завантаження...

Як вибрати професійного фотографа на весілля - поради молодятам

Весілля - одна з найбільш значущих подій в житті майбутнього подружжя. Але торжество швидко закінчується, а так хочеться зберегти в пам'яті найщасливіші моменти, щоб потім можна було згадувати їх в будь-який час. Тому всі молодята намагаються відобразити весільну церемонію на відео і фотографії. Побутує помилкова думка, що відеозйомки цілком достатньо, а фотозйомка не так важлива. Але це не так: барвистими фотографіями з весільного альбому можна милуватися годинами. З цією метою запрошується  профессиональный фотограф, адже тільки в цьому випадку гарантовано високу якість зйомки. На сьогоднішній день багато з них пропонують свої послуги, от тільки не всі є професіоналами. Як же вибрати фотографа на весілля, кому довірити зйомку такого важливого для вас торжества?

Хто такий професійний весільний фотограф

Це мистецтво включає в себе постановочну, репортажну і портретну фотозйомку. До того ж весілля - це не рекламний ролик, її неможливо переграти, тому фотографу доводиться неабияк потрудитися, щоб кадри з весілля вийшли природними і барвистими. Професіонал обов'язково повинен мати незаплямовану репутацію, великий досвід роботи і мати гарний смак. І не важливо, що у вас поганий настрій, а на вулиці йде дощ - він гарантує якість своїх робіт при будь-яких обставинах.

Поради щодо вибору фотографа на весілля

Існує кілька простих рекомендацій, які допоможуть визначити професіонала весільної фотозйомки.

Коли починати шукати фотографа на весілля? Такі люди дуже затребувані, тому запис до нього може розтягнутися на досить великий термін. З огляду на це рекомендується починати пошуки за кілька місяців до передбачуваної дати, тим більше, якщо ви плануєте своє весілля на «гарячу» дату або в розпал весільного сезону (літо, початок осені).

Де шукати професійного весільного фотографа? Найпоширеніший спосіб - запитати у друзів, родичів і просто знайомих, адже якщо людина добре зарекомендував себе, його координати обов'язково у них залишаться. Такий варіант хороший ще тим, що ви можете скласти власну думку, переглянувши чужі весільні фотоальбоми. Також сьогодні дуже популярно вибирати і замовляти фотографа в інтернеті. З одного боку, це зручно, проте не завжди портфоліо, викладене в інтернеті, є достовірним. Можна звернутися до оголошень в газеті, але тут ви ризикуєте отримати «кота в мішку». Ще один спосіб знайти фотографа - відвідати спеціальне агентство, яке надає послуги такого роду, при цьому будьте готові заплатити комісійні.

Про що говорити і на що звернути увагу при зустрічі? Зустрічатися з кандидатами слід особисто, адже тільки так можна скласти правильне враження, поставити запитання і висловити всі побажання. У розмові слід обговорити питання фінансового характеру (наприклад, вартість роботи, його асистента), час роботи, кількість підсумкових кадрів, весільний маршрут (з метою грамотного вибору місць фотозйомки) та навіть зовнішній вигляд на святі. Обов'язково поцікавтеся, на професійну чи камеру буде вестися зйомка, чи є в наявності запасний фотоапарат. Справжній професіонал обов'язково надасть своє портфоліо, що складається з різного формату весільних фотографій, а також весільну книгу. Уважно розгляньте якість і стиль виконання великоформатних кадрів, найголовніше - орієнтуйтеся на свої враження і довіряйте власним смаком.

Слід пам'ятати, що фотограф обов'язково запропонує укласти офіційний договір, який в разі непередбачених обставин буде вашої загальної гарантією.
Таким чином, до вибору виконавця весільного фотографування слід підходити грамотно і відповідально. Нехай ви витратите на пошуки багато особистого часу, а на весільній прогулянці приділіть йому навіть більше уваги, ніж своїм гостям. Зате переглядаючи згодом в тісному сімейному колі або з близькими друзями альбом, ви нітрохи не пошкодуєте про це.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

завантаження...


Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин