завантаження...

Весільні традиції народів світу

Весільні традиції народів світуУсі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому схожі, але при цьому в кожного наро­ду самобутні й неповторні. Весільний обряд не став винят­ком.
Запрошуємо вас здійснити невелику подорож, щоб дові­датися, як же святкують весілля в різних куточках земної кулі.

ЄВРОПЕЙСЬКІ КРАЇНИ

Угорщина. На весільній церемонії завжди багато гостей. Якщо це сільське весілля, то в ньому беруть участь усі жи­телі: вони супроводжують нареченого, коли він іде за нарече­ною, проводжають молодят до церкви, а потім запрошуються
на весільне застілля. Як і в багатьох народів, на угорському весіллі наречена виконує «танець грошей». Дівчина ставить свої туфельки на середину кімнати, і ті, хто хоче потанцюва­ти з нею, кладуть у туфельку кілька монеток.

Польща. Подружки нареченої плетуть для нареченої вінок із листя розмарину й прикрашають ним її голову. Коли на­стає час вручення подарунків, гості оточують нареченого й наречену, наречений знімає з нареченої фату, а запрошені кидають у неї гроші.
Німеччина. Під час сватання німецькі дівчата бажаного нареченого пригощають пирогом, а небажаного змушують чистити картоплю, що символізує відмову. Напередодні весі­лля до нареченої в дім приходять її друзі и розбивають біля порога тарілки. Чим більше осколків, тим більше буде щас­ливих хвилин у їхньому житті. На весільне плаття нареченої обов'язково пришивають кишеньку, у яку кладуть шматочок хліба й щіпку солі, що символізують достаток. Після закін­чення весільної церемонії гості вистилають дорогу молодятам ялиновими гілками. Уражається, що це принесе їм багатство, успіх і щастя.
Франція. На весільному застіллі наречений і наречена не­одмінно повинні випити вино зі спеціального кубка із двома ручками, тоді їх усе життя супроводжуватиме успіх.
Греція. На грецьких весіллях завжди дуже багато гарних пісень і танців. Подружкам нареченої й друзям нареченого на весільній церемонії приділяється особлива роль. Протягом усього дня вони повинні охороняти молодят від злих духів. Для цього дівчата одягалися, як наречена, а юнаки — як на­речений. Уважають, що це заплутає злих духів і вони не змо­жуть визначити, де справжні наречений і наречена, і заподія­ти їм зло. Існує ще одна цікава традиція: щоб у родині були добробут і достаток, по постелі, яку готують для молодят, по­винні побігати маленькі діти.Весільні традиції народів світу
Шотландія. За традицією на весільній церемонії нарече­ний приймає наречену у свою родину. Для цього він вимов­ляє клятву, накидає їй на плечі картату хустку й прикріплює її срібними шпильками.

СХІДНІ КРАЇНИ

Індія. Після закінчення весільної церемонії брат нарече­ної обсипає молодят пелюстками квітів. Уважається, що в такий спосіб він відводить зло від молодої родини.
Китай. Червоний колір є в цій країні символом любові й радості, тому наречена надягає в день весілля плаття черво­ного кольору. Під час весільного застілля молодята п'ють вино й мед із кубків, зв'язаних червоною стрічкою.
Японія. У день весілля наречений і наречена повинні ви­пити дев'ять ковтків саке. 3"першого ковтка вони офіційно стають чоловіком і дружиною.

Замітка: Пхукет - це не тільки чудові пляжі і ласкаве море, цікаве нічне життя і природні визначні пам'ятки. Тут у вас є чудова можливість познайомитися з підводним світом. Дайвинг на Пхукете - одне суцільне задоволення, справжня казка.

завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин