завантаження...

Весільні поради

Традиційна пропозиція

пПам'ятаєте, що ці традиційні методи можна урізноманітнити.

Наприклад, в ресторані домовитеся заздалегідь з офіціантом, аби той подав на підносі кільце і конверт з вашою пропозицією під кришкою для гарячих блюд.Ефект несподіванки в такій ситуції буде умісним.

Якщо ви маєте голос і слух, поговоріть з ресторанними музикантами про те, аби виконати самому для коханої музичну композицію. За певну суму вони вам не відмовлять. Адже ви не віднімаєте у них хліб, а здійснюєте красивий вчинок заради коханої.

Читати далі: Традиційна пропозиція

 

Нетрадиційна пропозиція

пропозиціяСтворіть романтичну атмосферу в автомобілі, включіть приємну музику, створіть нареченій гарний настрій і, несподівано зупинившись, подаруйте обручку з пропозицією руки і серця.

Пропозицію можна зробити в поході, забравшись на високу - високу гору або вершину, звідки відкривається красива панорама, і із словами про всесвіт як дарунок сказати своїй другій половинці про вірність і кохання.

Екстремальні пропозиції робляться, наприклад, в повітрі під час стрибка з парашутом. Так швидше отримаєш відповідь, стверджуючи, що не смикнеш за кільце, поки не почуєш заповітного "так". Але це вже шантаж:)

Деякі роблять пропозицію в літаку або в поїзді. Але суспільний транспорт не саме краще місце для такого заходу.

   

Як правильно зробити пропозицію...

пропозиціяДоля подарувала вам зустріч, вам пощастило знайти кохану людину. Навіть, якщо ви визначилися і маєте намір розпочати серйозні стосунки з продовженням їх на довгий період, не кваптеся набиватися в чоловіки або коханці до жінки. Стосунками можна і потрібно управляти, направляти їх в те русло, яке вам необхідне.

По-перше, продовжуйте жити і радіти, не прив'язуйте кохану до ваших планів, що далеко йдуть. Буде менше розчарувань, якщо раптом союз не відбудеться, і нефорсовані події йтимуть своєю чергою. (Природно, мову ми ведемо про серйозні стосунки, а не про одноденні зв'язки.)

По-друге, продовжене щастя - це те, яке ще не завершилося, радійте тому, що існує, живіть сьогоденням з планами на майбутнє, дайте волю розвитку ваших стосунків.

А в третіх, лише відчувши і усвідомивши необхідність союзу, коли зможете собі признатися: "Я хочу одружитися саме з нею", і почувши у відповідь бажання коханої бути  разом, робіть пропозицію. Потрібним моментом "робити пропозицію", що настав, мабуть, буде бажання завжди бути поруч ( в горі і в радості). Не розраховуйте на те, що "злюбиться і стерпится", якщо вже на початку стосунків, що зароджуються, вам очевидні деякі її явні недоліки(мінуси)..

З приводу правил, як грамотно зробити пропозицію - їх не існує. Які слова будуть сказані, і який вираз очей буде при цьому, залежить від ситуації, яку ви змоделювали, якого рівня взаємин ви досягли.

Читати далі: Як правильно зробити пропозицію...

   

Весільний танець - поради

танец1 Щоб бути впевненим під час виконання весільного танцю, скористайтеся нашими порадами.
1. Головне правило - правильно тримати дистанцію.

Для цієї мети -  під час репетицій  використовуйте під'юпник від плаття нареченої. Потрібно залишити трохи простору між вами і вашим партнером і тримати руки прямо, це допоможе вам точніше відгукуватися на рухи партнера

2. Тримайте спину прямо ( рівно).

спина і гордо піднята голова зможуть компенсувати і пропущені кроки, і навіть непопадання в ритм.

3.  Готуючись до  весільного танцю не забувайте про взуття.

Коли ви репетируватимете весільний танець, то обов'язково взуйте ті туфлі, які будуть на вас в день весілля, це допоможе вам звикнути до них в танці.

Читати далі: Весільний танець - поради

   

Перший танець молодят

танецПерший танець молодят один з красивих моментів весільного вечора. Аби він запам'ятався запрошеним на весілля гостям, виконати його треба на високому рівні.

Перш ніж приступити до підготовки першого весільного танцю, вам необхідно придумати яким він має бути. Це може бути класический варіант -  вальс. Може бути і  танго, якщо ви звичайно готові до цього танцю  фізично і по характеру він личить вашій парі.

Пам'ятаєте, що перший танець - це символ вашої родинної єдності. Чоловік і дружина тепер одне ціле. Так, що в першому танці ви відображаєте самі себе, ваші відчуття, кохання. Запрошеним гостям на танцювальному майданчику  добре видно наскільки гармонійні ваші стосунки. Перший танець може бути змішаний із різноманітних  стилів (мікс), сьогодні ця мода до нас приходить із заходу. Мелодію для першого танцю можна вибрати будь-яку, головне, аби вона чіпала ваше серце.

Читати далі: Перший танець молодят

   

Сторінка 5 з 6

завантаження...


Популярні поради

Підготовка до весільної церемонії

ПЛАН ДІЙ, АБО ВЕСІЛЬНИЙ РОЗКЛАД Весілля — найурочистіший день у житті, тому, звичайно, хочеться,...

Як вибрати колечко для заручин?

Для заручин звичайно вибирають колечка з дорогоцінними каменями, зокрема, з діамантами. Звичайно це тоненьке...

Весільний рушник

В давнину загалом на весілля готували аж до 40 рушників різноманітного призначення. У весільному...

Перша шлюбна ніч

Як правило, молодята вже мають сексуальний досвід, який вони змогли придбати задовго до весілля....

Перший танець молодят

Перший танець молодят один з красивих моментів весільного вечора. Аби він запам'ятався запрошеним на...

Правила поведінки за столом

Нам здається, не буде зайвим нагадати, як слід поводи­тися за столом. На весільних банкетах...

9 правил для нареченої

Ти - наречена чи скоро нею станеш, а значить, можна вередувати скільки захочеш і...

Весільний танець - поради

Щоб бути впевненим під час виконання весільного танцю, скористайтеся нашими порадами. 1. Головне правило...

Як правильно зробити пропозицію...

Доля подарувала вам зустріч, вам пощастило знайти кохану людину. Навіть, якщо ви визначилися і...

Солодкий стіл на вашому весіллі

Весільне торжество - прекрасний привід забути про нудні дієти і зануритися в пучину солодких...

Інтернет магазин