завантаження...

Весільні поради

Де святкувати весілля...Вибираємо місце...

нареченаalt

Напередодні реєстрації наречений і наречена відвідують рагс для уточнення порядку проведення церемонії. Вони самі вирішують, як проводити реєстрацію: тільки зі свідками, з рідними, з використанням обрядової символіки, з музичним супроводом або без нього. Обраний ними стиль весілля визначить місце проведення свята. 

У ресторані

Хороший ресторан - ідеальне місце для святкування офіційного чи неофіційного весілля. Хоча деякі з ресторанів в змозі вмістити до сотні і більше гостей, в більшості  з них є окремі банкетні зали, розраховані на групи до п'ятдесяти чоловік. Іноді можна домовитися про оренду головного залу на певний час, в який ресторан зазвичай не працює. Всі заклади мають кожний свою манеру організації і проведення приватних прийомів, тому необхідно заздалегідь обговорити деталі проведення свята.

Читати далі: Де святкувати весілля...Вибираємо місце...

 

Весільний рушник

altВ давнину загалом на весілля готували аж до 40 рушників різноманітного призначення. У весільному обряді на Київщині початку ХХ ст. дослідники нараховують близько 20 рушників, що теж немало.

Сучасний обряд звужує це коло до декількох: основний стелять молодим під ноги, ще один під коровай, один під Євангеліє в церкву, два рушники на ікони Ісуса Христа та Богоматері, якими благословляють молодих, рушники для перев'язування старостів, а також чотири серветки для утримання свічок та вінців. 

Рушник, на якому благословляють молодих, є основним. Цей рушник є найдовшим і найбагатшим від інших. Його вишиванню приділяли особливу увагу, адже він ставав оберегом майбутньої родини. 
 
На Київщині дівчата мали вишивати весільний рушник особисто, нікому не показуючи його в процесі. Адже рушник - це особлива святиня, тож від зайвого ока роботу оберігали. 

Є і така традиція - весільний рушник вишиває мати для своєї дитини, хрещена мати.Слід виходити з традицій своєї родини, і якщо хтось з жінок близьких і рідних вишиє рушник дівчині, то хай так і буде. Тож якщо є кому вишивати, не лишатися ж без рушника нареченій, яка не вправляється з голкою. 

Але якщо маєте бажання і хист, беріться до роботи і вишивайте весільного рушника.

Читати далі: Весільний рушник

   

Правила поведінки за столом

Нам здається, не буде зайвим нагадати, як слід поводи­тися за столом. На весільних банкетах до столу запрошує тамада.

- Після того як усі займуть свої місця, кожен бере тка­нинну серветку з тарілки, розгортає її наполовину й кладе собі на коліна. Якщо серветки паперові, їх перекладають ліворуч або праворуч від прибору.
- Їсти треба не поспішаючи й по можливості беззвучно (не стукати приборами об тарілку).
- Сидіти треба прямо, за правилами тулуб повинен бути віддалений від краю стола десь на ширину долоні.
- Руки до вигину п'ясті (але не до ліктя) спокійно лежать на столі, лікті майже притиснуті до тулуба.

Читати далі: Правила поведінки за столом

   

Як вибрати колечко для заручин?


каблучкаДля заручин звичайно вибирають колечка з дорогоцінними каменями, зокрема, з діамантами. Звичайно це тоненьке колечко з жовтого або білого золота. Є також комбіновані і незвичайні, наприклад титанові). До них в день одруження добавляють ще й обручку. Разом з колечком для заручин вони стають ніби єдиним цілим. Як разом, так і окремо такі каблучки виглядають дуже незвичайно і красиво. А, взагалі, ніяких особливих правил щодо вибору колечка на заручини не існує, так що вибір виключно за вами. Але, не зупиняйтеся на тому чи іншому варіанті каблучки для заручин, майте на увазі, що носять його частіше всього лише до весілля, його можна зберігати і потім передати своїм дітям.

При виборі  колечка дуже важливо не помилитися з розміром. Адже це вам не обручки, які майбутні молодята купують разом. Самий безпрограшний варіант при визначенні розміру - це взяти у коханої якесь колечко, і сходити в ювелірний магазин. Там вам допоможуть зняти розміри, полегшивши тим самим завдання при виборі «подарунка» для заручин. Але майте на увазі, що цей спосіб має і свої недоліки. По-перше, якщо ваша кохана збирається носити колечко на безіменному пальці, вам потрібно постаратися визначити найбільш підходяще за розміром серед усіх її кілець. А, по-друге, дівчині може не сподобатися, що ви копаєтесь в її речах, якщо вона ненавмисно виявить пропажу.

Більш надійний хід - покладіть колечко на папір і обведіть його. З цим малюнком можете сміливо йти в ювелірний магазин, де вам запропонують великий вибір каблучок для заручин відповідного до малюнку розміру.

Читати далі: Як вибрати колечко для заручин?

   

Традиційна пропозиція

пПам'ятаєте, що ці традиційні методи можна урізноманітнити.

Наприклад, в ресторані домовитеся заздалегідь з офіціантом, аби той подав на підносі кільце і конверт з вашою пропозицією під кришкою для гарячих блюд.Ефект несподіванки в такій ситуції буде умісним.

Якщо ви маєте голос і слух, поговоріть з ресторанними музикантами про те, аби виконати самому для коханої музичну композицію. За певну суму вони вам не відмовлять. Адже ви не віднімаєте у них хліб, а здійснюєте красивий вчинок заради коханої.

Читати далі: Традиційна пропозиція

   

Сторінка 4 з 5

завантаження...


Популярні поради

Як вибрати колечко для заручин?

Для заручин звичайно вибирають колечка з дорогоцінними каменями, зокрема, з діамантами. Звичайно це тоненьке...

Підготовка до весільної церемонії

ПЛАН ДІЙ, АБО ВЕСІЛЬНИЙ РОЗКЛАД Весілля — найурочистіший день у житті, тому, звичайно, хочеться,...

Весільний рушник

В давнину загалом на весілля готували аж до 40 рушників різноманітного призначення. У весільному...

Перший танець молодят

Перший танець молодят один з красивих моментів весільного вечора. Аби він запам'ятався запрошеним на...

Перша шлюбна ніч

Як правило, молодята вже мають сексуальний досвід, який вони змогли придбати задовго до весілля....

Правила поведінки за столом

Нам здається, не буде зайвим нагадати, як слід поводи­тися за столом. На весільних банкетах...

9 правил для нареченої

Ти - наречена чи скоро нею станеш, а значить, можна вередувати скільки захочеш і...

Весільний танець - поради

Щоб бути впевненим під час виконання весільного танцю, скористайтеся нашими порадами. 1. Головне правило...

Як правильно зробити пропозицію...

Доля подарувала вам зустріч, вам пощастило знайти кохану людину. Навіть, якщо ви визначилися і...

Солодкий стіл на вашому весіллі

Весільне торжество - прекрасний привід забути про нудні дієти і зануритися в пучину солодких...

Інтернет магазин