завантаження...

Купити весільну сукню або шити?


З чого починається підготовка до весілля для жінки? Звичайно, з вибору весільного плаття.
Можливо, ви вже почали шукати весільну сукню своєї мрії. Судячи по запитах в інтернеті, найпопулярнішими серед наречених залишаються пишні весільні сукні. Це класика - прекрасна повітряна принцеса біля вівтаря. Тим не менше, кожна дівчина мріє бути найкрасивішою нареченою, єдиною і неповторною. Несхожою на інших. І це значить, що весільна сукня має бути особливою, підкреслювати індивідуальність нареченої.

Ви скажете - але плаття з весільного салону може бути дуже навіть красивим! Більше того, воно  відразу готове, не потрібно чекати, нервувати. А ви знаєте, що пошиття весільного плаття може обійтися дешевше, ніж прокат брендової сукні?

"Ідеальна весільна сукня - не може бути з конвеєра, тому що воно індивідуальна за визначенням".

Ми розповімо про те, з чого почати, якщо ви вирішили шити весільну сукню на замовлення, і як знайти досвідченого дизайнера весільних суконь.

ЗА І ПРОТИ СУКНІ НА ЗАМОВЛЕННЯ

+ Ви разом з дизайнером створюєте весільну сукню і берете участь у процесі на всі сто - від створення образу до вибору тканини і фурнітури.

+ Якщо ви шукаєте плаття лаконічного європейського крою, швидше за все, проблематично буде його знайти у весільних салонах.

+ Справжній майстер дасть професійні рекомендації по стилю і фасону весільного плаття саме по вашій фігурі. Тільки уявіть таке плаття - воно буде ідеальним.

+ Коли плаття буде зшито, ви будете володіти ексклюзивною річчю, ніхто вже не скаже "А я бачила таке в магазині".

+ Пошиття весільного плаття дійсно може бути нижче за ціною, ніж прокат (а тим більше купівля) брендової сукні з салону. Остаточна вартість пошиття весільного плаття залежить від використовуваних матеріалів.

- Будьте готові до того, що пошук необхідної тканини, яка вам буде потрібна для втілення сукні, може виявитися довгим. Тут необхідно затратити певні зусилля.

- Знайти майстра може бути не так просто, рекомендації знайомих - хороший аргумент.

- Пошиття весільного плаття - тривалий і клопіткий процес, в якому передбачається і ваша безпосередня участь. Закладайте мінімум 2 місяці і будьте готові до декількох примірок і підгонок.

- Якщо ви хочете багатошарове плаття - воно обійдеться дорожче через вартість тканин.

- У ваших інтересах застосувати пильний контроль за роботою майстра на всіх етапах, інакше, якщо результат вам не сподобається, ви даремно витратите час і гроші.

ДЕКІЛЬКА ПОРАД

Якщо Ви не знайшли майстра через своїх знайомих, то уважно вивчайте фотографії робіт дизайнерів весільних суконь. На сайті  http://pcmarket.by/   ви знайдете багато корисного.

Попередньо вивчіть можливі фасони весільних суконь, почитайте про модні весільні тенденції, тканини. Приходьте до дизайнера з конкретними побажаннями. Про коротке плаття ви мрієте, або про довге з казковим шлейфом? Лаконічне або багате і шикарне? І так далі.

Майстер повинен мати конкретний досвід пошиття саме весільного плаття, адже у Вас немає можливості ризикувати. Перегляньте портфоліо - у кожного серйозного майстра воно має бути.

Обов'язково прислухайтеся до порад майстра щодо фасону майбутньої сукні, тому що один і той самий фасон може сидіти по різному на кожній дівчині. Узгодження повинно відбуватися за допомогою ескізів, які виконує майстер.

Будьте на одній хвилі з майстром, між вами не повинно бути умовлянь і суперечок. У вас повинен бути хороший емоційний контакт, адже це професіонал, який допомагає вам втілити мрію в життя.
завантаження...


Популярне із суконь

Вибір сукні для нареченої по знаку зодіаку

Овен Це ультрамодна дівчина - Овен, що виділяються як одягом, так і яскравим макіяжем....

Грецькі весільні сукні

Все частіше дизайнери всього світу звертають увагу на грецький стиль в одязі. Найбільше в...

Весільні сукні для вагітних

Залишилися в минулому ті часи, коли наречена, яка очікує дитину, соромилася свого положення і...

Модні весільні сукні 2012

У 2012 році весільні сукні будуть неймовірно жіночними, романтичними і легкими. Весільний образ повинен...

Вибір весільного плаття

Вибір весільного плаття — це найбільш хвилюючий і найприємніший захід. Сьогодні спеціалізовані салони пропонують...

Яскраві весільні сукні

Сучасні жінки хочуть бути не як усі, вони більше цінують індивідуальність. Яскравий приклад їх...

Вибір кольору весільного плаття по знаку Зодіаку

Можна підібрати колір за знаком зодіаку. Наприклад, Раку, Скорпіону і Рибам рекомендується вибрати сукню...

Короткі весільні сукні

Весільне плаття - це унікальне вбрання, що несе в собі глибокий символічний зміст. Воно...

Типи весільних суконь

Відомо 5 основних типів весільного плаття: Ампір   Особливість цієї моделі сукні полягає в...

Вибираємо СВОЄ весільне плаття

Найперше з чого слід почати, - це визначиться з фасоном майбутньої сукні. Як це...

Інтернет магазин