завантаження...

Як заощадити на весільному платті?

Весілля - досить витратний захід . Доводиться витрачати чимало грошей на організацію, оренду ресторану, відео- та фотозйомку і, звичайно ж, весільні вбрання для нареченого і нареченої. Сьогодні весільні сукні коштують чимало. І далеко не всім нареченим хочеться витрачати велику суму грошей на вбрання, в якому вона проходить всього один день. І в той же час , хочеться, щоб воно було красивим, гідним самої королеви, адже вся його краса закарбується на фотографіях. Так як же заощадити на весільній сукні ? Кілька слушних порад:

1 . Варто віддати перевагу простому наряду без вишивки і великої кількості декору. Воно не стане від цього гіршим або нецікавим . Можливо, навіть навпаки. Сукні без зайвих елементів, виконані в стилі мінімалізму - це дуже елегантно, вишукано і жіночно.

2 . Вибирайте плаття зі старих колекцій. Відвідайте свадебный салон Сергиев Посад Хотьково Пушкино і зупиніться на тій речі,  що вам сподобається. Зазвичай моделі, які тільки нещодавно були продемонстровані на подіумах, надруковані в журналах або каталогах, значно дорожчі, ніж весільні сукні зі старих колекцій. Але навіть самим вимогливим і модним нареченим не варто турбуватися при виборі зі старої колекції замість якоїсь новинки, бо навряд чи хтось з гостей на весіллі настільки добре розбирається в моді, щоб побачити різницю між новою і старою колекцією .

3 . Нареченим зі стрункими довгими ногами варто звернути увагу на короткі весільні сукні. Як правило, на короткі моделі йде значно менше тканини, ніж на довгі, а виглядають при цьому вони не менш чудово і елегантно. Короткі наряди - відмінний вибір для літньої церемонії, особливо якщо наречена готова до експериментів і далека від класики.

4 . Просте плаття можна прикрасити за допомогою аксесуарів. Такі додаткові елементи до образу, як хустка, рукавички, сумочка, пояс, гарні прикраси надають образу завершеність, роблять наряд більш цілісним, гармонійним, святковим. Можна також прикрасити і квітами. Їх можна додати в зачіску та використати в образі. Вийде дуже витончено і романтично.

Заощадити на сукні - не проблема. Але навіть прагнучи зробити витрати на весілля менше, не варто забувати, що будь-яке весільне плаття потрібно вибирати в першу чергу так, щоб воно вам подобалося в не залежності від його вартості.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

завантаження...


Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин