завантаження...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

нічНакінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч.
У наш час нерідко трапляється так, що дівчина не отримала правильного статевого виховання. Але це не означає, що вона зовсім не підготовлена до статевого життя, ми багато чого дізнаємося з телепередач, з книг, а також з вуст наших подруг і сестер. Страх перед першою шлюбною нічю, це природне явище, адже, скільки мрій і фантазій пов'язані з нею.

Перша шлюбна ніч має особливе значення в житті молодої дівчини, особливо, якщо це її перший статевий досвід. Якщо чоловік не виявить належної ніжності і чуттєвості, то у дівчини на довгий час може залишитися відраза до статевого життя, а виправити це дуже складно.
Перша шлюбна ніч - це символ того, як буде далі тривати ваше сімейне життя. Тому необхідно, щоб ваша перша шлюбна ніч була повна романтики і ніжності.
Дуже важливо, щоб чоловік цієї ночі був дуже ніжний зі своєю дружиною, і неважливо, чи був у вас статевий зв'язок до вступу в шлюб. Якщо чоловік грубий зі своєю жінкою під час шлюбної ночі, то у молодої дружини може розвинутися психологічна травма, яка дасть наслідки в подальшому сімейному житті.

Особливу увагу потрібно звернути на те, що під час першої шлюбної ночі чоловік і жінка повинні бути абсолютно тверезі - дане твердження прийшло до нас ще з давніх часів. Під час весільного бенкету, молодята не повинні наїдатися і налягати на спиртне, так як це досить згубно позначається на потомство. А якщо врахувати той факт, що перша шлюбна ніч буває вкрай активною, то шанс зародження немовля достатньо високий. Природно, що не доторкнутися до алкоголю зовсім, ви не зможете, особливо коли щасливі родичі та друзі кричать «гірко!», Допустима норма - 1 келих шампанського, максимум 2! Шампанське і допоможе зняти напругу, а також додасть чутливості і збудження.
Перша шлюбна ніч - це переломний момент в житті чоловіка і жінки, і просто необхідно, щоб все було продумано до дрібниць, вас повинна оточувати романтика.
Тому про це варто подбати заздалегідь, світло в кімнаті повинно бути приглушеним, носити в собі характер інтимності, якщо у вас є така можливість, то поставте по всій кімнаті ароматичні свічки - інтимна обстановка вам забезпечена. Заздалегідь подбайте про пастільну білизну, і, звичайно ж, про нову сексуальну нижню білизну, що в цю ніч не залишиться непоміченою. Якщо у вас не вистачає часу, на те, щоб повністю підготувати кімнату для першої шлюбної ночі, то це завдання ви можете доручити своїй сестрі або найближчій подрузі, тоді вигляд цієї кімнати буде сюрпризом не тільки для вашого чоловіка, але і для вас.

Замітка: Доступна та швидка аренда теплоходов в Киеве. Широкий асортимент та суттєві знижки для постійних клієнтів.

завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин