завантаження...

Як правильно узгодити весільне меню

altЯк кажуть, як мінімум половина успіху проведеного  весілля залежить від святкового банкету. Тому важливо, щоб кожен з гостей отримав максимум задоволення від страв, які стоять на столі, і пішов додому задоволеним і щасливим, щоб потім розповісти своїм численним друзям про те, як пройшло ваше весілля. При виборі меню зверніть увагу на всі банкетні страви, особливості їх подачі і зовнішній вигляд. На столі, в залежності від пори року повинні обов'язково бути присутніми гарячі страви, гарячі та холодні закуски, м'ясні нарізки, овочеве і м'ясне асорті. При узгодженні меню обов'язково уточніть у менеджера ресторану час подачі гарячих страв, а також, що буде виставлено на столі в першу чергу, а що офіціанти винесуть трохи пізніше, в міру необхідності або за вашим бажанням. При виборі меню обов'язково проконтролюйте, щоб на столі стояла найрізноманітніша їжа. У кожному разі, у кожного з гостей повинен бути вибір по м'ясних страв, згідно з його вподобаннями: м'ясо або риба.

Також спробуйте замовити для свого столу різні салати, вони дуже прикрашають стіл і є його вельми вагомим доповненням. На даний момент багато ресторанів пропонують на вибір своїм відвідувачам величезну різноманітність різних салатів, що складаються з безлічі дуже смачних інгредієнтів, які відмінно поєднуються з якісними спиртними напоями і створюють неповторне відчуття чудової свята. Подбайте про хороший вибор спиртних напоїв: залежно від бюджету ви можете замовити більшу або меншу кількість видів, але, в будь-якому випадку загального обсягу повинно вистачати на всіх гостей. Спробуйте врахувати побажання і переваги кожного гостя, це буде приємно всім, хто прийшов. Якщо ви хочете додати до весільного меню  дієтичний та корисний продукт, тоді вибирайте  гречку полезные свойства диета,  і ви не пошкодуєте про це.

У престижному ресторані обов'язково є в наявності зареєстрований касовий апарат, на якому менеджер виб'є вам чек на надання послуг. У випадку якщо вам не надали касовий чек, попросіть виписати товарний, будь-яка організація зобов'язана зробити це на вашу першу вимогу. Даний документ буде вашою гарантією на успішне проведення будь-якого свята. 

Якщо дотримуватися  вищесказаних порад, гості розійдуться з святкування задоволеними і щасливими, а ваше весілля запам'ятається всім надовго, залишивши приємні і теплі спогади в пам'яті, і буде самом незабутнім.

завантаження...
 

Популярні рецепти

Весільний коровай.Частина1

Невід'ємним атрибутом на весіллі є коровай, який символізує достаток у сім'ї. Коровай оздоблюють різними...

Оформлення блюд

Класичний весільний стіл оформляється парадно й бага­то. Традиційні банкетні страви вирізняються не тільки висо­кими...

Меню для весільного банкету

Один з найкращих варіантів (економічно вигідно)  - якщо вам вдається домовитися з рестораном  про...

Прикрашення тортів

Прикрашаємо торти кремом, горіхами та фруктами, виявляючи фантазію! .. Як приємно спекти смачний домашній...

Святкове меню

На весілля прийнято накривати банкетні столи з достат­ком страв і напоїв. Існують класичні варіанти...

Весільний коровай.Частина 2

Галичина має свої традиції вшанування хліба. До цього дітей привчають ще змалку. Хліб-це святиня....

Складаємо меню для весільного банкету

Весільне меню може змінюватися в залежності від наявності продуктів, складу гостей, від передбачуваної тривалості...

Весільний торт

Весільний торт - традиція, яка налічує більше п'яти тисяч років історії. А починалося все...

Коровай весільний

Великий круглий коровай традиційний атрибут весільного торжества. Він символізує бога Сонця, що сходить на...

Картопля, запечена у фользі

600 г картоплі, 200 г ріпчастої цибулі, 100 г сиру. Для бульйону: 1 л...

Інтернет магазин