завантаження...

Весільні поради

10 ідей для весілля в День Святого Валентина

весілляДень святого Валентина відзначають ще з 496 року, а ось знайомі всім "валентинки" з'явилися тільки в 1840-их роках. День всіх закоханих - звучить романтично. Чи не правда, відповідний день для весілля? І таке весілля повинно бути незвичайним. Весільний фахівець підготував для вас кілька ідей для весілля на День святого Валентина. 

Покажіть ваше Кохання 
Зробіть невеликий фільм з короткою історією вашого кохання. Це налаштує і вас і ваших гостей на романтичний лад. Спочатку подумайте про те, що  День святого Валентина означає саме для вас. Шукайте натхнення у власній історії кохання. Наприклад, якщо ви познайомилися ще у школі, дозвольте якісь моменти ностальгії за шкільними роками. Можливо, у вас збереглися якісь відеоматеріали з часів вашого знайомства, або фотографії, які можна включити в слайд-шоу. Використовуйте найяскравіші та романтичні образи, не завадить розповісти і про які-небудь курйозні випадки з вашого життя і відносин. 

Поекспериментуйте з кольоровою палітрою 
День святого Валентина асоціюється з рожевим і червоним. Залежно від вашого стилю, ви можете скористатися цією традиційною палітрою або зробити дещо несподіваний вибір. Наприклад, виберіть класичну чорно-білу палітру і тонко додайте акценти червоних або рожевих тонів. Для цього виберіть яскраво-червоний букет або пов'яжіть ніжно-рожеву стрічку атласу навколо талії. Або, наприклад, вибирайте скатертини з характерними вкрапленнями цих кольорів. 

Запросіть з любов'ю
Для неформального прийому в стилі Дня святого Валентина надсилайте запрошення у вигляді старовинних валентинок. А також передбачте наявність достатнього запасу непідписаних валентинок, на випадок, якщо гості захочуть залишити і вам теплі слова у відповідь, або подарувати валентинки один одному. 

Створіть романтичну атмосферу
Для весільного залу використовуйте м'які тканини теплих відтінків, візьміть кілька м'яких декоративних подушечок, які створять відповідний настрій. І якщо в залі є камін, обов'язково запаліть його. І тоді ніхто навіть не згадає, що на вулиці лютий і справжня зима. 

Читати далі: 10 ідей для весілля в День Святого Валентина

 

Де святкувати весілля...Вибираємо місце...

нареченаalt

Напередодні реєстрації наречений і наречена відвідують рагс для уточнення порядку проведення церемонії. Вони самі вирішують, як проводити реєстрацію: тільки зі свідками, з рідними, з використанням обрядової символіки, з музичним супроводом або без нього. Обраний ними стиль весілля визначить місце проведення свята. 

У ресторані

Хороший ресторан - ідеальне місце для святкування офіційного чи неофіційного весілля. Хоча деякі з ресторанів в змозі вмістити до сотні і більше гостей, в більшості  з них є окремі банкетні зали, розраховані на групи до п'ятдесяти чоловік. Іноді можна домовитися про оренду головного залу на певний час, в який ресторан зазвичай не працює. Всі заклади мають кожний свою манеру організації і проведення приватних прийомів, тому необхідно заздалегідь обговорити деталі проведення свята.

Читати далі: Де святкувати весілля...Вибираємо місце...

   

Весільний рушник

altВ давнину загалом на весілля готували аж до 40 рушників різноманітного призначення. У весільному обряді на Київщині початку ХХ ст. дослідники нараховують близько 20 рушників, що теж немало.

Сучасний обряд звужує це коло до декількох: основний стелять молодим під ноги, ще один під коровай, один під Євангеліє в церкву, два рушники на ікони Ісуса Христа та Богоматері, якими благословляють молодих, рушники для перев'язування старостів, а також чотири серветки для утримання свічок та вінців. 

Рушник, на якому благословляють молодих, є основним. Цей рушник є найдовшим і найбагатшим від інших. Його вишиванню приділяли особливу увагу, адже він ставав оберегом майбутньої родини. 
 
На Київщині дівчата мали вишивати весільний рушник особисто, нікому не показуючи його в процесі. Адже рушник - це особлива святиня, тож від зайвого ока роботу оберігали. 

Є і така традиція - весільний рушник вишиває мати для своєї дитини, хрещена мати.Слід виходити з традицій своєї родини, і якщо хтось з жінок близьких і рідних вишиє рушник дівчині, то хай так і буде. Тож якщо є кому вишивати, не лишатися ж без рушника нареченій, яка не вправляється з голкою. 

Але якщо маєте бажання і хист, беріться до роботи і вишивайте весільного рушника.

Читати далі: Весільний рушник

   

Правила поведінки за столом

Нам здається, не буде зайвим нагадати, як слід поводи­тися за столом. На весільних банкетах до столу запрошує тамада.

- Після того як усі займуть свої місця, кожен бере тка­нинну серветку з тарілки, розгортає її наполовину й кладе собі на коліна. Якщо серветки паперові, їх перекладають ліворуч або праворуч від прибору.
- Їсти треба не поспішаючи й по можливості беззвучно (не стукати приборами об тарілку).
- Сидіти треба прямо, за правилами тулуб повинен бути віддалений від краю стола десь на ширину долоні.
- Руки до вигину п'ясті (але не до ліктя) спокійно лежать на столі, лікті майже притиснуті до тулуба.

Читати далі: Правила поведінки за столом

   

Як вибрати колечко для заручин?


каблучкаДля заручин звичайно вибирають колечка з дорогоцінними каменями, зокрема, з діамантами. Звичайно це тоненьке колечко з жовтого або білого золота. Є також комбіновані і незвичайні, наприклад титанові). До них в день одруження добавляють ще й обручку. Разом з колечком для заручин вони стають ніби єдиним цілим. Як разом, так і окремо такі каблучки виглядають дуже незвичайно і красиво. А, взагалі, ніяких особливих правил щодо вибору колечка на заручини не існує, так що вибір виключно за вами. Але, не зупиняйтеся на тому чи іншому варіанті каблучки для заручин, майте на увазі, що носять його частіше всього лише до весілля, його можна зберігати і потім передати своїм дітям.

При виборі  колечка дуже важливо не помилитися з розміром. Адже це вам не обручки, які майбутні молодята купують разом. Самий безпрограшний варіант при визначенні розміру - це взяти у коханої якесь колечко, і сходити в ювелірний магазин. Там вам допоможуть зняти розміри, полегшивши тим самим завдання при виборі «подарунка» для заручин. Але майте на увазі, що цей спосіб має і свої недоліки. По-перше, якщо ваша кохана збирається носити колечко на безіменному пальці, вам потрібно постаратися визначити найбільш підходяще за розміром серед усіх її кілець. А, по-друге, дівчині може не сподобатися, що ви копаєтесь в її речах, якщо вона ненавмисно виявить пропажу.

Більш надійний хід - покладіть колечко на папір і обведіть його. З цим малюнком можете сміливо йти в ювелірний магазин, де вам запропонують великий вибір каблучок для заручин відповідного до малюнку розміру.

Читати далі: Як вибрати колечко для заручин?

   

Сторінка 4 з 6

завантаження...


Популярні поради

Підготовка до весільної церемонії

ПЛАН ДІЙ, АБО ВЕСІЛЬНИЙ РОЗКЛАД Весілля — найурочистіший день у житті, тому, звичайно, хочеться,...

Як вибрати колечко для заручин?

Для заручин звичайно вибирають колечка з дорогоцінними каменями, зокрема, з діамантами. Звичайно це тоненьке...

Весільний рушник

В давнину загалом на весілля готували аж до 40 рушників різноманітного призначення. У весільному...

Перша шлюбна ніч

Як правило, молодята вже мають сексуальний досвід, який вони змогли придбати задовго до весілля....

Перший танець молодят

Перший танець молодят один з красивих моментів весільного вечора. Аби він запам'ятався запрошеним на...

Правила поведінки за столом

Нам здається, не буде зайвим нагадати, як слід поводи­тися за столом. На весільних банкетах...

9 правил для нареченої

Ти - наречена чи скоро нею станеш, а значить, можна вередувати скільки захочеш і...

Весільний танець - поради

Щоб бути впевненим під час виконання весільного танцю, скористайтеся нашими порадами. 1. Головне правило...

Як правильно зробити пропозицію...

Доля подарувала вам зустріч, вам пощастило знайти кохану людину. Навіть, якщо ви визначилися і...

Солодкий стіл на вашому весіллі

Весільне торжество - прекрасний привід забути про нудні дієти і зануритися в пучину солодких...

Інтернет магазин