завантаження...

Заміжжя і ваші друзі

подругиЗаміжжя - зворушлива подія в житті кожної дівчини, тому їй хочеться поділитися своєю радістю і щастям не тільки з чоловіком, але і з родичами, і з кращими подругами. Але часто трапляється так, що подруги не поділяють з нею її щастя. Чому так відбувається? Що є причиною такого ставлення? Але дійсність така, що молода жінка часто зауважує, що після весілля стосунки з подругами складаються зовсім не так, як до нього.

Може статися так, що після весілля подруга починає постійно в чомусь дорікати, пред'являти претензії і вказувати на найменші недоліки твого подружнього життя. Що ж, значить настав час переоцінити ваші з подругою відносини. Треба чітко зрозуміти, що є мотивом такого ставлення до вас і вашої нової сім'ї: можливо, це ревнощі, які не несуть під собою глибокого підгрунтя і скоро пройдуть, а може бути, що це пекуча заздрість, яка надалі буде породжувати тільки докори і образи?
Заміжжя однієї з подруг завжди є випробуванням для їхньої дружби. Якщо ваша подруга цінує ваші теплі довірливі відносини і дорожить вашою дружбою, то вона незабаром зрозуміє, що у вашому житті розпочався зовсім новий етап - етап створення і побудови нової сім'ї. Справжня подруга з належним розумінням поставиться до того, що на першому місці у вас тепер завжди буде стояти чоловік і сім'я, а не гучні гулянки і безтурботні розмови з подругами. Так, ви будете рідше зустрічатися, але ваші відносини стануть теплішими. Така дружба дуже рідкісна і цінність її велика. Вона перевірена часом і обставинами, непорушна і глибока.

Якщо ж подруга після вашого весілля починає вас дорікати в тому, що ви приділяєте їй тепер мало часу, не може змиритися з тим, що всі сфери ваших інтересів тепер зосереджені на стосунках з коханим чоловіком і створенні сімейних уз, то в таких відносинах набагато більше егоїзму , ніж щирої дружньої підтримки і розуміння. Вона постійно вказує вам на недоліки вашого чоловіка, як би підкреслюючи свою перевагу і значимість? Вирішувати звичайно вам, але звичайно така дружба і не варта ваших зусиль і треба серйозно задуматися над її продовженням. подруги1
Так, дружба часто перевіряється в щасті. Коли у людини горе і життєві негаразди оточують його з усіх боків, так просто поспівчувати йому, підтримати його порадами та участю. А коли людина щаслива і рада, то лише одиниці здатні розділити ваше щастя і щиро радіти вашому благополуччю.
Не сумуйте, якщо ваша дружба з подругою зайшла в глухий кут, не впадайте у відчай і не замикатися в собі. Дуже скоро у вас з'являться нові знайомі, серед яких будуть і ваші нові друзі та подруги. Звичайно, важко розлучатися з друзями дитинства і юності, але справжня, щира дружба - велика рідкість, а зустріти її і оцінити - велике щастя! Повірте в себе, справжня дружба обов'язково зустрінеться на вашому шляху!

Замітка: Турбуйтеся про своє здоров'я . Медицинский вестник  допоможе вам у цьому. Різноманітні, цікаві та пізнавальні статті на медицинську тематику.

завантаження...


Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин