завантаження...

Що потрібно знати при виборі весільної сукні


Напевно кожна жінка мріяла в дитинстві стати казковою принцесою, одягненою в розкішне довге плаття. Доводилося міряти мамині сукні, не по росту широкі, пишні, і уявляти себе королевою чарівного балу.

На власному весіллі будь-яка жінка повинна стати принцесою. Головне - віддати перевагу весільній сукні відповідного покрою.

Всупереч прийнятому стандарту, колір весільної сукні може варіюватися від класичного білого до будь-якого іншого, індивідуально підібраного вам. В період готики і ренесансу, наприклад, сукня нареченої або окремі частини її костюма були червоного кольору. Це символізувало владу і могутність, бо наречена була королевою весільного дня. У Китаї до цих пір дівчата виходять заміж в нарядах червоного кольору, що символізує щастя, любов і достаток.

Вишукане весільне плаття

Звичайно, біле плаття виглядає урочисто і по контрасту з класичним чорним костюмом нареченого створює підняту атмосферу весільних веселощів. Адже наречена - центр весілля, що притягає погляди всіх гостей. Але необхідно звернути вашу увагу на кілька неприємних особливостей білих нарядів.

Весільне плаття з довгим шлейфом

На фотографіях, знятих під час весілля, біла сукня,  яка зачарувала вас в дорогому магазині-салоні, не виробляє ні найменшого враження ексклюзиву. Ручна вишивка бісером, за яку була взята велика націнка, на знімку зіллється в єдину однотонну пляму. Драпірування, зроблені з тканини сукні, на фотографіях також не помітні, а нарукавні крильця з білого фатину, можливо, будуть виглядати занадто невигадливо.

В таких випадках для пам'ятних фотографій кращими варіантами весільних суконь є ті, що були розраховані на «гру» тканин різних фактур, тобто сукні, скомбіновані з двох видів тканин. Звичайно, їх нелегко підібрати в магазинах, але на фотографіях вони виглядають прекрасно.

Буває, що придбати бажаний фасон або потрібний розмір весільного плаття в магазині неможливо. Наприклад, стандартний ріст пропонованих в магазинах суконь -162-165 см без урахування передбачуваних туфель нареченої на підборах шести-семи сантиметрів. А як бути дівчатам з модельними параметрами, наприклад з ростом від 175 см і вище та ще на каблуках? Нелегко буває підібрати  свадебные платья  і на повну дівчину, адже салони орієнтовані на самі ходові розміри - 44-48.

Значить, весільний наряд доведеться шити. Врахуйте, якщо ви вирішили замовити сукню в ательє, при її пошитті з вас візьмуть до 50% націнки за те, що плаття білого кольору.

Витончена весільна сукня

Що слід запам'ятати. Як і будь-який інший одяг, весільна сукня має «звикнути» до своєї господині. Вперше надівши наряд «принцеса», наречена може виявити, що незвичайна довжина і крій викликають труднощі. Необхідно навчитися носити сукню, тому походіть трохи в ній по квартирі.

Безпосередньо перед поїздкою в РАГС нареченій непогано було б прорепетирувати під руку з нареченим, як вони будуть підніматися по сходах рагсу.

Зазвичай у нареченої зайняті обидві руки: однією рукою вона тримає під руку нареченого, у другій - квіти. А довга сукня вимагає до себе підвищеної уваги. Пам'ятайте, як добра фея, подарувавши плаття Попелюшці, вчила в ньому ходити - витончено підводячи поділ кінчиками пальців. Так само доведеться йти і прекрасній нареченій в сукні «принцеса».

Наречений повинен знати наступне: до сходинок сходів наречена в одній руці несе квіти, а другий - тримає його під руку. Перед сходами наречена відпускає його руку і притримує сукню, щоб не наступити на неї. А наречений може взяти її під лікоть, щоб підтримати. Чоловікам неможливо й уявити, які небезпеки таять у собі довгі сукні і високі підбори!
завантаження...


Популярне із суконь

Вибір сукні для нареченої по знаку зодіаку

Овен Це ультрамодна дівчина - Овен, що виділяються як одягом, так і яскравим макіяжем....

Грецькі весільні сукні

Все частіше дизайнери всього світу звертають увагу на грецький стиль в одязі. Найбільше в...

Весільні сукні для вагітних

Залишилися в минулому ті часи, коли наречена, яка очікує дитину, соромилася свого положення і...

Модні весільні сукні 2012

У 2012 році весільні сукні будуть неймовірно жіночними, романтичними і легкими. Весільний образ повинен...

Вибір весільного плаття

Вибір весільного плаття — це найбільш хвилюючий і найприємніший захід. Сьогодні спеціалізовані салони пропонують...

Яскраві весільні сукні

Сучасні жінки хочуть бути не як усі, вони більше цінують індивідуальність. Яскравий приклад їх...

Вибір кольору весільного плаття по знаку Зодіаку

Можна підібрати колір за знаком зодіаку. Наприклад, Раку, Скорпіону і Рибам рекомендується вибрати сукню...

Короткі весільні сукні

Весільне плаття - це унікальне вбрання, що несе в собі глибокий символічний зміст. Воно...

Типи весільних суконь

Відомо 5 основних типів весільного плаття: Ампір   Особливість цієї моделі сукні полягає в...

Вибираємо СВОЄ весільне плаття

Найперше з чого слід почати, - це визначиться з фасоном майбутньої сукні. Як це...

Інтернет магазин