справжня казка.

Коментарі 

 
0 #1 Юля 13.12.2011 15:56
:-) rКлассная статя!!!
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

завантаження...


Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Інтернет магазин