завантаження...

Як правильно підібрати розваги для дітей на весіллі


За своїм призначенням весілля є святом двох закоханих, які вступають в шлюб. Саме закохані є головним епіцентром уваги і погляди всіх присутніх на торжестві приковані до них. І так воно і повинно бути, адже це день, який символізує перехід із одного життя в інше - нове і незвідануе Проте фактично всі весілля святкуються за наявності великої кількості гостей, представлених рідними та близькими молодятам людьми. І серед усіх гостей зазвичай присутня невелика категорія тих, хто, не дивлячись на винуватців торжества, прагнуть переключити загальну увагу на себе.

Як правильно підібрати розваги для дітей на весіллі

Цією спраглої уваги категорією є діти, які фактично завжди є на весіллях. Звичайно, вважається, що діти на весіллі символізують радість і щастя, які будуть завжди в новій сім'ї. Але, діти - це діти, і, як відомо, вони відрізняються досить непосидючим характером, то і справа, норовлячи кудись витратити свою енергію, і досить швидко втомлюються, після чого вимагають термінового відпочинку. Щоб діти вели себе «пристойно» і доповнювали торжество, а не псували його капризами і бажанням скоріше повернутися додому, їх необхідно грамотно зайняти. Причому продумати розваги для дітей варто заздалегідь, а не в день весілля.

Якщо дозволяє бюджет, а дітей планується на весіллі багато - варто замовити аніматора, який зможе проводити з дітьми різні ігри та веселі конкурси, не заважаючи при цьому дорослим насолоджуватися весільним банкетом. Можна звичайно обійтися і без аніматора, а призначити когось із родичів «головним» по дитячим розвагам або побудувати весільний сценарій так, щоб раз у раз малюки задіялися в загальному процесі. Наприклад, до банкету, коли всі перебувають «на ногах» (біля РАГСу, на прогулянці), дітям можна доручити нести кошики з пелюстками і посипати ними стежинку перед молодими, можна влаштувати невелику фотосесію, а також взяти у них інтерв'ю - нехай скажуть кілька вітальних слів на камеру. Вам це не важко - а дітям приємно буде відчути себе дорослими. Під час весільного банкету залучайте малюків в смішні конкурси (наприклад, з кулями або малювальні) і (обов'язково!) радуйте їх подарунками за кожен конкурс . Відмінні і незвичайні подарунки для дітей Ви зможете знайти на сайті http://panama.ua/categorys/76343/ (це інтернет- магазин, в якому можна знайти все для дітей).
завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин